Štvrtok 18. apríl 2024Meniny má Valér

Zraneného Bobrovského nahradí v Zápase hviezd Elliott

Tomáš Tatar skóruje počas druhej tretiny zápasu Detroitu so St. Louis Blues vo štvrtok, 15. januára 2015 v St. Louis. Na snímke hráči St. Louis Blues, brankár Brian Elliott a obranca Jay Bouwmeester. Foto: TASR/AP

Brankár St. Louis Blues Brian Elliott nahradí vo víkendovom Zápase hviezd NHL v Columbuse zraneného Rusa Sergeja Bobrovského.

New York 23. januára (TASR) - Brankár St. Louis Blues Brian Elliott nahradí vo víkendovom Zápase hviezd NHL v Columbuse zraneného Rusa Sergeja Bobrovského. Ten sa tak nepredstaví v exhibičnom stretnutí pred domácimi fanúšikmi Blue Jackets. Informáciu priniesol web zámorskej hokejovej profiligy.

Bobrovskij sa zranil sa v noci na štvrtok v dueli proti Winnipegu, keď pre problémy v dolnej časti tela opustil bránku v 28. minúte. Blue Jackets prehrali 0:4. Elliott je lídrom NHL v priemere inkasovaných gólov na zápas (1,86) a je na štvrtom mieste v percentuálnej úspešnosti zákrokov (93,0). V 22 zápasoch vychytal trikrát čisté konto.