Slovan je prvým finalistom SP, v odvete suverénne zdolal Senicu 3:0

Úradujúci majster sa v boji o cennú trofej stretne s Košicami.,aktualizované

Málo vídaný, azda možno aj nacvičený signál priameho kopu sa podaril hráčom španielskeho klubu Levante.

Ronaldo si nezahrá finále Španielskeho pohára proti Barcelone

Držiteľ Zlatej lopty pre najlepšieho futbalistu roku 2013 laboruje so zraneným ľavým kolenom.

Na Anfield Road si pripomenú 25. výročie tragédie z Hillsborough

Zvony v kostoloch po celom regióne budú odbíjať 96-krát a verejná doprava by sa mala o 14.06 h zastaviť počas minúty ticha.

Banská Bystrica vyhrala nad Žilinou 4:1 v dohrávke 26. kola CL

Jediný gól Žiliny strelil Jurčo z pokutového kopu. ,aktualizované

Starší brat Ibrahimoviča zomrel, kanonier odcestoval do Švédska

Ibrahimovičov brat údajne už dlhšie trpel ťažkou chorobou.

Tréner brankárov FC Turín si pri oslave víťazstva roztrhol achilovku

Podľa klubovej stránky musí kouč podstúpiť operáciu a do konca sezóny nebude môcť vykonávať svoju funkciu.

Premiérový zápas klubu s názvom Pápež František poznačili vylúčenia

Klub Papa Francisco založil obdivovateľ pápeža Jorge Ramirez, má 47 členov a je situovaný dvadsať kilometrov južne od Buenos Aires.

V rámci kampane Poď na futbal sa vyše tri tisíc detí pozrie na Slovan

Cieľom projektu Poď na futbal je ukázať nielen bratislavskej mládeži, že športovanie je pre ne dôležité.

Tragický futbalový zápas vo Švédsku sa opakovať nebude, výsledok platí

Podľa disciplinárky sa ale v tomto prípade môže aplikovať výnimka a vzhľadom k úcte k obeti i z bezpečnostných dôvodov sa v zápase nebude pokračovať a ani sa nebude opakovať.

Škrtel po výhre nad Manchestrom City ďakoval fanúšikom

Slovenský reprezentačný stopér po rohovom kope kapitána Liverpoolu Stevena Gerrarda v 26. minúte zvýšil na 2:0.,aktualizované

Slovan v pohári s postupom v rukách, v Košiciach vyrovnaný súboj

Finále Slovnaft Cupu sa uskutoční 1. mája na štadióne v Myjave, pričom víťaz sa kvalifikuje do predkola Európskej ligy UEFA 2014/2015.

Slovenský brankár Novota sa teší v Rapide Viedeň z rekordu

Slovenský gólman ťahá 612-minútovú šnúru bez inkasovaného gólu.

Atletico zdolalo Getafe 2:0, pred Realom má trojbodový náskok

Atletico Madrid tak potvrdilo vedúcu pozíciu v španielskej futbalovej Primera Division.

Bayer Leverkusen zdolal Pekaríkovu Herthu Berlín 2:1

V drese hostí odohral celé stretnutie slovenský reprezentant Peter Pekarík.

Liverpool získal skalp City aj vďaka Škrtelovmu siedmemu gólu v sezóne

Liverpool zvíťazil v nedeľňajšom šlágri nad Manchestrom City v pomere 3:2.,aktualizované

Neapol vyhral v Ríme, Hamšík sedel na lavičke

Marek Hamšík sledoval duel iba z lavičky náhradníkov.

Barcelona prehrala v Granade 0:1

Barcelona má stratu jedného bodu na Atletico Madrid, ktoré má však k dobru nedeľňajší zápas v Getafe.

Arsenal zdolal v semifinále Pohára FA druholigový Wigan až v rozstrele

Arsenal bol na pokraji vypadnutia, keď prehrával po góle Jordiho Gomeza z penalty v 63. minúte.

Myjava porazila Slovan na Pasienkoch 1:0

Pred stretnutím odovzdali Robertovi Vittekovi certifikát člena Klubu ligových kanonierov.,aktualizované