Astana vyhrala v Omsku 5:4 po nájazdoch, Kudroč asistoval

Slovenský obranca Kristián Kudroč Foto: TASR

Český zástupca Lev Praha prehral na ľade obhajcu Gagarinovho pohára Dinama Moskva tesne 1:2.

Moskva 26. januára (TASR) - Slovenský hokejový obranca Kristián Kudroč asistoval pri víťaznom góle v nedeľňajšom stretnutí KHL, v ktorom jeho tím Barys Astana zvíťazil na ľade Avangradu Omsk 5:4 po predĺžení. Kudroč asistoval pri víťaznom zásahu Konstantina Rudenka v 44 sekunde predĺženia.

Sumáre - KHL:
Avangard Omsk - Barys Astana 4:5 pp (0:1, 3:1, 1:2 - 0:1)
22. Širokov, 30. Kuľjaš, 34. Perežogin, 50. Kalinin - 9. a 25. Bochenski, 42. Rudenko, 43. Dawes, 61. Rudenko (KUDROČ).

Avtomobilist Jekaterinburg – Jugra Chanty-Mansijsk 2:3 po sn (1:0, 1:0, 0:2 – 0:0, 0:1)
19. Simakov, 38. Malychin – 42. Smoleňák, 50. Melart, rozhodujúci sam. nájazd Smoleňák

Torpedo Nižnij Novgorod – CSKA Moskva 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)