Pondelok 29. apríl 2024Meniny má Lea

Bartovič rozhodol o triumfe Liberca nad Vítkovicami

Na archívnej snímke vľavo Milan Bartovič (Slovan) a vpravo Alexej Kaľužnyj (Minsk) v zápase hokejovej KHL HC Slovan Bratislava - Dinamo Minsk 22. decembra 2015 v Bratislave. Foto: TASR/Pavel Neubauer

V úvodnom stretnutí osemfinále hokejovej Ligy majstrov zvíťazil Liberec nad Vítkovicami tesne 1:0. O jediný presný zásah sa postaral tri minúty pred koncom slovenský útočník Milan Bartovič.

Bratislava 2. novembra (TASR) – V úvodním stretnutí osemfinále hokejovej Ligy majstrov zvíťazil v utorok Liberec nad Vítkovicami tesne 1:0. O jediný presný zásah sa postaral tri minúty pred koncom slovenský útočník Milan Bartovič.

Sparta Praha podľahla švédskému HV 71 2:4. Debakel utrpel nemecký Eisbären Berlín, ktorý na domácím ľade prehral s Frölundou Indians 1:6.

sumáre:

Saipa Lappeenranta - Växjö Lakers 3:2 (2:0, 0:0, 1:2)

Góly: 1. Trotter, 11. Trotter, 56. Leivo – 42. Froberg, 54. Netterberg

Bíli Tygři Liberec - HC Vítkovice Ridera 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)

Gól: 57. BARTOVIČ

Kalpa Kuopio - Fribourg-Gotteron 1:1 (0:0, 1:0, 0:1)

Góly: 38. Mankinen – 56. Sprunger

Eisbären Berlín - Frölunda Indians 1:6 (1:3, 0:1, 0:2)

Góly: 17. Ziegler – 6. Stalberg, 12. Lundqvist, 19. Wellman, 28. Lundqvist, 46. Ehn, 49. Sundström

HC Sparta Praha - HV 71 2:4 (0:1, 1:3, 1:0)

Góly: 26. Forman (ČAJKOVSKÝ), 49. Pech – 12. Reese, 21. Thornberg, 30. Thornberg, 34. Stenlund

SC Bern - Jyp Jyväskylä 3:2 (0:2, 3:0, 0:0)

Góly: 29. Lasch, 29. Moser, 32. Arcobello – 3. Soumela, 5. Niku

HC Lugano - ZSC Lions 3:2 (1:2, 2:0, 0:0)

Góly: 20. Hofmann, 25. Chiesa, 29. Klasen – 13. Rundblad, 14. Wick

Linköping HC - IFK Helsinki 1:1 (1:0, 0:0, 0:1)

Góly: 3. Gallo – 47. Leino