Nedela 5. máj 2024Meniny má Lesia a Lesana

Cyprus zdolal v príprave Kazachstan, Česi si poradili s Litvou

Ilustračná fotografia. Foto: TASR

Cyperskí futbaloví reprezentanti zvíťazili v stredajšom prípravnom zápase v Larnake nad Kazachstanom 3:1.

Bratislava 22. marca (TASR) - Cyperskí futbaloví reprezentanti zvíťazili v stredajšom prípravnom zápase v Larnake nad Kazachstanom 3:1. Všetky tri góly strelili v priebehu dvanástich minút druhého polčasu a otočili tak nepriaznivý stav 0:1.

Českí futbalisti zvíťazili v Ústí nad Labem nad Litvou 3:0, keď všetky góly strelili po polčasovej prestávke. Skóre otvoril v 48. minúte z penalty Tomáš Hořava, v 64. minúte sa po individuálnej akcii presadil debutant Jakub Jankto a o štvrťhodinu neskôr stanovil konečné skóre Michael Krmenčík.