Hokej

Bližňák skončil v Dukle Trenčín zo zdravotných dôvodov

Bližňák odohral v trenčianskom drese v sezóne 2018/19 23 zápasov, v ktorých dosiahol bilanciu 4 góly a 6 asistencií.

Slovenské hokejistky prehrali v odvete s domácimi Rakúšankami

Rakúšanky odplatili Slovenkám predošlú prehru rovnakým skóre.

NHL: Montreal zdolal Ottawu, jubilejné 600. víťazstvo pre Juliena

Toronto bez Martina Marinčina prehralo na ľade Floridy 3:4 pp, v drese Panthers sa hetrikom blysol Aleksander Barkov.,aktualizované

Obranca Bortuzzo predĺžil zmluvu so St. Louis o tri roky

Dvadsaťdeväťročný Bortuzzo strelil gól a pridal dve asistencie v dvanástich stretnutiach aktuálnej sezóny, svojej piatej v drese Blues.

Slovenskí hokejisti do 18 rokov vyhrali nad Ukrajincami

O víťazstve Slovákov sa rozhodlo až v nájazdovom rozstrele.

Tipost liga: Útočník Matoušek sa vrátil do Banskej Bystrice

Vedenie majstra a 26-ročný útočník sa dohodli na spolupráci do konca sezóny 2018/2019. Odchovanec banskobystrického hokeja odišiel do Litvínova po sezóne 2016/2017.,aktualizované

Slováci odcestovali do Kanady, Liška: Chceme urobiť dobrý výsledok

Záverečná príprava odštartovala minulú nedeľu v Piešťanoch, prvá fáza sa skončila vo štvrtok, keď Bokroš s asistentmi po tréningu spravili prvý rez kádrom a pôvodný počet hráčov okresali.

AHL: Cehlárik skóroval, Daňo asistoval

Brankár Patrik Rybár bol pri prehre Grand Rapids Griffins s Rockford IceHogs 2:3 po predĺžení.

NHL: Ovečkin s ďalším hetrikom, Halákov Boston prehral v Pittsburghu

Pozrite si aktuálne výsledky NHL.,aktualizované

Slovenská hokejová sedemnástka na turnaji podľahla Švajčiarsku

Zverencov trénera Jána Lipianskeho čaká cez víkend ešte súboj o umiestnenie.

Šatana potešili v Luzerne viacerí hráči: S výsledkami sme spokojní

Šatan sa hokeju bude venovať aj počas sviatkov, chce si pozrieť výkony mladých Slovákov na juniorských MS v Kanade.

Švajčiarsky pohár: Droppu potešili obrancovia, pochválil Kocha

Štyridsaťšesťročný tréner zobral svoju úlohu na turnaji ako možnosť naučiť sa niečo nové.

Hokejisti SR 18 prehrali s Maďarskom na Turnaji štyroch krajín

Slováci odohrajú posledný zápas na turnaji v sobotu od 13.00 proti Ukrajine.

Najbližšie sa Slováci v príprave na MS 2019 predstavia na turnaji Kaufland Cup v Bratislave od 7. do 9. februára. Na ZŠ Ondrej Nepelu sa stretnú s Olympijským tímom Ruska a reprezentáciou Bieloruska.,aktualizované

Hudáček hodnotí turnaj pozitívne: Myslím, že nás čaká pekná budúcnosť

Slováci nevstúpili do zápasu najlepšie. Rakúšania dobre korčuľovali a mali aj viac šancí.,aktualizované

Graňáka potešili nováčikovia, vyzdvihol brankárov

V dvoch zápasoch dali Slováci na turnaji sedem gólov, trikrát inkasovali. Proti Rakúsku 40 minút diktovali tempo hry, s Rusmi to bol oveľa ťažší zápas.

Hokejistky SR 18 zdolali na Turnaji olympijských nádejí Poľky

Slovenky účinkovanie na turnaji uzavrú sobotným zápasom od 17.00 proti Češkám.,aktualizované

Vaasan Sport zvíťazil nad Tappara Tampere, Záborský dal gól

Jedným gólom k úspechu prispel slovenský útočník Tomáš Záborský.

NHL: Jaroš dohrá sezónu v Ottawe, klub mu oznámil, aby si hľadal byt

Dvadsaťdvaročný Jaroš, ktorý má dvojcestnú zmluvu, zažil úspešný prípravný kemp senátorov, súťažnú sezónu však začal na farme v Belleville.