Junior rozhodol o výhre Betisu nad Las Palmas v 94. minúte

Koke (vľavo) z Atletica Madrid s Antoinem Griezmannom na archívnej snímke. Foto: TASR/AP

Strata zverencov trénera Diega Simeoneho na lídra súťaže FC Barcelona sa prehĺbila už na 12 bodov, tretí tím tabuľky Real Madrid stráca na mestského rivala tri body.

Madrid 20. apríla (TASR) - Futbalisti Atletica Madrid prehrali vo štvrtkovom zápase 33. kola La Ligy na ihrisku Realu Sociedad San Sebastian hladko 0:3. Strata zverencov trénera Diega Simeoneho na lídra súťaže FC Barcelona sa prehĺbila už na 12 bodov, tretí tím tabuľky Real Madrid stráca na mestského rivala tri body.

V ďalšom zápase Betis Sevilla zdolal doma UD Las Palmas 1:0 a poistil si piate miesto v tabuľke. Víťaznú sériu natiahol už na šesť stretnutí. Betis sa však poriadne vytrápil, o jeho výhre rozhodla až gólová hlavička Firpa Juniora vo štvrtej minúte nadstaveného času. Hostia dohrávali zápas bez obrancu Michela, ktorý videl v 86. minúte červenú kartu.