Neapol stále na čele, Hamšíkova séria trvá: Už myslíme na Bolognu

V Taliansku bola dvojtýždňová prestávka a SSC po nej vykročil za vytúženým titulom dôležitým ziskom bodov.

Barcelona rozdrvila Betis Sevilla, postarali sa o to Messi so Suarezom

Slovenský reprezentant Stanislav Lobotka odohral za Celtu Vigo celý zápas a v 24. minúte videl žltú kartu, jeho krajan Róbert Mazáň sedel na lavičke náhradníkov.

Škriniarov Inter iba remizoval s AS Rím, Neapol zdolal Atalantu

Sériu bez víťazstva tak natiahol už na šesť zápasov.

Slovenská sedemnástka prehrala na úvod turnaja v Minsku s Islandom

Najbližší duel odohrajú zverenci trénera Samuela Slováka v utorok 23. januára o 12.15 SEČ proti Rusku.

Watford prepustil trénera Marca Silvu, za nového vymenoval Garciu

Watford v sobotu prehral na trávniku Leicesteru 0:2 a nebodoval už v štvrtom zápase v rade.

,aktualizované

Hamburg odvolal po prehre s Kolínom trénera Gisdola

Pod jeho taktovkou sa Hamburg dokázal v minulej sezóne vyhnúť vypadnutiu z najvyššej súťaže v posledný súťažný deň, no momentálne je opäť v problémoch a hrozí mu prvýkrát v klubovej histórii zostup.

Poyet bude novým trénerom Bordeaux, podpísal ročnú zmluvu

Bývalý hráč Chelsea či Tottenhamu trénoval v minulosti Brighton, Sunderland a naposledy čínsky klub Šang-chaj Šen-chua.

Wenger: Sanchez prestúpi z Arsenalu, iba ak príde Mchitarjan

Očakávam, že celá záležitosť sa vyrieši v priebehu 48 hodín, vyjadril sa.

Dortmund potvrdil záujem Arsenalu o Aubameyanga

Aubameyang, ktorý sa u svojho zamestnávateľa dopustil disciplinárnych prehreškov, chýbal v zostave Dortmundu už v dvoch stretnutiach najvyššej súťaže za sebou.

Trenčín angažoval holandského stredopoliara van Arnhema

Van Arnhem strávil celú svoju doterajšiu kariéru v rodnom Waalwijku.

Futbalistky SR zdolali Rusky na prípravnom kempe v Španielsku

O ich triumfe rozhodla v druhom polčase Jana Vojteková z SC Sand.

Legendárneho Pelého museli hospitalizovať: Je to s ním vážne?

Trojnásobného majstra sveta už v uplynulých rokoch hospitalizovali pre problémy s obličkami a prostatou.

Futbalová Žilina získala zo Slovanu zvučnú posilu: O koho ide?

Ľavonohý futbalista už má na konte jeden majstrovský titul z Fortuna ligy, získal ho v sezóne 2014/15 s AS Trenčín.

Lewandowski sa vyliečil zo zranenia, v nedeľu proti Brémam môže hrať

Tréner majstra sa však musí zaobísť bez obrancu Matsa Hummelsa a stredopoliara Davida Alabu.

Lobotka sa stal najlepším hráčom Celty Vigo za mesiac december

Rozhodlo o tom hlasovanie fanúšikov, ktoré prebiehalo na sociálnych sieťach.

Senica sa posilnila o dvojicu Kolumbijčanov Cuadrosa a Castanedu

Celým menom Diego Alejandro Cuadros Velásquez pôsobil naposledy v tíme účastníka najvyššej kolumbijskej súťaže Jaguares de Córdoba.