Craig Bellamy udrel protihráča, hrozí mu trojzápasový trest

Incident pôvodne zostal nepotrestaný, pretože ho rozhodcovia nevideli.

Neymar už opäť trénuje s hráčmi FC Barcelona

Brazílsky legionár bol mimo hry od 16. januára, keď si v zápase Španielskeho kráľovského pohára proti FC Getafe poranil členok.

Rákovi v Rakúsku zastavili činnosť, informoval ÖEFB

Verdikty odvolacej komisie znamenajú, že všetci šiesti bývalí futbalisti namočení v korupčnej kauze majú potvrdené tresty, ktoré nadobudli právoplatnosť.

Barcelona po víťazstve v Seville 4:1 späť na čele, Messi dal dva góly

Barcelona síce prehrávala v Seville od 15. minúty po góle Morena, no ešte do polčasu otočila skóre.

Kuciak v najlepšej jedenástke poľskej ligy za rok 2013

Kuciak chytá v Legii od sezóny 2011/2012.

Futbalista Di Natale možno po sezóne nezavesí kopačky na klinec

Tridsaťšesťročný líder Udinese Calcio to vyhlásil po sobotňajšom zápase Serie A s Chievom Verona.

Neapol otočil duel s AC Miláno, Hamšík hral do 83. minúty

V druhom polčase strhol víťazstvo na stranu Neapola argentínsky kanonier Gonzalo Higuain.

Škrtel strelil dva góly, Liverpool rozstrieľal Arsenal 5:1

Arsenal skóroval na Anfield Road až v druhom dejstve.

,aktualizované

Bayern naplno bodoval v Norimbergu, Dortmund v Brémach

Futbalisti Bayernu majú na druhý Leverkusen 13-bodový náskok.

V Brazílii zomrel ďalší robotník pri stavbe štadióna na MS vo futbale

Muž zomrel po zásahu do hlavy, keď pracoval na žeriave pred štadiónom Amazonia Arena.

Futbalisti Bagherie si strelili osem vlastných gólov

Duel ôsmej talianskej ligy medzi Borgata Terrenove a Bagheriou sa skončil výsledkom 14:3.

Ronaldo neuspel s odvolaním, pauzovať bude tri zápasy

Okrem nedeľňajšieho duelu s Villarrealom vynechá Ronaldo budúcotýždňový zápas na ihrisku Getafe i stretnutie proti Elche (22. februára).

Blatter bude opäť kandidovať na šéfa FIFA, ak ho členovia požiadajú

V lete 10. júna sa v Sao Paole stretne 209 členských zástupcov FIFA na výročnom kongrese tesne pred štartom svetového šampionátu v Brazílii.

Vidič v lete odíde z Manchestru United

Tridsaťdvaročný srbský obranca povedal pre klubový web, že nepredĺži zmluvu.

Vulgarizmy nesmerovali trénerovi Stevensovi, tvrdí Stoch

Viaceré médiá následne okolo nadávky rozpútali hystériu, hráč si však s trénerom Stevensom všetko vysvetlil hneď na prvom tréningu.

Beckham si začína plniť sen o vlastnom klube v zámorskej MLS

V najbližšom čase však musí zohnať investorov, aby mohol dotiahnuť svoje plány do úspešného konca.

Ronaldo dostal stop na tri zápasy, v pohári hrať môže

Ako v stredu informovala Španielska futbalová federácia, Ronaldo dostal stop na jeden zápas za potýčku s protihráčom Anderom Iturraspem vo víkendovom stretnutí na ihrisku Athletica Bilbao (1:1).