Pred zápasom s Walesom sú Slováci optimisti, Bale ich zatiaľ nestraší

TASR ponúka spravodajstvo od reportérov zo zápasu Wales - SR

Vyslaní reportéri TASR ponúknu okrem textového spravodajstva a fotoreportáží aj ďalšie multimediálne produkty.

Trénera Albánska Panucciho odvolali deň po prehre s Tureckom

Funkcie sa ujal v júli 2017, keď prevzal žezlo po krajanovi Giannim De Biasim.

Ševčenko po remíze Ukrajincov v Portugalsku pochválil obranu

Ukrajinci mali v závere veľkú šancu strhnúť víťazstvo na svoju stranu, debutant Junior Moraes však spálil tutovku.

Francúzi vykročili suverénne, Moldavcov zlomili v prvom polčase

Proti Moldavsku potvrdili Francúzi svoju útočnú silu

Messi sa pri návrate do argentínskej reprezentácie zranil

Argentíne tak bude chýbať v utorňajšom súboji s Marokom rovnako ako Gonzalo Martinez.

Šilhavý po českom debakli vo Wembley: Výsledok je príliš krutý

Angličania vo Wembley naposledy strelili súperovi päť gólov v októbri 2014 v súboji so San Marinom.

Angličania deklasovali ČR, Portugalsko s Ukrajinou bez gólov

Úspešný vstup do kvalifikácie majú za sebou aj vicemajstri z ME 2016 a úradujúci svetoví šampióni Francúzi.

Zverenci Adriána Guľu viedli v prvom polčase už 3:1 po góloch Petra Pokorného, Petra Kolesára a Róberta Boženíka, ale hostia dokázali vyrovnať. Rozhodujúci gól strelil v 88. minúte Matej Oravec.,aktualizované

UEFA obvinila Neymara za výroky na adresu videorozhodcov

Tí podľa neho v nadstavenom čase stretnutia v Parku princov nesprávne nariadili jedenástku pre United.

Vedenie gréckej ligy potrestalo Panathinaikos za výtržnosti divákov

Klub musí zároveň zaplatiť pokutu 94.500 eur a najbližšie dva domáce zápasy odohrá bez divákov.

Nemecká polícia stíha 3 mužov za rasizmus voči Sanemu a Gündoganovi

Skupinku fanúšikov natočil jeden z novinárov pri tom, ako "hajlovali" a hrubo nadávali dvojici hráčov.

Škriniar je v hľadáčiku Realu Madrid, záujem má aj FC Barcelona

Škriniar sa od príchodu na San Siro vypracoval na defenzívnu oporu Interu. Dosiaľ nastúpil celkovo na 75 zápasov a strelil štyri góly, všetky v minulej sezóne Serie A.

Dánsky futbalista Larsen mal pozitívny nález na kokaín

Austrálska futbalová federácia ho už na základe platných antidopingových pravidiel predbežne suspendovala a prípad vyšetruje Austrálska antidopingová agentúra.

Počas futbalového zápasu kvalifikácie ME predviedla polícia 11 osôb

Futbalový zápas bol označený ako rizikový, polícia preto prijala bezpečnostné opatrenia a do ulíc nasadila približne 600 policajtov z celého Slovenska aj antikonfliktný tím.

EURO 2020: SR túži v Cardiffe uspieť, Hapal: Dôležitá bude regenerácia

Súboj na Cardiff Stadium má výkop o 14.00 miestneho času, na Slovensku bude o jednu hodinu viac.

EURO 2020: Rakúsko v Izraeli bez zraneného Alabu

Alaba sa už v uplynulých týždňoch sťažoval na intenzívne bolesti v oblasti šľachy, vo štvrtkovom dueli vo Viedni proti Poľsku (0:1) však nastúpil a odohral za domácich celý zápas.

EURO 2020: Pekarík sa po zranení cítil dobre: Tri body a nula sú bonus

Slovenský obranca mal súpera dobre preštudovaného, Maďari ničím neprekvapili. Bojovali, ale futbalová kvalita bola jednoznačne na strane domácich, ktorí ju vyjadrili dvoma gólmi.

EURO 2020: Napriek prehre so SR tréner Maďarov chválil prístup hráčov

Kapitán maďarského mužstva Ádám Szalai bol k hre svojich spoluhráčov kritickejší, podľa jeho slov bola najmä obrana Maďarov sklamaním, o čom svedčí najmä prvý gól.

EURO 2020: Eden Hazard skolil Rusov dvoma gólmi

Krátko pred prestávkou strelil z penalty Hazard svoj prvý gól a výhru poistil v 88. minúte. Rusi tiež prišli v úplnom závere o vylúčeného Alexandra Golovina.