Futbal

Barcelona prevalcovala treťoligistu, Pedrov tretí hetrik za Kataláncov

Tréner "Barcy" Luis Enrique poslal do hry "druhý sled", voľno dostali Lionel Messi, Neymar aj Luis Suarez.

Robben strelil jubilejný gól v drese Bayernu

Holanďan sa presadil v 41. minúte, keď mu francúzsky spoluhráč Franck Ribéry v pokutovom území sklepol loptu a ten ju hlavou umiestnil medzi tri žrde.

Real Madrid je po triumfe nad Cruz Azul 4:0 prvým finalistom MS klubov

Zverenci talianskeho trénera Carla Ancelottiho natiahli sériu víťazných súťažných zápasov už na číslo 21.,aktualizované

Tréner Talianska Conte sa stretol s kolegami z klubov Serie A

Tréner talianskej futbalovej reprezentácie Antonio Conte plánuje v budúcnosti úzko spolupracovať s klubmi Serie A.

Slovan, Žilina a Senica stále na čele slovenského klubového rebríčka

V najnovšom tzv. Slovak Club Ranking figuruje rekordných 216 klubov.

Futbalista Henry ukončil aktívnu kariéru: Bola to neuveriteľná cesta

Thiery Henry prežil najlepšie obdobie kariéry v Anglicku.

Pirlo je najlepším hráčom uplynulej sezóny Serie A

Okrem tridsaťpäťročného tvorcu hry "starej dámy" sa do najlepšej jedenástky dostalo ešte ďalších šesť hráčov talianskeho majstra.

Hamšík i Škrtel v 16-finále EL dostali Turkov, Celtic má Inter Miláno

V sídle Európskej futbalovej únie (UEFA) vo švajčiarskom Nyone vyžrebovali súperov o postup do osemfinále Európskej ligy.,aktualizované

Vyžrebovali súperov v osemfinále Ligy Majstrov, čakajú nás šlágre

V osudí bolo sedem bývalých šampiónov, 4 kluby z Nemecka, tri zo Španielska a Anglicka, dva z Francúzska, po jednom z Talianska, Švajčiarska, Portugalska a Ukrajiny. ,aktualizované

Futbalistka sveta Brazílčanka Marta excelovala hetrikom proti USA

Američanky rýchlo po desiatich minútach viedli 2:0 po góloch Carli Lloydovej a Megan Rapinoeovej. Potom ale prišli okamihy 28-ročnej hviezdy svetového futbalu.

Barcelona nedokázala vyhrať nad Getafe so zraneným Neymarom

"Barca" v Getafe bez zraneného Brazílčana Neymara v hustom daždi nedokázala nájsť recept na prekonanie domácej obrany. Najväčšiu príležitosť mal v 52. minúte Lionel Messi.

Sampdoria ukončila 25-zápasovú víťaznú domácu sériu Juventusu

Gabbiadini v 51. minúte zaskočil Buffona strelou do vzdialenejšieho rohu bránky a krátko na to mohol pridať druhý gól.,aktualizované

Manchester United opäť úradoval na domácom trávniku proti FC Liverpool

Vyhrať šesť zápasov za sebou je fantastické, mám však veľké výhrady voči našej hre v obrane povedal holandský tréner v službách ManU Luis Van Gaal.

Atletico doma zakoplo s Villarrealom, na Real stráca už 7 bodov

Atletico, ktoré obhajuje titul z minulej sezóny, nevyužilo príležitosť bodovo sa dotiahnuť na druhý tím tabuľky FC Barcelona.

Juventus iba remizoval so Sampdoriou, AS Rím využil zaváhanie

Hostia tak ukončili 25-zápasovú víťaznú sériu "starej dámy" na domácom štadióne v rámci najvyššej talianskej súťaže.,aktualizované

Leverkusen remizoval s Mönchengladbach 1:1

Rovnaký výsledok sa zrodil v súboji Wolfsburgu s Paderbornom.

Manchester United vyhral 6. zápas v rade, Liverpool zdolal 3:0

V drese Liverpoolu sa predstavil slovenský reprezentant Martin Škrtel, ktorý na stopérskom poste odohral celý zápas.,aktualizované

ManCity trápia zranenia, zranení sú už aj Džeko a Kompany

Úradujúci anglický šampión prišiel cez víkend o ďalších dvoch kľúčových hráčov.

Tréner Pellegrini by si rád udržal Lamparda aj naďalej

Pellegrini si chce Lamparda udržať v tíme aj preto, že pre účasť na januárovom Africkom pohári národov bude City chýbať tvorca hry Yaya Toure.