Futbal

Bayern vyhral vo Frankfurte 4:0, rozhodol Müllerov hetrik

Zverenci trénera Pepa Guardiolu dosiahli ôsme víťazstvo v sezóne a so ziskom 27 bodov suverénne vedú tabuľku. ,aktualizované

Košice prekvapivo zdolali Trenčín, Ružomberok remizoval s Trnavou

Banská Bystrica zdolala Zlaté Moravce.,aktualizované

Buffon bude naďalej chytať za Juventus, zmluvu predĺžil o tri roky

Buffon prišiel do Juventusu v roku 2001 z Parmy za približne 50 miliónov eur, čo je doteraz rekordná čiastka pri prestupoch brankárov

Pekaríkova Hertha s prehrou, Šesták zachránil remízu pre Bochum

Slovenský futbalový reprezentant prišiel na ihrisko iba päť minút pred streleným gólom v zápase druhej nemeckej ligy.,aktualizované

Tri body zostávajú doma, Myjava porazila Dunajskú Stredu 3:1

Za hostí si pripísal čestný úspech Jurčo. ,aktualizované

Gyömbér si na tréningu zlomil členok, v nominácii ho nahradí Saláta

Vysoký stopér tak nepomôže Slovensku v kvalifikačnom zápase EURO 2016 v Macedónsku.,aktualizované

Duda poslal Legiu do jarného šestnásťfinále

Výbornými výkonmi si slovenský mladík vypýtal pozvánku aj do reprezentačného áčka.

Vittek si vytrpel návrat, fanúšikovia sa belasým otočili chrbtom

Tridsaťdvaročný kanonier pred časom absolvoval v USA operáciu kolena.

Sparta sa ujala čela skupiny, Lavička prosil Chovanca o pomoc

Sparťanský kormidelník Vítězslav Lavička tvrdí, že otázka postupu je stále otvorená.

Médiá: Sparta zahanbila neškodný Slovan, zápas mal nádych exhibície

Reakcie českých médií na štvrtkový zápas Európskej ligy UEFA 2014/2015, v ktorom futbalisti pražskej Sparty zdolali Slovan Bratislava 4:0.

Slovanisti aj s Vittekom odišli zo Sparty s výpraskom 0:4

Róbert Vittek nastúpil do zápasu v 73. minúte. Hráči Sparty Praha vyhrali zaslúžene a slovanisti majú skóre 0:14. ,aktualizované

Chovanec po debakli: Sparta nás obnažila

Napriek tvrdej facke 0:4 v Prahe Chovanec neľutuje svoje rozhodnutie stať sa trénerom Slovana. ,aktualizované

Dudov gól posunul Legiu do šestnásťfinále, ďalej aj Dinamo s Hubočanom

Slovenský reprezentant Ondrej Duda skóroval v 84. minúte za nerozhodného stavu 1:1. ,aktualizované

Neapol bez Hamšíka zdolal Young Boys Bern 3:0, hetrik de Guzmana

Neapol odplatil súperovi prehru 0:2 zo švajčiarskej umelej trávy.

Talianska dvadsaťjednotka vyzve na ME Anglicko, Portugalsko a Švédsko

Štvrtkový žreb v Prahe zároveň určil aj zloženie A-skupiny na budúcoročné futbalové majstrovstvá Európy. ,aktualizované

ManCity slabým výkonom ostal na dne tabuľky

Tréner Citizens Manuel Pellegrini iba ťažko hľadal dôvody slabého výkonu jeho mužstva.

Messi vyrovnal Raula, všetky góly si ani nepamätá

Najpamätnejšie sú tie vo finále, hovorí Argentínčan.

Bayern postúpil v LM bez problémov, Guardiola je hrdý

Zverenci španielskeho trénera Pepa Guardiolu vyhrali štyri zápasy zo štyroch a ťahajú sériu 16 duelov bez prehry vo všetkých súťažiach.

LM: Bayern prišiel pri triumfe nad AS Rím o zraneného Alabu

Bayern neskoro večer na svojom účte na Twitteri informoval, že 22-ročný Alaba má poškodený bočný väz v kolene. Ihrisko opustil v 81. minúte zápasu.

Bayern, PSG, Barcelona i Porto sú v osemfinále, rekordný Messi

Argentínsky futbalista Lionel Messi vyrovnal doterajší rekord v počte strelených gólov v Lige majstrov.,aktualizované