Utorok 16. apríl 2024Meniny má Dana a Danica

Futbal

Crystal Palace a Newcastle si body podelili, Dúbravka na lavičke

V šlágri kola remizoval Liverpool na štadióne Anfield Road s Tottenhamom 2:2.,aktualizované

AS Rím vyhral na pôde Verony, Juventus nadelil Sassuolu sedem gólov

Jediný presný zásah stretnutia padol už v úvodnej minúte, keď brankára domácich prekonal delovkou k pravej žrdi Cengiz Ünder. ,aktualizované

Futbalista Mazáň si premiéru v drese Celty užil, trému necítil

Robert Mazáň sa predstavil na ľavej strane obrannej formácie hostí a hral do 58. minúty.

Mazáň debutoval v drese Celty Vigo v základnej zostave

V 22. kole španielskej La Ligy na pôde Alavésu nastúpil v základnej jedenástke hostí spolu s krajanom Stanislavom Lobotkom.,aktualizované

Hertha v základe s Pekaríkom remizovala s Hoffenheimom, Bayern víťazne

O triumfe Bavorov rozhodli v prvom polčase Frank Ribery a James Rodriguez.,aktualizované

Manchester City iba remizoval na pôde Burnley 1:1

Arsenal si poradil s Evertonom hladko 5:1. Hetrikom sa blysol Aaron Ramsey. ,aktualizované

PARÁDNY GÓL: Stoch skóroval v príprave z vlastnej polovice

Slavia napokon prehrala 2:3.,aktualizované

V Česku vyšetrujú ďalší škandál so stávkovaním

Na jeseň mali byť ovplyvnené minimálne dva zápasy, kde bol zainteresovaný klub z Mohelnice.

Prezident Sionu Constantin neuspel s odvolaním voči dištancu

Christian Constantin si vyslúžil trest za to, že po septembrovom ligovom zápase s Luganom dal facku spolukomentátorovi Rolfovi Fringerovi.

Napriek natrhnutej obličke MFK Skalica podpísala zmluvu so Sombatom

Jozef Sombat pôsobil v jesennej časti v Lokomotíve Zvolen, od začiatku januára sa pripravuje v Skalici. Odohral za ňu päť prípravných stretnutí a strelil tri góly.

Panathinaikosu hrozí zákaz štartu v európskych pohároch

Finančný panel UEFA dal gréckemu klubu pokutu 100.000 eur a rovnakú sumu bude musieť zaplatiť ešte raz v prípade, že nevyrovná svoje dlhy.

TETOVANIE AKO DOŽIVOTNÁ VSTUPENKA: Aj takú súťaž ponúka klub Hertha

Súťaž prebieha do 8. februára a zatiaľ sa do nej zapojilo približne 300 ľudí.

Ján Kováčik sa stal opäť prezidentom SFZ

Delegáti piatkovej konferencie SFZ v Senci ho zvolili do funkcie na nasledujúce štvorročné obdobie už tretíkrát za sebou. ,aktualizované

Sparta získala stredopoliara Kangu, zaplatila približne milión eur

Dvadsaťsedemročný ofenzívne ladený stredopoliar vyšiel Spartu približne na jeden milión eur a podpísal kontrakt do leta 2021.

Francúzska futbalová federácia najprv 45-ročného Chaprona suspendovala a vo štvrtok mu udelila trojmesačný doštanc plus podmienečný trest.

Malec opúšťa Dunajskú Stredu, posilnil litovský Žalgiris Vilnius

Dvadsaťpäťročný útočník sa už vo štvrtok pripojil k svojmu novému mužstvu, ktoré sa aktuálne pripravuje na sústredení v Turecku.

Barcelona v 1. semifinále Kráľovského pohára vyhrala nad Valenciou

O jediný gól stretnutia sa postaral v 66. minúte Luis Suarez, ktorý hlavičkou zužitkoval center Lionela Messiho.

Srbský stredopoliar Ristič je ďalšou zahraničnou posilou Sparty Praha

V uplynulých dňoch Spartu posilnili aj rumunský brankár Florin Nita a jeho krajan Nicolae Stanciu.

Fabbricini sa stal dočasným šéfom talianskeho futbalu

Núdzové riešenie museli kompetentí nájsť po tom, čo si talianske futbalové hnutie v pondelok nedokázalo zvoliť svojho prezidenta.

Futbalový Slovan stratil kanoniera: Mareš prestúpil do Zaglebie Lubin

S novým zamestnávateľom podpísal kontrakt do roku 2019 s opciou na ďalšiu sezónu.

Riaditeľ pre nábor hráčov West Hamu čelí kritike za svoje vyjadrenia

Dôvodom je jeho vyhlásenie, že účastník Premier League už viac nebude angažovať afrických hráčov.

Na Ukrajine v Lige národov bez divákov, rozhodla UEFA

Ukrajinskú futbalovú federáciu totiž potrestala disciplinárna komisia Európskej futbalovie únie (UEFA) dištancom na jeden zápas za zatvorenými dverami ešte v novembri 2015.

Mexičan Moreno do San Sebastianu, do La Ligy trio zo Saudskej Arábie

Tridsaťročný Moreno sa s Baskami dohodol na zmluve do roku 2021 a AS Rím za neho dostane šesť miliónov eur.

Dúbravka oficiálne v Newcastli, debut ho čaká možno už v nedeľu

Kontrakt obsahuje aj opciu na trvalý prestup slovenského reprezentanta. ,aktualizované

Manchester City zdolal West Bromwich a zvýšil náskok na čele tabuľky

Manchester United pre zmenu prehral v šlágri na pôde piateho Tottenhamu.

Tottenham získal z PSG krídelníka Lucasa Mouru

Lucas Moura, ktorý za PSG odohral 153 zápasov a strelil 34 gólov, podpísal s "kohútmi" zmluvu do roku 2023.

Slovan i Dunajská Streda uspeli v prípravných dueloch v Turecku

Obe mužstvá svoje zápasy vyhrali.

Giroud sa sťahuje v rámci Londýna - Arsenal vymenil za Chelsea

Giroud podpísal na Stamford Bridge zmluvu na 18 mesiacov, Chelsea za neho zaplatila odstupné 18 miliónov eur.

Futbalový Dortmund získal na hosťovanie Batshuayia

Dvadsaťštyriročný belgický zakončovateľ prichádza k žlto-čiernym na hosťovanie do konca prebiehajúcej sezóny.

Özil predĺžil zmluvu a je najlepšie platený hráč v dejinách Arsenalu

V Arsenale pôsobí kreatívny stredopoliar od roku 2013, na ligový triumf či prenikavejší úspech v európskych pohároch však s tímom zatiaľ nedosiahol.

Odchod Dúbravku do Newcastle stojí a padá na dohode Sparty s Nituom

Zimné prestupové okno na Britských ostrovoch trvá len do stredajšej polnoci a všetky tri zainteresované kluby tak nemajú veľa času.

Eto'o prestúpil v rámci tureckej ligy z Antalyasporu do Konyasporu

Tridsaťšesťročný útočník absolvoval v Antalyi 2,5 sezóny, v tomto ročníku má na konte šesť gólov v pätnástich stretnutiach.

Amatérsky klub v Turecku zaplatil za hráča v bitcoinoch

Podľa šéfa klubu Halduna Sehita sa Harunustaspor stal prvým klubom, ktorý vyrukoval na prestupový trh s digitálnou menou.

Arsenal získal Aubameyanga z Dortmundu za rekordnú čiastku

Dvadsaťosemročný útočník opustil nemecký tím po 4,5 roku.

Novou posilou futbalistov Michaloviec sa stal Japonec Niši

Defenzívny stredopoliar prišiel na hosťovanie do konca sezóny z poľskej Legie Varšava.

Zomrel bývalý tréner talianskej futbalovej reprezentácie A. Vicini

Niekdajší kouč priviedol Talianov na domácom svetovom šampionáte 1990 k bronzovým medailám, lavičke národného mužstva šéfoval v rokoch 1986 až 1991.

Manchester United o rok predĺžil zmluvu s Matom

Stredopoliar je jeden z kľúčových hráčov tímu trénera Joseho Mourinha, hoci práve portugalský kouč ho predal v roku 2014 ešte ako tréner FC Chelsea.

Chelsea získala z AS Rím obrancu Palmieriho

Brazílčan podpísal so svojím novým zamestnávateľom kontrakt na 4,5 roka.

Bartra prestúpil z Dortmundu do Betisu Sevilla

S účastníkom najvyššej španielskej súťaže podpísal kontrakt do roku 2023.

Príprava fortunaligistov: Trenčania podľahli Dinamu Moskva

V zápasy na sústredení Cypre prehrala Nitra s poľským prvoligistom Wislou Plock 1:2.