Futbal

LIGA MAJSTROV: Real sa bude spoliehať na trio Bale - Benzema - Ronaldo

Jedenásťnásobný európsky šampión z Madridu síce vyhral v Mníchove pred troma rokmi, ale v Nemecku sa mu celkovo nedarí. Z 30 zápasov tam dokázal uspieť len štyrikrát.

Slovan zdolal Michalovce. Je prvým finalistom Slovnaft Cupu

V záverečnom súboji o trofej sa Slovan stretne s úspešným z dvojice MFK Skalica - FK Poprad.,aktualizované

Neymar vynechá El Clasico, dostal dištanc na tri stretnutia

Brazílčan dostal za červenú kartu v sobotnom neúspešnom stretnutí najvyššej španielskej súťaže v Malage.

Severoamerické krajiny chcú urýchliť rozhodnutie o dejisku MS 2026

Severoamerická kandidatúra má veľkú šancu na úspech. Európa a Ázia sa totiž nemôžu zapojiť do boja o usporiadanie MS 2026.

V nominácii SR 20 na prípravný duel s Maďarskom sú štyria legionári

Duel je pre zverencov Pavla Hapala súčasťou prípravy na jesenný štart nového kvalifikačného cyklu reprezentácií do 21 rokov.

Vláda nerokovala o výstavbe Národného futbalového štadióna

Materiál o Národnom futbalovom štadióne (NFŠ) z rokovania stiahla, dôvodom bola neúčasť premiéra Roberta Fica.

VSS Košice hrozia sankcie od FIFA, dôvodom sú súdne spory

Vykonávateľom rozhodnutí disciplinárky FIFA je Slovenský futbalový zväz.

Ranieri tvrdí, že hráči nemali prsty v jeho odchode z Leicestru

Skúseného kouča prepustili iba deväť mesiacov po tom, ako priviedol "líšky" k senzačnému titulu v anglickej Premier League.

Grosskreutz bude hrať v budúcej sezóne za Darmstadt

Jeho príchod v utorok potvrdili predstavitelia klubu.

Messi bude mať nového trénera: Bauza pri kormidle Argentíny skončil

Vedenie tamojšej federácie ho prepustilo už po ôsmich mesiacoch vo funkcii, keďže dvojnásobnym majstrom sveta sa nedarí v kvalifikácii o postup na MS 2018.

Arsenal si na pôde Crystal Palace gólovo ani neškrtol

Ďalšie zakopnutie Arsenalu, ktorý inkasoval tri góly v štyroch posledných dueloch na súperových ihriskách, znamená, že sa mu opäť vzdialili priečky zaručujúce účasť v Lige majstrov.

USA, Mexiko a Kanada chcú spoločne organizovať MS 2026

Ich návrh predpokladá, že na turnaji sa bude hrať celkovo 80 zápasov, z toho tri štvrtiny (60) v USA a po desať v Mexiku a v Kanade.

Slovan odsúdil vyprázdnenie sektora hostí v zápase s DAC

Organizátor víkendového vzájomného zápasu 26. kola sa rozhodol zasiahnuť proti fanúšikom "belasých", keď po niekoľkých minútach vypratal ich priestor za pomoci Policajného zboru.

Slovenské futbalistky prehrali v príprave v Dubline s Írskom

Súboj sa odohral v Dubline.,aktualizované

Stredopoliara Evertonu napadli na ulici

Polícia v Liverpoole začala s vyšetrovaním incidentu.

Česká najvyššia liga prejde od sezóny 2018/2019 výraznými zmenami

Český futbal sa odhodlal k prvej zmene formátu najvyššej súťaže od sezóny 1993/1994.

LIGA MAJSTROV: Bayern môže počítať proti Realu aj s Neuerom a Müllerom

Obaja sa v pondelok zapojili do tréningového procesu.

Generálna prokuratúra má už spis Vladimíra Weissa mladšieho

Futbalový reprezentant Vladimír Weiss mladší je už právoplatne od piatka 7. apríla oslobodený od obvinenia, že šoféroval pod vplyvom alkoholu.

Desiatka utrpela zranenia po potýčkach fanúšikov Eintrachtu a Rostocku

Incidenty sa odohrali na železničnej stanici Frankfurt-Niederrad, ktorú museli v nedeľu podľa polície zatvoriť na približne tri hodiny.

Za správanie na zápase Dunajskej Stredy so Slovanom už padli tresty

V dvoch prípadoch boli uložené blokové pokuty a v šiestich boli priestupcovia prerokovaní v správnom konaní.

FC Liverpool odohrá v máji prípravný duel s Hološkovým FC Sydney

Duel je na programe iba tri dni po poslednom súťažnom stretnutí Liverpoolu v sezóne.

Ibrahimovič verí, že sa Manchester United prebojuje do Ligy majstrov

V 31. kole anglickej Premier League zvíťazil Manchester na pôde posledného Sunderlandu 3:0 a vrátili sa na piate miesto tabuľky o tri body pred Arsenal Londýn.

LIGA MAJSTROV: Juventus v utorok s Mandžukičom,Barcelona bez Busquetsa

V druhom utorňajšom súboji s tradičným výkopom o 20.45 h privíta Borussia Dortmund lídra francúzskej Ligue 1 AS Monaco.

Hamšík po výhre 3:0 na pôde Lazia Rím: Diváci videli skvelý Neapol

Slovenský reprezentant Marek Hamšík hral do 79. minúty a prihral na prvý gól Josemu Mariovi Callejonovi.,aktualizované

Taliansky útočník Rossi si zranil koleno

Rossiho čakajú vyšetrenia, ktoré určia presnú diagnózu.

Futbalisti MŠK Žilina zvíťazili v 26. kole Fortuna ligy nad Spartakom Trnava 2:1 a pred druhým Slovanom Bratislava majú už 10-bodový náskok. "Belasí" totiž prehrali v Dunajskej Strede 0:1. ,aktualizované

Manchester United zvíťazil troma gólmi na pôde Sunderlandu

Domáci dohrávali od 43. minúty bez vylúčeného Sebastiana Larsssona.,aktualizované

Sampdoria Janov so Škriniarom v základe remizovala s Fiorentinou

Škriniar odohral na poste stopéra celý zápas.,aktualizované

Lewandowski si narazil rameno, proti Realu Madrid však nastúpi

Poliak strelil v sobotňajšom bundesligovom stretnutí proti Borussii Dortmund dva góly a s 26 presnými zásahmi sa dostal na čelo tabuľky strelcov.

Barcelona zakopla v Malage, Neymarovi hrozí, že príde o El Clasico

Katalánci prehrali v stretnutí 31. kola na pôde Malagy iba pár hodín po tom, ako Real remizoval na domácom štadióne v mestskom derby s Atleticom.

Rusnák zariadil na snehu triumf Real Salt Lake: Bláznivé podmienky

Dvadsaťdvaročný ofenzívny stredopoliar pomohol gólom k suverénnemu víťazstvu Real Salt Lake v domácom zápase s Vancouverom Whitecaps 3:0.

Madridské derby sa skončilo remízou, bod pre Atletico zariadil Griezma

Skóre v šlágri 31. kola španielskej La Ligy otvoril domáci Pepe.,aktualizované

Pepe má zlomené dve rebrá, jeho štart proti Bayernu je otázny

Tréner Realu Zinedine Zidane v sobotu nemal k dispozícii ďalšieho stopéra Raphaëla Varanea.

Bayern nedal šancu Dortmundu a upevnil si post lídra

Obhajcovi titulu vyšiel vstup do zápasu a po desiatich minútach viedol o dva góly.

Chelsea vyhrala v v Bournemouthe a poistila si prvé miesto v tabuľke

Liverpool na ihrisku Stoke otočil nepriaznivý priebeh, vyhral 2:1 a poistil si tretie miesto v tabuľke. ,aktualizované

Proti fanúšikom Slovana zasiahli policajti a vyviedli ich zo štadióna.,aktualizované