Hokej

Domáci išli do vedenia v 16. minúte, keď presne namieril Nagy. Hostia sa vyrovnania dočkali v 55. minúte po presnom zásahu českého útočníka Romana Červenku.

Bartovič zariadil triumf Libereckých Bielych Tygrov

Hokejisti tímu Bílí Tygři Liberec triumfovali v úvodnom šestnásťfinále Ligy majstrov doma nad Färjestadom BK 4:1.

Slovan dostal aj od Petrohradu krutú príučku

Belasí tak zostávajú v tabuľke Západnej konferencie na 13. priečke so štvorbodovou stratou na dvanásty Medveščak Záhreb.,aktualizované

LIGA MAJSTROV: Nitrianski hokejisti utŕžili vo Vítkoviciach debakel

Majster SR z uplynulej sezóny predviedol na ľade českého extraligistu katastrofálny výkon, ktorý podčiarkol štyrmi inkasovanými gólmi v záverečnej tretine.,aktualizované

Hokejové zmeny: Kubka sa vracia do Banskej Bystrice, Mikuš do Žiliny

Vedenie hokejového klubu HC '05 Banská Bystrica angažovalo obrancu Branislava Kubku. Ten nahradil Petra Mikuša, ktorý zamieril do Žiliny.

Los Angeles opúšťa po Budajovi aj obranca Černák

Mladý slovenská zadák putoval do farmárskeho tímu v nižšej AHL Ontario Reign.

Švehla navštívil dejisko MS 2017, pochvaľoval si halu i hotel v Kolíne

O zázemí Lanxess arény tvrdí, že je na svetovej úrovni. Ide o jednu z najväčších arén v Európe a do hľadiska sa zmestí 18.500 divákov, čo je veľké číslo.

Los Angeles zaradilo Budaja na listinu nechránených hráčov

Slovenský brankár Petrom Budaj má s Los Angeles dvojcestný kontrakt a po vydarenej uplynulej sezóne v nižšej súťaži chcel zaútočiť na miesto brankárskej dvojky v prvom tíme.

Hokejový Martin angažoval dvoch zahraničných útočníkov

Do tímu trénera Pavla Paukovčeka prichádza 29-ročný fínsky krídelník Antii Hölli a 27-ročný Rus Sergej Korostin.

Saarinen sa hetrikom zapísal do histórie hokeja v Nových Zámkoch

Fínskemu útočníkovi sa ako prvému hráčovi z kádra nováčika Tipsport ligy podarilo zaznamenať hetrik v najvyššej slovenskej súťaži.

V hokejovom Zvolene trénuje kanadský útočník McGregor

McGregor je 32-ročný krídelník z kanadského strediska Niagara Falls, ktorý má za sebou účinkovanie aj vo Fínsku či Česku.

LIGA MAJSTROV: Košičan Spilar pred Fribourgom: Očakávam vysoké tempo

Hokejisti HC Košice nastúpia v utorok 4. októbra na šesťnásťfinálový zápas Ligy majstrov proti švajčiarskemu tímu Fribourg-Gottéron.

Päťbodový Košičan Bicek chce preniesť formu aj do ďalších zápasov

Duel Košíc s Martinom mal góly, emócie a aj vynikajúcu atmosféru. Pred početnou kulisou sa darilo najmä Košičanovi Jiřímu Bicekovi, keďže dosiahol bilanciu jeden gól a štyri asistencie.

Boston poslal Cehlárika na farmu Providence Bruins

Vedenie klubu to oznámilo na svojej oficiálnej stránke, medvede okrem Cehlárika vyradili z prvého tímu aj ďalších 22 hráčov.

Zverenci trénera Miloša Říhu na úvod trojzápasovej domácej série získali cenný bod, mrzieť ich však môže osem nevyužitých presiloviek.,aktualizované

Nové Zámky prerušili sériu prehier, Košice deklasovali Martin

Post lídra tabuľky si udržali Košice, ktoré doma deklasovali MHC Martin 9:3.

Konrád s Jurajom Mikúšom prispeli k triumfe Olomouca v Chomutove

V ďalšom stretnutí triumfoval Litvínov v Karlových Varoch 3:1. Jaroslav Janus v bránke víťazného tímu kryl 22 striel súpera.

NHL: Janmark z Dallasu po operácii kolena zrejme vynechá celú sezónu

Generálny manažér "hviezd" Jim Nill v piatok informoval, že švédsky útočník má tzv. osteochondrózu, teda ochorenie kĺbnej chrupavky.

Hokejisti Slovana dostali v Záhrebe na frak 0:6

Hokejisti Slovana Bratislava prehrali v piatkovom zápase KHL na ľade Medveščaku Záhreb vysoko 0:6. Hostia po prvej tretine zaostávali o dva góly, v druhom dejstve inkasovali ďalšie štyri.

Stretnutie nedochytal Barry Brust, ktorého v polovici zápasu vystriedal Justin Pogge.

Žilina vyškolila Poprad, Nitrania v šlágri porazili Košičanov

Hokejisti Žiliny porazili Poprad vysoko 9:2.,aktualizované

Janus vychytal Litvínovu víťazstvo, Haščák strelil dva góly

O víťazstve druhého Brna v Pardubiciach 4:3 rozhodlo predĺženie.

Cháru mrzel záver finále SP, Gáborík dal rozhodcom červenú kartu

Aj tréner Krueger za zlomový bod zápasu považoval sporný verdikt arbitrov, ktorí vylúčili Kopitara tri a pol minúty pred koncom zápasu, čo podľa neho rozhodlo o osude duelu v prospech Kanady 2:1.

Chárov gól v prvej tretine ani Halákov najlepší výkon Tímu Európy nestačili. Kľúčová bola tretia tretina, keď Kanada najskôr vyrovnala a napokon v poslednej minúte zápasu strelila víťazný gól na 2:1. ,aktualizované

Hokejista Jaroš asistoval pri triumfe Luley nad Leksandom

Bod za asistenciu si pripísal slovenský obranca Christián Jaroš v zápase, ktorý skončil 5:1.

Liptovský Mikuláš vyškolil mladíkov vo vloženom zápase Tipsport ligy

Hokejisti MHK 32 Liptovský Mikuláš deklasovali vo štvrtkovom vloženom zápase Tipsport Ligy HK Orange 20 8:1 a uštedrili mladíkom piaty debakel v prebiehajúcej sezóne. ,aktualizované

Magnitogorsk vystriedal Omsk na čele Východnej konferencie

Metallurg Magnitogorsk natiahol víťaznú šnúru na päť zápasov, keď triumfoval 3:0 v Novosibirsku.

Hokejový Zvolen skúša českého útočníka Kalusa

Petr Kalus už v najvyššej slovenskej súťaži pôsobil, keď začiatkom sezóny 2013/14 odohral tri zápasy za Duklu Trenčín.

NHL: Seidenberg podpísal ročný kontrakt s NY Islanders

Tridsaťpäťročný obranca strávil uplynulých sedem sezón v drese Bostonu Bruins a v roku 2011 získal s klubom Stanleyho pohár.

Za uplynulé mesiace sa výrazne zmenila dôvera vo vnútri hokejového hnutia a znesvárené strany zanechali intrigy. Tak zhodnotil prvých 100 dní jeho pôsobenia vo funkcii prezident SZĽH Martin Kohút.

Európania odhodlaní vynútiť si 3.duel, Krueger: Necítime žiadny strach

Prísľubom je ich výkon v úvodnom meraní síl v torontskom Air Canada Centre, keď boli favoritovi viac ako vyrovnaným súperom a o lepší výsledok sa pripravili iba niekoľkými individuálnymi chybami.

Ovečkin opäť na ľade, zapojil sa do tréningu Washingtonu

Ruský hokejista sa spolu s krajanmi Jevgenijom Kuznecovom a Dmitrim Orlovom pripojili k tímu len štyri dni po prehre 3:5 s Kanadou v semifinále SP.

Budaj prispel polovičným čistým kontom k triumfu LA nad Anaheimom

Kings tak aj vďaka jeho výkonu zdolali Ducks vysoko 6:1.

NHL: Chicago s Pánikom prehralo s Pittsburghom v prípravnom dueli

Hokejisti Chicaga Blackhawks podľahli tučniakom 0:2.

Legendárny Gretzky sa stal oficiálnym ambasádorom stého výročia NHL

Gretzky sa zhostí oficiálnej funkcie v NHL po siedmich rokoch, naposledy pôsobil v zámorskej súťaži ako tréner Arizony Coyotes.

Daly nevidí progres v účasti hráčov NHL na ZOH 2018 v Pjongčangu

Optimistickejšie vidí situáciu prezident Medzinárodnej hokejovej federácie (IIHF) Rene Fasel, ktorý v utorňajšom rozhovore odhadol účasť na 50:50.

Tatara mrzeli individuálne chyby: Ukázala sa kanadská šikovnosť

Hokejisti Tímu Európa podali v prvom finálovom súboji Svetového pohára sympatický výkon a dokázali domácej Kanade nielen vzdorovať, ale ju aj poriadne potrápiť. Napriek tomu prehrali s favoritom 1:3.

NHL: Rangeri s Hrivíkom si podmanili NY Islanders v prípravnom dueli

Islanders podľahli rangerom 5:2.,aktualizované

Ráz duelu určila prvá tretina, v ktorej druhý a kľúčový gólový úder prišiel po obrovskej individuálnej chybe slovenského obrancu Zdena Cháru. Kanada vyhrala 3:1, za našich skóroval hviezdny Tatar.,aktualizované