Futbal

Real Madrid zvažuje návrat Rodrigueza, no Bayern má opciu na prestup

Dvadsaťšesťročný stredopoliar odišiel zo španielskej metropoly pred sezónou 2017/18, keďže od vtedajšieho trénera Zinedinea Zidanea nedostával dostatok príležitostí.

Legendárny Matthäus favorizuje vo finále MS Francúzov

Podľa majstra sveta z roku 1990 prinesie najbližších šesť až osem rokov vo svetovom futbale dominanciu Francúzska a Anglicka. Angličania v semifinále vypadli s Chorvátskom po prehre 1:2 v predĺžení.

Londýnska Chelsea oficiálne potvrdila odchod trénera Conteho

Jeho nástupcom na lavičke Chelsea by sa podľa britských médií mal stať jeho krajan Maurizio Sarri, ktorý naposledy viedol SSC Neapol.

FC Liverpool získa Shaqiriho zo Stoke City

Dvadsaťšesťročný krídelník pôsobí v Premier League od roku 2015, v 84 stretnutiach strelil pätnásť gólov.

EL: Slovanista Moha zlomil Milsami: Škoda výpadku v druhom polčase

Futbalisti Slovana vyhrali v Moldavsku 4:2 a do odvety, ktorá sa bude hrať na Pasienkoch vo štvrtok 19. júla (18.30 h), pôjdu vo viac ako pohodlnej pozícii.

EL: DAC mal problém s efektivitou, Herc: Snáď sa to obráti o týždeň

Vo štvrtkovom úvodnom stretnutí 1. predkola Európskej ligy UEFA 2018/19 remizovala Dunajská Streda doma s Dinamom Tbilisi 1:1 a v budúcotýždňovej odvete nemôžu bez streleného gólu pomýšľať na postup.

Tréner Maaloul na lavičke Tuniska skončil a ide do Kataru

Päťdesiatpäťročný Tunisan na MS v Rusku priviedol krajinu k prvému triumfu na šampionáte po 40 rokoch, keď jeho zverenci zdolali Panamu po predchádzajúcich prehrách s Anglickom a Belgickom.

EURÓPSKA LIGA: Slovan ide do odvety s náskokom

Zverenci trénera Martina Ševelu rozhodli zápas už v prvom polčase, v ktorom strelil dva góly Moha a jeden Andraž Šporar.

EURÓPSKA LIGA: Trenčín vyhral v Podgorici, Šulek: Získali sme výhodu

Trenčín stavil od začiatku na kontrolovanie lopty a pokúšal sa o rýchly prechod do útoku.

EURÓPSKA LIGA:Futbalisti Dunajskej Stredy remizovali s Dinamom Tbilisi

Odveta je na programe o týždeň 19. júla v gruzínskej metropole.

EURÓPSKA LIGA: Slovan Bratislava zvíťazil nad Milsami

Finále bude rozhodovať Argentínčan Pitana

Pitana je druhým argentínskym rozhodcom v histórii s píšťalkou počas finále MS.

Chorváti mali vo štvrtok voľnejší deň, Dalič: Potrebujeme oddych

Finálový zápas Chorvátsko - Francúzsko sa začne v nedeľu o 17.00 SELČ v moskovských Lužnikách.

FIFA nezistila na šampionáte žiadny doping

Nemecká antidopingová agentúra ale kritizuje kontroly na MS a hovorí o veľkom konflikte záujmov.

Chorváti nastúpia vo finále v tradičných červeno-bielych dresoch

V tejto kombinácii zatiaľ hrali iba v prvom zápase MS proti Nigérii.

Ronaldo bude hrať v Juventuse so sedmičkou, prenechal mu ju Cuadrado

Päťnásobný držiteľ Zlatej lopty mal rovnaké číslo aj v Manchestri United a Reale Madrid.

DALO SA TO ČAKAŤ: Conte skončil na lavičke Chelsea Londýn

Jeho nástupcom by sa podľa britských médií mal stať jeho krajan Maurizio Sarri, ktorý naposledy viedol SSC Neapol.,aktualizované

Barcelona hlási ďalšiu posilu: Zo Sevilly prichádza francúzsky stopér

Lenglet podpísal 5-ročný kontrakt s výkupnou klauzulou na úrovni 300 miliónov eur.

Legendárny Van Basten na rovinu: Neymar by mal prestať so simulovaním

Podľa bývalého výborného holandského útočníka to škodí jemu a aj jeho tímu.

Marcelo sa rozlúčil s Ronaldom: Čoskoro sa vidíme

Talianske médiá špekulujú, že by sa obaja mohli onedlho stretnúť v Juventuse Turín.

Futbalisti Poľska majú nového trénera. Nawalku strieda Brzeczek

Brzeczek je bývalý poľský reprezentant. V uplynulej sezóne trénoval prvoligový klub Wisla Plock, ktorý sa v tabuľke umiestnil na piatej priečke.

Tréner Bayernu Mníchov Niko Kovač opustil pre bolesti žalúdka tréning

Zvyšok tréningu viedol jeho brat a asistent Robert Kovač.

Ruiz opustil Sporting Lisabon po útoku chuligánov, zamieril do Santosu

Chuligáni hráčov aj trénerov napadli a zdemolovali tiež šatňu.

Acerbi sa stal novou posilou Lazia Rím

Lazio za neho zaplatilo Sassuolu odstupné 10 miliónov eur.

Parma angažovala do obrany portugalského veterána Bruna Alvesa

Majster Európy z roku 2016 počas svojej kariéry pôsobil aj v Porte, Farense, Vitorii Guimaraes, AEK Atény, Zenite Petrohrad, Fenerbahce Istanbul a Cagliari.

Juventus sa stretne s Realom, Ronaldo môže zažiť pikantný debut

Štart Ronalda v tomto zápase je však v tejto chvíli nepravdepodobný. Španielske médiá informovali, že 33-ročný portugalský útočník je do konca júla na dovolenke.

Zlatá generácia Chorvátov má šancu na zlato, Dalič: Nikto sa nevzdal

Doterajšie maximum Chorvátska bolo tretie miesto výberu trénera Miroslava Blaževiča v roku 1998.

Grendel po zradnom víťazstve v LM: V Mostare sa pokúsime streliť gól

Grendel prišiel do Trnavy len pred pár týždňami z Górnika Zabrze a s kolektívom sa postupne zžíva. Hoci mal pred zápasom zdravotné problémy, prehryzol sa cez ne a patril k najaktívnejším na ihrisku.

V 109. minúte stretnutia rozhodol Mario Mandžukič.,aktualizované

OHLASY médií na postup Chorvátska: Večer to mučilo, ráno to ničí

Futbalisti Chorvátska sa stretnú s Francúzskom vo finále MS 2018 v Rusku. V stredajšom druhom zápase semifinále v moskovských Lužnikách zdolali Anglicko 2:1 po predĺžení.

Bežkyňa na lyžiach Kikkan Randallová bojuje s rakovinou prsníka

Randallová absolvovala prvé kolo chemoterapie v meste Anchorage, kam sa presťahovala s manželom a dvojročným synom.

Nani sa vracia do Sportingu Lisabon

Tridsaťjedenročný hráč získal v roku 2016 s Portugalskom titul majstra Európy, no v nominácii na MS 2018 chýbal.