Futbal

Bournemouth predĺžil zmluvu s najlepším strelcom Wilsonom

Do AFC prišiel v roku 2014 z Coventry City a doposiaľ za neho odohral 148 zápasov, v ktorých strelil spolu 58 gólov.

Inter Miláno získal z Cagliari reprezentačného stredopoliara Barellu

Inter za hosťovanie Cagliari zaplatí 10 miliónov eur a následne po prestupe aj ďalších 40 miliónov.

Juventus Turín získal argentínskeho obrancu Romera

Taliansky veľkoklub zaplatil za hráča odstupné vo výške 26 miliónov eur.

Griezmann prestúpil za 120 miliónov eur do FC Barcelona

Pre Barcelonu to je už druhý veľký nákup pred novou sezónou, keď už predtým získala za 75 miliónov eur stredopoliara Frenkieho de Jonga.,aktualizované

Hamšíkov Ta-lien I-fang vyhral v lige tretí duel za sebou

V piatok si doma poradili v dueli 17. kola s Kuang-čou R&F 3:2.

EL: Kružliak pri debute proti Cracovia Krakov strelil gól, vlastný

Vyrovnanie pre zverencov Petra Hyballu zabezpečil Marko Divkovič tesne pred prestávkou, v nadstavenom čase druhého dejstva sa v poslednej šanci objavil práve Kružliak, no nedokázal si s ňou poradiť. ,aktualizované

CAS potvrdil 10-ročný zákaz v európskych súťažiach pre Skenderbeu

Albánsky futbalový klub dostal trest za ovplyvňovanie zápasov.

Barcelona opäť lovila v Japonsku, získala mladého útočníka Abeho

Abeho v minulej sezóne vyhlásili za najlepšieho mladého hráča v japonskej najvyššej súťaži. Predpokladá sa, že v novom pôsobisku začne v B-tíme.

Futbalista Peter Crouch ukončil aktívnu kariéru

Bývalý útočník naposledy pôsobil v FC Burnley, v minulosti vystriedal viacero klubov, napríklad FC Liverpool, Tottenham Hotspur či Stoke City.

FIFA sprísnila tresty za rasizmus, upravila aj finančné pravidlá

Hráčovi, ktorý sa dopustí urážky pre farbu pleti hrozí minimálny trest na desať zápasov, dosiaľ to bolo päť.

EURÓPSKA LIGA: Trnavčania nešetria kritikou do vlastných radov

EURÓPSKA LIGA: Ružomberok stále chce s Levski Sofia postúpiť

Ružomberčania inkasovali prvý gól deväť minút pred koncom úvodného polčasu a druhý už v šiestej minúte druhého dejstva.

Slováci si proti Chorvátsku zahrajú v Rijeke

Prvá konfrontácia Slovákov s vicemajstrami sveta v boji o EURO 2020 bude 6. septembra v Trnave.

Barcelona získala talentovaného Barryho

Barry podpísal s klubom zmluvu na tri roky, hrať bude v mládežníckom tíme FC Barcelona.

AFRICKÝ POHÁR NÁRODOV: Alžírsko postúpilo do semifinále

V boji o finále sa Alžírsko stretne v nedeľu s Nigériou. ,aktualizované

EURÓPSKA LIGA: Jerevan remizoval s macedónskym FK Škupi

Cyperský AEK Larnaka doma zdolal moldavský FC Petrocub-Hincesti 1:0 po góle holandského stredopoliara Hectora Hevela.,aktualizované

EURÓPSKA LIGA: Dunajská Streda remizovala s Cracoviou Krakov

Prvú veľkú príležitosť mal už v 10. minúte Vida, jeho tvrdú strelu zvnútra šestnástky zlikvidoval Peškovič. ,aktualizované

EURÓPSKA LIGA: Trnava prehrala na pôde Radniku Bijeljina

Skóre súboja otvoril v 34. minúte utešenou strelou spoza šestnástky domáci Nedim Mekič. Na začiatku druhého polčasu zvýšil na 2:0 kapitán Velibor Djurič.,aktualizované

EURÓPSKA LIGA: Ružomberok prehral v prvom dueli s Levski Sofia

Ružomberčania začali aktívne, častejšie sa dostávali do šestnástky a snažili sa o koncovku.,aktualizované

TOTO sú odmeny v Lige majstrov a Európskej lige 2019/20

Oproti minulej sezóne neprišlo k zmenám, takže účastník skupinovej fázy Ligy majstrov 2019/20 má garantovanú sumu 15,25 milióna eur.