Hokej

ANI NHL, ANI KHL: Talentovaný Réway bude obliekať dres klubu z ORAVY

Dvadsaťtriročný útočník posilnil svoj bývalý mládežnícky klub MŠK Hviezda Dolný Kubín.

NHL: Toronto s Marinčinom zdolalo v príprave Buffalo

Radosť z víťazstva mal aj ďalší slovenský zadák Erik Černák, ktorého Tampa Bay uspela na ľade Nashvillu jednoznačne 5:1.

KHL: Slovan zaznamenal prvý triumf na ľade súperov. Zdolal Vladivostok

Víťazný gól strelil v 53. minúte Michal Řepík. ,aktualizované

Gerhát zaznamenal dva body pri triumfe Litvínova v Pardubiciach

Jeden gól za hostí zaznamenal aj Juraj Mikúš, triumf vychytal brankár Jaroslav Janus.

KalPa s Godlom v bránke prehrala v Jyväskylä

Godla si v piatok zachytal, avšak na víťazstvo to nestačilo.

KHL: Bratislavský Slovan angažoval amerického útočníka Baileyho

Dvadsaťšesťročný hráč sa s vedením účastníka KHL dohodol na ročnom kontrakte platnom do konca aktuálneho ročníka nadnárodnej súťaže.

NHL: Domi bude pykať za incident s Ekbladom, v príprave si už nezahrá

Domi sa v tretej tretine snažil vyprovokovať k bitke obrancu Panthers Aarona Ekblada, ktorý sa však biť nechcel a na jeho výzvu nereagoval.

Mladíci zatiaľ zbierajú iba prehry, Bokroš: Pomohlo by nám víťazstvo

Prehra päťgólovým rozdielom (1:6) bola pre nich najvyššia v sezóne.

NHL: Ružička a Roman skončili v kempe Calgary

Budú hrať opäť v juniorskej lige.

NHL: Daňov gól nezabránil prehre Winnipegu

Montreal si aj vďaka asistencii Tomáša Tatara poradil s Washingtonom 5:2.

Andrej Kosticyn s hetrikom pri triumfe Dinama Minsk nad Čerepovcom

Pri triumfe Dinama Minsk na štadióne Severstaľu Čerepovec 4:1 sa hetrikom zaskvel bieloruský útočník Andrej Kosticyn.

Rosandič rozhodol o triumfe Hradca Králové

Víťazný gól strelil v 42. minúte slovenský obranca Mislav Rosandič, ktorému prihral Matej Paulovič.

Hämeenlinna s Krivošíkom a Brejčákom prehrala s IFK Helsinki

V drese hostí nastúpili Slováci Ján Brejčák a Filip Krivošík, no do bodových štatistík sa nezapísali.

Záujem o lístky na MS 2019 je enormný, duely SR ešte pôjdu do predaja

V stredu si počas prvého dňa predaja kúpili vyše 11-tisíc permanentiek, balíčkov a denných vstupeniek v rôznych kombináciách.

Sen sa mu zatiaľ NESPLNÍ: Fehérváry skončil v kempe Washingtonu

Osemnásťročného obrancu si Capitals vybrali v 2. kole tohtoročného vstupného draftu z celkovo 46. pozície. V kariére bude pokračovať vo švédskej SHL v klube HV71.