Streda 15. máj 2024Meniny má Žofia

Manchester United prehrával s Crystal Palace, no nakoniec triumfoval

Na snímke vpravo srbský stredopoliar Crystal Palace Luka Milivojevič, vľavo hráč United Paul Pogba v dohrávanom zápase 29. kola anglickej futbalovej Premier League Crystal Palace - Manchester United v pondelok 5. marca 2018. Foto: TASR/AP

V 76. minúte vyrovnal Romelu Lukaku a v nadstavenom čase rozhodol o triumfe hostí Nemanja Matič.

Londýn 6. marca (TASR) - Futbalisti Manchestru United zvíťazili v pondelňajšom zápase 29. kola anglickej Premier League na ihrisku Crystal Palace 3:2.

Domáci vyhrávali v 48. minúte 2:0 po góloch Androsa Townsenda a Patricka van Aanholta, no "červení diabli" o sedem minút znížili zásluhou Chrisa Smallinga. V 76. minúte vyrovnal Romelu Lukaku a v nadstavenom čase rozhodol o triumfe hostí Nemanja Matič. United tak znovu figurujú na druhej priečke tabuľky so 16-bodovým mankom na mestského rivala City a dvojbodovým náskokom pred tretím Liverpoolom.