Futbalisti D. Stredy zvíťazili v šlágri kola nad Slovanom Bratislava

Zápas sledovala rekordná tohtosezónna návšteva - 10.226 divákov. ,aktualizované

O výsledku zápasu rozhodol v 50. minúte Luberda.

Už v prvom polčase dostali päť gólov.

Finále Ligy majstrov v roku 2020 bude hostiť Istanbul, alebo Lisabon

Lisabon aj Istanbul už finále futbalovej Ligy majstrov raz hostili.

Világi: Sen nadobúda rozmery, MOL Aréna má novú hlavnú tribúnu

Po ukončení stavebných prác v júni 2018 štadión bude MOL Aréna ako len tretí štadión na Slovensku vyhovovať predpisom UEFA pre štadióny štvrtej kategórie.

UEFA plánuje rozšíriť Ligu národov na všetky kontinenty

Vo formáte súťaže o ktorom sa diskutuje, budú na každom turnaji tri európske tímy, dva z Južnej Ameriky a po jednom z Afriky, Ázie a Severnej Ameriky. Tímy Oceánie by mali hrať v štvrtom stupni.

Ďurica plánoval reprezentačnú rozlúčku dlhšie: Treba vedieť,kedy odísť

Ďurica sa chcel pôvodne rozlúčiť s reprezentáciou na svetovom šampionáte v Rusku. Športový osud to však zariadil inak.

Hertha s kapitánom Pekaríkom a Dudom oživila v EL postupovú nádej

K štvrtkovej domácej výhre nad ukrajinským tímom Zorja Luhansk 2:0 ju ako kapitán priviedol slovenský reprezentant Peter Pekarík, ktorý odohral na pravom kraji obrany celé stretnutie.

Mourinho vypovedal na súde v Madride v kauze daňových podvodov

Súčasný kouč Manchestru United vyhlásil, že už španielskym daňovým úradom vyplatil všetky peniaze za obdobie, keď viedol madridský Real.

Evra za kopnutie fanúšika bude pykať: Je to koniec jeho kariéry?

Podľa francúzskych médií by mohol incident donútiť 36-ročného obrancu aj ukončiť kariéru.,aktualizované

Plzeň vrátila Luganu prehru, Hrošovský: Postup máme vo svojich rukách

Futbalisti Plzne svajčiarskemu súperovi vrátil dva týždne starú prehru a v tabuľke G-skupiny sa posunul na druhú priečku o dva body pred Hapoel Be'er Ševa.

Pri rozcvičke sa niekoľko priaznivcov Marseille dostalo do blízkosti ihriska a cez reklamnú bariéru kričali na hráčov. Následne Evra kopol jedného z nich do hlavy.

EURÓPSKA LIGA: Lazio Rím má ako posledné na konte plný počet bodov

Do ďalšej fázy sa prebojovali FCSB Bukurešť, FC Arsenal aj Zenit Petrohrad. Okrem Lazia všetci traja remizovali, no pomohli im rezultáty konkurentov v ostatných súbojoch.

Dynamo do play off, Atalanta ani AC Miláno nevyužili šancu na postup

Šancu postúpiť už nemajú Everton a Maccabi Tel Aviv. ,aktualizované

Sahin ukončil reprezentačnú kariéru, necháva priestor mladším

V drese Turecka odohral 51 zápasov.

V Aténach sa pobili fanúšikovia AEK a AC Miláno, zasahovala polícia

Približne 50 gréckych chuligánov ozbrojených raketami a drevenými palicami a odetých v kuklách nastúpilo do vlaku a na stanici blízko štadióna zaútočilo na 60 talianskych fanúšikov.

Egypt nastúpi v kvalifikácii MS2018 proti Ghane bez najväčšej hviezdy

Útočník anglického FC Liverpool sa bude koncentrovať na klubové povinnosti v lige aj v európskych pohároch, keďže Egypt už postúpil na svetový šampionát.

Brankár Vantruba predĺžil zmluvu so Spartakom Trnava

Devätnásťročný odchovanec trnavskej Lokomotívy zostane v klube minimálne do roku 2020.

Vo futbalovej nominácii Anglicka na Nemecko a Brazíliu trio nováčikov

Angličania si zabezpečili priamy postup na budúcoročný svetový šampionát do Ruska, keď sa stali víťazmi skupiny, v ktorej figurovalo aj Slovensko.

Müller začal po zranení s tréningom, no proti Dortmundu ešte nenastúpi

Futbalista Bayernu Mníchov sa zranil pred dvoma týždňami, vo štvrtok absolvoval ľahký 25-minútový strečing.

Fanúšikovia trnavského Spartaka podporili hendikepovaného Milana

Okrem finančného daru dostal Milan aj suveníry a pozvanie na Štadión Antona Malatinského, kde je súčasťou bezbariérový prístup a špeciálny sektor pre fanúšikov na vozíčkoch.

Messi má veľké srdce: Nadácii Lekári bez hraníc daroval 70-tisíc eur

Ide o sumu, ktorú Argentínčan vysúdil s redakciou novín La Razon.

Ghoulam si roztrhol väz v kolene, Neapolu bude chýbať mesiace

Spoluhráč slovenského reprezentanta Mareka Hamšíka sa zranil v prvom polčase stredajšieho zápasu Ligy majstrov proti Manchestru City (2:4).

Liga národov prilepší zväzom aj finančne, bude viac súťažných zápasov

Európska futbalová únia (UEFA) súťaž centralizuje a bude ju vysielať celosvetovo, čo prinesie najmä menším národným zväzom ďalšie finančné výhody z predaja televíznych práv.

Goretzka potrebuje odpočinok, trápi ho bolesť v pravom predkolení

Nepomôže tak ani nemeckému národnému tímu v prípravnom zápase vo Wembley proti Anglicku 10. novembra a o štyri dni neskôr v Kolíne proti Francúzsku.

Zidane po prehre Realu s Tottenhamom: Nemám obavy, nie sme v kríze

Španielsky denník Marca napísal, že dvojnásobný obhajca trofeje sa dotkol dna a vo Wembley zažil najtemnejší večer v ére trénera Zinedina Zidana.

LIGA MAJSTROV: Hamšík po prehre s Manchestrom City: Rozhodli detaily

Pred tretím gólom Citizens sa slovenský stredopoliar dopustil série kiksov. Po treťom z nich domáci inkasovali od argentínskeho kanoniera Sergia Agüera.

Agüero sa stal najlepším strelcom histórie Manchestru City

Agentínsky futbalista dosiahol v 69. minúte víťazný zásah. Bol to jeho 178. gól v 264. zápase za City vo všetkých súťažiach od príchodu z Atletica Madrid v roku 2011.

LIGA MAJSTROV: Tottenham a Manchester City postúpili do osemfinále

Triumf City zariadil v 69. minúte Sergio Agüero, ktorý sa stal historicky najlepším strelcom klubu vo všetkých súťažiach. V závere zvýšil na 4:2 Raheem Sterling.,aktualizované

AS Monaco remizovalo v G-skupine s Besiktasom Istanbul

Turecký tím je s desiatimi bodmi na čele tabuľky, "kniežatá" sú s dvoma na poslednej priečke.

Slavia chce pri oslavách 125. výročia vzniku prekvapiť Villarreal

Pražská Slavia i Villarreal sú na čele tabuľky A-skupiny s piatimi bodmi.

Mourinho po ďalšej výhre žiaril spokojnosťou, Svilar opäť smoliarom

Svilar si dal v 45. minúte vlastný gól.

Marseille proti Guimaraesu bez kapitána Payeta

Marseille figuruje na druhom mieste tabuľky I-skupiny EL s jednobodovou stratou na vedúci Salzburg.