Pokiaľ AS Trenčín vyradí Feyenoord Rotterdam, bude hrať proti Sturmu Graz alebo AEK Larnaka.
Autor TASR
,aktualizované Nyon 6. augusta (TASR) - ŠK Slovan Bratislava sa v prípade postupu cez Rapid Viedeň stretne s Hajdukom Split alebo FCSB Bukurešť. Pokiaľ AS Trenčín vyradí Feyenoord Rotterdam, bude hrať proti Sturmu Graz alebo AEK Larnaka. Rozhodol o tom pondelňajší žreb v sídle Európskej futbalovej únie (UEFA) v Nyone.
Prvé duely 3. predkola EL sa uskutočnia vo štvrtok 9. augusta (AS Trenčín - Feyenoord Rotterdam, ŠK Slovan Bratislava - Rapid Viedeň), odvety 16. augusta.
majstrovská vetva:
Olimpija Ľubľana/HJK Helsinki - Crvena zvezda Belehrad/FC SPARTAK TRNAVA
Hapoel Be'er Ševa/APOEL Nikózia - FC Astana/Dinamo Záhreb
Cork City/Rosenborg Trondheim - FC Salzburg/FK Škendija 79
Legia Varšava/F91 Dudelange - FC Alaškert/CFR Kluž
Spartaks Jurmala/FK Suduva Marijampole - Celtic Glasgow/AEK Atény
Šerif Tiraspoľ/Valur Reykjavík - FK Karabach Agdam/BATE Borisov
Malmö FF/FC MOL Vidi - The New Saints/FC Midtjylland
Torpedo Kutaisi/FK Kukesi - Ludogorec Razgrad/Zrinjski Mostar
hlavná vetva:
Sigma Olomouc/Kajrat Almaty - FC Sevilla/Žalgiris Kaunas
Sarpsborg 08 FF/HNK Rijeka - Pjunik Jerevan/Maccabi Tel Aviv
Jagiellonia Bialystok/KAA Gent - FC Mariupoľ/Girondins Bordeaux
FC Nordsjaelland/Partizan Belehrad - Besiktas Istanbul/LASK Linz
ŠK SLOVAN BRATISLAVA/Rapid Viedeň - Hajduk Split/FCSB Bukurešť
Apollon Limassol/Dinamo Brest - Vitesse Arnhem/FC Bazilej
Glasgow Rangers/NK Maribor - FC Ufa/Progres Niederkorn
Hapoel Haifa/Atalanta Bergamo - CSKA Sofia/FC Kodaň
Dinamo Minsk/Zenit Petrohrad - FC Hibernian/FK Molde
AS TRENČÍN/Feyenoord Rotterdam - Sturm Graz/AEK Larnaka
KRC Genk/Lech Poznaň - Spartak Subotica/Bröndby Kodaň
Olympiacos Pireus/FC Luzern - Basaksehir Istanbul/FC Burnley
Zorja Luhansk/Sporting Braga - RB Lipsko/Universitatea Craiova
Prvé duely 3. predkola EL sa uskutočnia vo štvrtok 9. augusta (AS Trenčín - Feyenoord Rotterdam, ŠK Slovan Bratislava - Rapid Viedeň), odvety 16. augusta.
Žreb play off EL 2018/19:
majstrovská vetva:
Olimpija Ľubľana/HJK Helsinki - Crvena zvezda Belehrad/FC SPARTAK TRNAVA
Hapoel Be'er Ševa/APOEL Nikózia - FC Astana/Dinamo Záhreb
Cork City/Rosenborg Trondheim - FC Salzburg/FK Škendija 79
Legia Varšava/F91 Dudelange - FC Alaškert/CFR Kluž
Spartaks Jurmala/FK Suduva Marijampole - Celtic Glasgow/AEK Atény
Šerif Tiraspoľ/Valur Reykjavík - FK Karabach Agdam/BATE Borisov
Malmö FF/FC MOL Vidi - The New Saints/FC Midtjylland
Torpedo Kutaisi/FK Kukesi - Ludogorec Razgrad/Zrinjski Mostar
hlavná vetva:
Sigma Olomouc/Kajrat Almaty - FC Sevilla/Žalgiris Kaunas
Sarpsborg 08 FF/HNK Rijeka - Pjunik Jerevan/Maccabi Tel Aviv
Jagiellonia Bialystok/KAA Gent - FC Mariupoľ/Girondins Bordeaux
FC Nordsjaelland/Partizan Belehrad - Besiktas Istanbul/LASK Linz
ŠK SLOVAN BRATISLAVA/Rapid Viedeň - Hajduk Split/FCSB Bukurešť
Apollon Limassol/Dinamo Brest - Vitesse Arnhem/FC Bazilej
Glasgow Rangers/NK Maribor - FC Ufa/Progres Niederkorn
Hapoel Haifa/Atalanta Bergamo - CSKA Sofia/FC Kodaň
Dinamo Minsk/Zenit Petrohrad - FC Hibernian/FK Molde
AS TRENČÍN/Feyenoord Rotterdam - Sturm Graz/AEK Larnaka
KRC Genk/Lech Poznaň - Spartak Subotica/Bröndby Kodaň
Olympiacos Pireus/FC Luzern - Basaksehir Istanbul/FC Burnley
Zorja Luhansk/Sporting Braga - RB Lipsko/Universitatea Craiova