Futbal

Trnava chce v novej sezóne opäť miestenku do pohárovej Európy

Generálny manažér Dušan Keketi na piatkovom stretnutí s médiami rozdelil klubové ciele na manažérske a športové.

Finále Argentína - Nemecko plné rekordov

Nemci sú v rozhodujúcom zápase rekordný ôsmykrát, Argentína po štvrtý raz.

Oranjes bronz nezaujíma, Brazília hrá o reparát

Pre Scolariho a jeho realizačný tím to bude s pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou rozlúčka na trénerskej lavičke reprezentácie.

Spartak splnil postupový cieľ, proti Gruzíncom rozhodnú detaily

Gruzínsky tím Zestafoni by už mal byť súper z výkonnostne vyššej kategórie.

Messi a spol. ignorovali tlačovky, FIFA naparila Argentíne pokutu

Argentína porušila mediálne a marketingové pravidlá FIFA, pri posledných štyroch tlačovkách bol novinárom k dispozícii zakaždým iba hlavný kouč Alejandro Sabella.

Podľa brazílskej legendy Zica by mal tréner Scolari odísť

Brazília sa v sobotu stretne v zápase o 3. miesto s Holandskom.

Trnava vyhrala nad FC Hibernians 5:0 a postúpila do 2. predkola EL

Futbalistov Spartaka Trnava vyzve v 2. predkole EL gruzínsky klub FC Zestafoni. ,aktualizované

Hriešnik Suarez žiadal znížiť trest, FIFA to zamietla

Suarez sa previnil tesne pred víťazným gólom svojho krajana Diega Godina v 81. minúte rozhodujúceho stretnutia základnej D-skupiny na MS v Brazílii.

Cieľom Žilinčanov je zlepšiť výsledky a prilákať viac divákov

Prvýkrát od roku 2006 Žilina nebude pôsobiť v žiadnej európskej súťaži.

Košičania idú do novej sezóny i EL aj s Novákom a Redzičom

Košičanov trápia zranenia útočníkov Oumara Diabyho a Nermina Haskiča.,aktualizované

Slovan chce obhájiť titul a preraziť v Európe

Už v piatok na Pasienkoch odštartuje Slovan púť za ziskom 9. titulu v novodobej ligovej ére súbojom s nováčikom súťaže Podbrezovou.

Trenčania chcú o stupienok vyššie, prioritou je Európska liga

Trenčania si na budúci štvrtok zmerajú sily so srbskou Vojvodinou Novi Sad.

Čontofalský bude chytať v USA, upísal sa druholigovému Fort Lauderdale

Čontofalský sa stal prvým slovenským futbalistom, ktorý bude účinkovať v NASL.

Van Gaal si vyčerpal šťastie pri brankároch, Argentína penalty chcela

Tréner Holandska Louis van Gaal po zápase priznal, že plánoval pred rozstrelom opäť vymeniť brankárov a nasadiť špecialistu na pokutové kopy Krula.,aktualizované

Vatikán spochybnil, že pápeži budú sledovať spolu futbalové finále

Riaditeľ tlačovej služby Svätej stolice ďalej spresnil, že pre denný režim pápeža Františka sa hrá zápas neskoro a Benedikt XVI. nie je známy ako nadšený športový fanúšik.

Nový ročník futbalovej ligy otvorí duel majstra s nováčikom

Na obhajobu titulu by mal v sezóne 2014/2015 opäť útočiť rekordný 8-násobný šampión Slovan, ktorý sa pokúsi o tretí titul za sebou.

Svetové médiá reagujú na zápas Argentína - Holandsko: Bola to nuda

Messi and Company dosiahli finále po nudnej remíze. Juhoamerický futbal bude vo finále zastupovať Argentína až po penaltách, keď nezáživný zápas skončil aj po predĺžení 0:0, píše Daily Mirror.,aktualizované

Argentína zdolala Holandsko, uvidíme reprízu finále MS 1990

Zápas dospel až do rozstrelu zo značky pokutového kopu. Úspešnejšia bola Argentína a vo finále v nedeľu 13. júla sa na Maracane v Rio de Janeiro stretne s Nemeckom.,aktualizované