FC Valencia porazila Real Madrid v 30. kole španielskej ligy

PSG zvíťazil nad Nantes a postúpil do finále Francúzskeho pohára

O trofej si futbalisti PSG zahrajú s Rennes.

Majster opäť na čele, Tottenham pokrstil nový štadión triumfom

Spurs sa presťahovali konečne z Wembley, teraz majú jeden z najväčších štadiónov v PL a najväčší klubový v Londýne.

Oslabený Bayern sa trápil s Heidenheimom, po 9-gólovej bitke postúpil

Bayern postúpil do semifinále Pohára DFB desiatykrát za sebou a v seminfinále doplnil HSV Hamburg a RB Lipsko, ktorí o svojom postupe rozhodli v utorok.

SLOVNAFT CUP: Spartak Trnava zdolal v prvom semifinále Senicu

Odveta je na programe v utorok 16. apríla v Senici.,aktualizované

Baník Ostrava a Bohemians 1905 postúpili do semifinále MOL Cupu

Okrem Baníka a Bohemiansu sa medzi elitné kvarteto prebojovali až Slavia a Sparta Praha.

Klopp o Salahovi: Jeho strelecká forma nie je problém, pomáha nám

Egypťan, ktorý minulej sezóne zaznamenal až 44 gólov, neskóroval už osem duelov v sérii. Napriek tomu má však v tomto ročníku na svojom konte už 20 presných zásahov.

AC Miláno trápia pred šlágrom s Juventusom zranenia

Milánčanom momentálne patrí v lige štvrtá priečka znamenajúca postup do skupinovej fázy Ligy majstrov 2019/20.

Futbalový Bolton musí splatiť dlhy do 8.mája, inak mu hrozí likvidácia

Tradičný klub, momentálne pôsobiaci v druhej najvyššej súťaži, má dlhy vo výške približne 1,4 milióna eur.

Futbalistky SR 19 podľahli Slovinsku v 7. skupine elitného kola

Ďalšími súperkami zvereniek trénera Jozefa Jelšica budú domáce Francúzky a Portugalčanky.

Pelého v stredu hospitalizovali v Paríži z preventívnych dôvodov

Sedemdesiatosemročný Pelé mal zvýšenú teplotu a podľa nemenovanej osoby z jeho sprievodu sa podrobil vyšetreniam pred dlhým letom do Brazílie.

Vedenie Cardiffu chce rokovať s Nantes ohľadom peňazí za Salu

Sala prestúpil do Cardiffu v zime. V jeho drese si však nikdy nezahral, keďže 21. januára 2019 zahynul počas letu do waleského klubu, ktorý ho oficiálne angažoval len dva dni pred tragédiou.

Werder Brémy za pyrotechniku fanúšikov zaplatí pokutu 59.000 eur

Riadiaci orgán spočítal klubu použitie zakázanej pyrotechniky jeho priaznivcami v dvoch februárových zápasoch.

Nemecký futbalový zväz hľadá nástupcu Grindela

Skloňujú sa mená ako Philipp Lahm, Matthias Sammer či Rudi Völler.

FORTUNA LIGA: Velkonočný víkend prinesie v TV zápasy skupiny o titul

Všetky stretnutia nadstavbovej časti Fortuna ligy v skupine o titul aj o udržanie sa vysiela naživo aj internetová televízia huste.tv.

Tréner Bayernu si pred duelom s Dortmundom verí: V Nemecku sme top

Sobotňajší duel 28. kola v metropole Bavorska bude priamym súbojom o prvé miesto v tabuľke. Na čele je aktuálne Borussia, pred Bayernom má však iba dvojbodový náskok.

Freiburg predĺžil zmluvu s útočníkom Kleindienstom

Dvadsaťtriročný útočník pôsobí vo Freiburgu od roku 2015 s výnimkou jednej sezóny, ktorú strávil na hosťovaní v Heidenheime.

ManU zaváhal v boji o štvorku, Solskjaer:Niet priestor na ďalšie chyby

United čakajú ešte náročné súboje na Old Trafforde s obhajcom titulu Manchestrom City i londýnskou Chelsea.

Kean v Cagliari terčom rasizmu, Allegri: Na štadióne boli idioti

Juventus aj bez zraneného Cristiana Ronalda potvrdil suverénnu pozíciu na čele ligovej tabuľky a mieri za rekordným ôsmym ligovým titulom v rade.

Pelé verí v tisícgólového Mbappého, ten oponuje: Ani na Play Station

Obaja hviezdni futbalisti sa však zhodli na zásadnej veci. Ak chce hráč excelovať v streleckých štatistikách, okrem talentu musí pôsobiť v špičkovom klube.

Barcelona v závere zachránila aspoň bod, Valverde: Bláznivý zápas

Valverde nechal v utorok odpočívať niekoľko opôr, v základnej zostave chýbali Lionel Messi, Ivan Rakitič i Gerard Pique.

Zápasy Gold Cupu premiérovo aj v Karibiku, hostiť ich bude Jamajka

Ďalší známy účastník céčka je Honduras.

Tréner Man City Guardiola vyčíta Mendymu návštevu nočného klubu

Francúzsky obranca sa zotavuje zo zranenia a iba pomaly sa dostáva do kondície.

Tottenham otvorí štadión, Pochettino chce začať nakupovať vo veľkom

Investície do nového štadióna sa vyšplhali na miliardu libier a aj to prispelo k minimálnym posilám v uplynulých dvoch prestupových obdobiach.

Rennes zvíťazilo v Lyone a postúpilo do finále Francúzskeho pohára

O súperovi Rennes rozhodne stredajší zápas medzi obhajcom titulu Parížom St. Germain a Nantes.

Barcelona v dramatickom závere vybojovala remízu vo Villarreale

V 86. minúte videl Alvaro druhú žltú kartu a Barcelončania početnú výhodu využili.

Sparta Praha po dramatickom zápase mieri do semifinále pohára

Hostia viedli ešte v 90. minúte 1:0, ale v nadstavenom čase vyrovnal Michal Jeřábek.,aktualizované

Neymar ide po dvoch mesiacoch opäť na tréning, absolvuje testy

Dvadsaťsedemročný najdrahší hráč sveta by mohol stihnúť finále Francúzskeho pohára, ktoré je na program 27. apríla.

Slovenský stredopoliar Bero skóroval pri remíze Vitesse s AZ Alkmaar

Domáci po polčase prehrávali 0:2, Bero v 48. minúte znížil na 1:2, bol to jeho ôsmy gól v sezóne.

Prezident UEFA Čeferin vyzval na ukončenie zápasov v prípade rasizmu

Na vzrastajúcu vlnu rasizmu reagovali aj tréneri popredných klubov.

Futbalisti MŠK Žilina remizovali s MFK Zemplín Michalovce

Odveta je na programe 17. apríla v Michalovciach.,aktualizované

Slavia Praha pred štvrťfinále požiadala o odklad uzavretia tribúny

Európska futbalová únia (UEFA) uzavrela časť tribúny zošívaných pred štvrťfinále s FC Chelsea.

Futbalisti SR do 18 rokov nastúpia v príprave proti Rumunom v Senci

Zápasy s Rumunmi budú pre mladých Slovákov generálkou na májový turnaj Slovakia Cup.

V semifinále FA Cupu uvidia diváci na štadiónoch rozhodnutia VAR

Dosiaľ mohli vidieť opakované zábery iba fanúšikovia pred televízormi, tí na štadiónoch sa dozvedeli iba konečné rozhodnutie.

Futbalistky SR do 19 rokov chcú bojovať o postup do Škótska

Vo Francúzsku sa Slovenky od stredy 3. apríla do utorka 9. apríla stretnú postupne s rovesníčkami zo Slovinska, domácim výberom a Portugalčankami.

Perez chce začať s rekonštrukciou Santiaga Bernabeua čo najskôr

Cena projektu je približne 500 miliónov eur.

Prezident Nemeckého futbalového zväzu R. Grindel rezignoval

Grindel bol na čele DFB tri roky, jeho funkčné obdobie sprevádzalo niekoľko afér. ,aktualizované

Futbalisti v Karlovej Vsi sa dočkajú nového trávnika

Starostka Karlovej Vsi Dana Čahojová upozornila, že výmena hracieho povrchu na ihrisku, ktoré otvárali v roku 2006, je nevyhnutná.

Evru začali vyšetrovať za homofóbne urážky namierené proti PSG

Evra sa vulgárne vyjadril na adresu PSG na videu zverejnenom na sociálnej sieti po odvetnom zápase osemfinále Ligy majstrov, v ktorom Parížania prehrali s Manchestrom United 1:3 a vypadli zo súťaže.

Arsenal posilnil šance na Ligu majstrov, preskočil Tottenham i United

Futbalisti Arsenalu Londýn zdolali v pondelňajšej dohrávke anglickej Premier League Newcastle United v bránke so slovenským reprezentantom Martinom Dúbravkom 2:0.