Hokej

NHL: Toronto poslalo Sandina na farmu, šancu zrejme dostane Marinčin

Marinčin odohral v tejto sezóne zatiaľ len dva zápasy, naposledy 5. októbra, ale v dueloch proti Ottawe a Montrealu sa bodovo nepresadil.

Poprad a Zvolen si vymenili útočníkov, Štrauch za Handlovského

Ambíciou zainteresovaných strán bolo pomôcť výmenou obom hráčom i klubom.

Člen Siene slávy NHL J. Devellano podstúpil operáciu mozgu

Sedemdesiatsedemročný člen exekutívy sa podrobil chirurgickému zákroku, pri ktorom mu z mozgu vyoperovali nezhubný tumor.

NHL: Hjalmarsson má prasknutú ihlicu, Arizone bude chýbať tri mesiace

Tridsaťdvaročný zadák sa zranil v sobotňajšom zápase proti Coloradu Avalanche, keď zblokoval strelu Erika Johnsona.

NHL: Halák pomohol Bostonu 30 zákrokmi, Pastrňák štyrmi gólmi

Boston sa vďaka triumfu dostal na priebežnú vedúcu pozíciu v tabuľke Východnej konferencie.,aktualizované

Vladivostok zdolal Nursultan, Bakoš asistoval

Na jediný gól duelu prihral v 24. sekunde predĺženia Švédovi Markusovi Ljunghovi slovenský útočník Martin Bakoš. ,aktualizované

Hviezdami týždňa NHL McDavid, Laine a Crosby

Laine v drese Winnipegu vedie kanadské bodovanie NHL s bilanciou 2 góly a 6 asistencií.

KHL: Bakoša z Vladivostoku vyhlásili za najlepšieho útočníka týždňa

Slovenský útočník si v troch zápasoch pripísal päť bodov za tri góly a dve asistencie a svojmu tímu pomohol k trom víťazstvám.

NHL: Pittsburgh deklasoval Winnipeg, San Jose zdolalo Calgary

Po dva góly v drese Penguins strelili Jake Guentzel, Sam Lafferty a Zach Aston-Reese, ktorý pridal aj asistenciu.,aktualizované

AHL: Fehérváry a Cehlárik s prvými gólmi, Húska v bránke Hartfordu

Dvadsaťročný obranca Fehérváry si gólový účet v súťaži otvoril v 32. minúte, keď v oslabení zvýšil vedenie Hershey Bears na 4:1.

HVIEZDA ZÁPASU: Petr Čech má za sebou vydarený hokejový debut

Bývalý brankár Chelsea a Arsenalu nastúpil s číslom 39 odkazujúc na Dominika Hašeka. Jeho podobizeň mal zobrazenú aj na helme, na ktorej svietil jeho portrét medzi znakmi Čechových niekdajších klubov.

TIPSPORT LIGA: Slovan zastavil sériu Detvy, Liptáci s debaklom

Druhý je Slovan Bratislava, ktorý zvíťazil v Detve 4:2. ,aktualizované

Skalický, Hovorka a Gerhát prispeli gólom a asistenciou

V súboji dvoch slovenských brankárov bol úspešnejší Jaroslav Janus, ktorého Litvínov zdolal Zlín v bránke s Marekom Čiliakom.

Hokejista Vandas sa dohodol s Popradom: Zatúžil som ísť domov

V tejto sezóne nazbieral v desiatich zápasoch deväť bodov za štyri góly a päť asistencií.

Hrivík skóroval pri ďalšej prehre Leksandu

Leksand natiahol sériu prehier už na 5 zápasov.

Sparta Praha rozdrvila Vítkovice

Pardubice si poradili s Libercom 3:2. Z dvoch presných zásahov sa tešil útočník Radoslav Tybor, asistenciu pridal Marek Hovorka.

Premiér: Hokejová akadémia v Trenčíne by mala byť liahňou talentov

Podľa prezidenta SZĽH Miroslava Šatana je dnešný deň historickým pre hokej, pretože Slovensko na rozdiel od špičkových hokejových krajín podobnú akadémiu doteraz nemalo.

NHL: Chárov gól a ani Tatarova asistencia k výhram ich tímov nepomohli

Viac dôvodov na radosť mal Erik Černák. Síce nebodoval, ale jeho Tampa Bay zvíťazila v Toronte 7:3.,aktualizované