Cíger: Nečakal som, že s hokejom môže prísť toľko nenávisti a zloby

Pre Cígera to bol premiérový šampionát na slovenskej striedačke v pozícii hlavného trénera. Priznal, že počas náročných chvíľ sa mu v hlave vynárali rôzne myšlienky.,aktualizované

Daňo o presilovkovej kliatbe a kráse hymny: Asi to tak malo byť

Mladý útočník v rozhodujúcom zápase s Američanmi nepremenil veľkú šancu.

Vůjtek dostal k sviatku prvé miesto: Proti SR by to bolo nepríjemné

Po tesnom triumfe Česka nad Švajčiarskom 5:4 mu v šatni gratulovali všetci hráči a večer ho čakala slávnostná večera v Českom dome v Moskve. Najviac však potešilo práve víťazstvo v skupine.

Najproduktívnejším Slovákom na hokejovom šampionáte bol Tomáš Jurčo

Slovensko strelilo v siedmich stretnutiach, z ktorých vyhralo dve v riadnom čase, jedno po predĺžení a štyrikrát ťahalo za kratší koniec, 15 a inkasovalo 23 gólov.

MS v hokeji: Na čele produktivity je Šipačov, presilovky doménou Fínov

Zo Slovákov je v kanadskom bodovaní najvyššie na 41. mieste Tomáš Jurčo, ktorý získal päť bodov (2+3).

Kapitán Sekera hráčov neviní: Bol to reálny obraz slovenského hokeja

Šampionát Slovákom z hľadiska výsledkov opäť nevyšiel. Hoci v uplynulých dvoch týždňoch prijali prevahu negatívnych emócií, Sekeru národná hrdosť neopustila. Reprezentovať príde rád aj nabudúce.

Emócie sklamania a vyčerpanosti. Andrej Meszároš má všetkého plné zuby

V uplynulých týždňoch si slovenský tím prešiel mnohými životnými situáciami - od radostného úvodu cez výkonnostné sklamania až po trpký koniec.

Nemci idú po piatich rokoch do štvrťfinále. Gogulla: Všetko je možné

Nový kormidelník Marco Sturm priviedol krajinu k dôležitým triumfom nad USA i Slovenskom, ktoré boli kľúčové pre postup medzi najlepšiu osmičku.

Česi sú prví v A-skupine, Švajčiarov porazili 5:4 a poslali ich domov

Švajčiari potrebovali na prienik medzi elitnú osmičku vyhrať za tri body, aby na štvrtej priečke predbehli Dánsko. ,aktualizované

Sen o štvrťfinále stroskotal na USA, Slováci sa so šampionátom lúčia

Američania splnili svoj cieľ, keď vyrovnaný zápas dotiahli do predĺženia, v ňom rozhodol o triumfe SR Marko Daňo. ,aktualizované

ONLINE: Slováci prišli o štvrťfinále, s USA vyhrali 3:2 po predĺžení

Rozhodujúci duel B-skupiny MS 2016 v ľadovom hokeji medzi USA a Slovenskom so začiatkom o 11.15 sme priniesli ONLINE. ,aktualizované

O výsledku rozhodol po 40 sekundách nadstaveného času kapitán Penguins.,aktualizované

Dáni rozhodli v presilovkách, nad Kazachstanom vyhrali 4:1

Na konte majú 11 bodov a dostali sa tak na posledné štvrté postupové miesto v tabuľke. Z neho ich môže zosadiť iba trojbodové víťazstvo Švajčiarska v utorňajšom zápase s Českom.,aktualizované

Nemecko definitívne postupuje, zdolalo Maďarsko 4:2

Vo štvrťfinále narazia na druhý tím A-skupiny, ktorým bude jeden z trojice Česko, Rusko a Švédsko. Výsledok najviac potešil Bielorusov, ktorí si tak udržali šancu na zotrvanie v elitnej kategórii.,aktualizované

ZÁPAS o VŠETKO: Ak nad USA zvíťazíme v riadnom hracom čase, postúpime

Stretnutie B-skupiny slovenskej a americkej hokejovej reprezentácie na MS 2016 v ľadovom hokeji v Rusku prinesieme ONLINE o 11:15.

Zvolenskí hokejisti odštartovali letnú prípravu s 25 hráčmi

Pre trénera Josefa Tureka bude v poradí tretia pod Pustým hradom a chce v nej dosiahnuť najlepší výsledok.

Nóri prišli o štvrťfinále, Rusi nad nimi vyhrali 3:0

Rusi sa presadili cez húževnatých súperov na čele s brankárom Steffenom Söbergom až v 23. minúte, v ďalšom priebehu bola hra vyrovnaná, no skórovať dokázala už iba zborná. ,aktualizované

Kanaďania nezaváhali a Francúzov zdolali 4:0

Po vlažnom začiatku našli správny rytmus a outsidera dorazili v herne jednoznačnej tretej tretine. Les Blues tak prišli o možnosť postúpiť do štvrťfinále.,aktualizované

Záborský sa z IFK Helsinki sťahuje do švédskeho celku Brynäs IF

S klubom sa dohodol na ročnej zmluve.

Na USA v bránke s Hudáčkom. Už sme nechceli špekulovať, tvrdí Cíger

Rozhodujúci duel B-skupiny MS medzi USA a Slovenskom sa v Športovom paláci Jubilejnyj uskutoční v utorok od 11.15 SELČ. Prinesieme ho ONLINE.

O zostávajúce postupové miesto v A-skupine MS bojujú štyri tímy

Štvrtá priečka patrila pred pondelňajšími zápasmi Švajčiarsku, ktoré malo na konte osem bodov a pred sebou už len záverečný utorňajší duel s priebežne prvým Českom.

Banská Bystrica začala letnú prípravu s ďalšími dvoma posilami

Na prvom tréningu sa trénerovi Vladimírovi Országhovi hlásilo 25 hráčov.

Cesta do štvrťfinále vedie cez triumf nad USA. Cíger: Ideme do toho

Zápas slovenskej a americkej hokejovej reprezentácie na MS 2016 v ľadovom hokeji v Rusku prinesieme ONLINE.

Nemci gólom v poslednej minúte pomohli sebe, ale aj Slovákom

Zverencom Marca Sturma sa po úvodných dvoch prehrách darí, zdolali Slovákov, Bielorusov i Američanov.

Július Hudáček: Ľudia si nás budú pamätať podľa zápasu s USA

Urobíme všetko pre to, aby sme postup vybojovali, vyhlásil brankár, ktorý je pripravený chytať aj v utorok, ak ho tréneri nominujú do bránky.

Bravúrny výkon podal brankár Brian Elliott.,aktualizované

Skalický má recept na gólovú bezmocnocť,Cígera mrzí nedisciplinovanosť

Slovenská gólová bezmocnosť trvá už sedem tretín, teda konkrétne 143 minút a 34 sekúnd.,aktualizované

Trénerom Nitry je Andrej Kmeč, asistentom Dušan Milo

Pre Andreja Kmeča bude pozícia hlavného trénera novinkou.

Réway bojuje aj o zmluvu v NHL, stretol sa s manažérom Montrealu

Práve Canadiens pred tromi rokmi draftovali slovenského útočníka a teraz zvažujú, že s ním podpíšu nováčikovskú zmluvu.

Švédi zdolali Švajčiarov až po nájazdoch a postúpili do štrvťfinále

Hokejisti Švédska potvrdili postup do štvrťfinále 80. hokejových MS. V nedeľu v A-skupine zvíťazili nad Švajčiarskom 3:2 po nájazdoch. Tre kronor už mali pred duelom istý postup.

Slovensko prehralo s Fínskom vysoko 0:5

Postup však majú Slováci vo svojich rukách, stačí im v záverečnom vystúpení v skupine v utorok zdolať Američanov v riadnom hracom čase.,aktualizované

ONLINE: Slovensko prehralo s Fínskom 0:5

Prinášame vám zápas B-skupiny medzi slovenskou a fínskou reprezentáciou.,aktualizované

Šatan prišiel do Petrohradu pracovne, sleduje aj hokejové dianie doma

Hoci uplynulé trápenie mladého slovenského mužstva videl len v zápasových zostrihoch, súčasnej náročnej situácii rozumie.

Viedenský: Fíni sú na puku silnejší než Kanaďania

Po tretej prehre v rade zostávajú Slováci v tabuľke so šiestimi bodmi na piatom mieste, s jednobodovou stratou na piatych Nemcov.

Nemci udreli v poslednej minúte. Američanom zobrali tri body

V obojstranne bojovnom stretnutí bola síce strelecká prevaha na strane Američanov, ale víťazstvo strhol na nemeckú stranu gólom 33 sekúnd pred treťou sirénou obranca Korbinian Holzer. ,aktualizované

Česko utrpelo prvú prehru na šampionáte. Prehrali s Dánmi po nájazdoch

Výber trénera Vladimíra Vůjteka, ktorý má už istý postup do štvrťfinále, je v tabuľke po šiestich dueloch prvý.,aktualizované

Proti Fínom tréner kompletne zmenil útočné formácie. Do brány Hudáček

Otázny je štart obrancu Christiána Jaroša, ktorý dostal v sobotu proti Kanade pukom do tváre. Dnešný večerný zápas budete môcť o 19:15 sledovať s nami ONLINE.,aktualizované

Lazaret sa rozširuje. Jaroš má podozrenie na zlomeninu sánky

Sobotňajší duel s Kanadou nedohral obranca Christián Jaroš, ktorého v tretej tretine zasiahol do tváre puk. Tímový lekár mu ranu zašil a následne putoval na vyšetrenie.

Kanaďania uštedrili Slovákom päťgólovú lekciu

Zámorský gigant sa po 15. víťastve v rade na MS posunul s plným počtom bodov späť na čelo tabuľky, o skóre pred Fínsko.,aktualizované

Lotyšsko dosiahlo na MS v Rusku prvé víťazstvo. Zdolalo Kazachstan

O triumfe pobaltského tímu rozhodol päť minút pred koncom Maris Bičevkis. Lotyši poskočili v tabuľke na šieste miesto, Kazachstan je aj naďalej posledný.