Hokej

Kašpar spoznal svoj trest za hodenie hokejky po rozhodcovi

Dvadsaťdeväťročný útočník v sobotu 8. novembra na domácom ľade v súboji so Severstaľom Čerepovec v prvej polovici tretej tretiny hodil po jednom z hlavných arbitrov hokejku.

Uznávaný hokejový tréner z NHL vedie kemp v Prešove

V súčasnosti sa venuje práci najmä s mladými hokejistami, ktorým pomáha zdokonaľovať sa v korčuľovaní.

Valábik mení dres v Kazachstane, z Temirtau zamieril do Arlanu

Valábik v minulosti pôsobil v zámorskej NHL, kde si pripísal 80 štartov v drese Atlanty Thrashers.

Kopecký dostal šancu, zahrá si v prvom útoku Panthers

Kopecký zatiaľ čaká na prvý tohtosezónny gól.

Jágr prepisoval históriu NHL, prekonal aj Gretzkého

V noci skóroval na ľade Bostonu a so 708. gólom v kariére sa vyrovnal legendárnemu Mikeovi Gartnerovi.

Sekera pomohol asistenciou k výhre Caroliny nad Calgary

Slovenský hokejový obranca Andrej Sekera prispel v noci na utorok v zámorskej NHL jednou asistenciou k víťazstvu Caroliny nad Calgary 4:1. ,aktualizované

Ufa zdolala Soči 6:2, Dinamo Moskva vyhralo v Podoľsku

Dnešné zápasy KHl sa niesli v znamení úspešných tímov Salavat Julajev Ufa a Dinamo Moskva.

Hviezdami týždňa v NHL sú Giordano, Anderson a Tarasenko

Giordano bol v hodnotenom týždni najproduktívnejším hráčom celej súťaže, Anderson je v štatistike úspešnosti zásahov na prvom mieste v NHL a Tarasenko pokračuje vo výbornej forme.

Majster sveta Ladislav Čierny sa v stredu rozlúči s kariérou

Čierny sa pred týždňom dožil jubilejných štyridsiatych narodenín, vedenie HKM a zástupcovia mesta Zvolen mu k výročiu zablahoželajú v stredu, pred začiatkom duelu s Popradom.

Slovenské hokejistky si z turnaja Monthey vezú skalp Švajčiarska

Na turnaji obsadili celkové tretie miesto, keď v tabuľke predstihli práve Švajčiarky.

Vůjtek po Nemeckom pohári: Neprepadli sme

Do Mníchova cestovalo dokopy až sedem debutantov, pričom viac ako desať štartov v najcennejšom drese mali na konte iba jedenásti hráči z 24-členného kádra.

Slovan si zahrá na Hviezdoslavovom námestí exhibíciu pod holým nebom

Na otvorenej ľadovej ploche pripravujú organizátori pre všetkých fanúšikov vo štvrtok od 17.00 h exhibičný minizápas, v ktorom hráčov KHL vyzve výber staromestských základných škôl.

Slovensko prehralo 1:2, Švajčiari otočili zápas v priebehu minúty

Slovenskí hokejisti tak obsadili na Nemeckom pohári tretie miesto.,aktualizované

Marcinka a Mikuš v pohybe patria medzi najlepších, ukázali testy

Slováci sa na Nemeckom pohári zapojili aj do špeciálneho testovacieho programu.

Lada bez Slovákov: Sloboda má otras mozgu, Podhradský zlomený palec

Obaja si privodili zranenie vo štvrtkovom domácom zápase proti HK Soči (1:3).

Slovákom v NHL sa darí, góly Pánika a Gáboríka, Halák má prvý shutout

Gáborík zaznamenal svoj prvý presný zásah v sezóne.,aktualizované

Vůjtek napriek prehre spokojný s výkonom: Rozhodol prvý gól a brankár

Slovenskí hokejisti zakončia svoje účinkovanie na Nemeckom pohári v nedeľu o 13.15 h proti Švajčiarsku.

Slováci prehrali po dráme s Nemeckom 1:2, Nemci víťazmi turnaja

Jediný gól slovenskej družiny strelil Lapšanský štyri minúty pred koncom zápasu.,aktualizované

Slováci prelomili nemeckú nepriestreľnosť, no na výhru to nestačilo

Slovenskí hokejisti potrebovali tri roky a presne 175:37 minút na to, aby na Nemeckom pohári skórovali do domácej bránky.

Columbus poslal Daňa na farmu do Springfieldu, do tímu povolal Tyrella

Ešte len 19-ročný Daňo odohral doposiaľ v NHL 8 stretnutí, v ktorých zaznamenal gól a asistenciu. Na ľade strávil v priemere takmer 12 minút na zápas a súperových brankárov ohrozil štrnásťkrát.