Streda 29. máj 2024Meniny má Vilma

Hokej

Hokejistov CSKA delí od postupu do finále konferencie jedna výhra

Moskovčania v nedeľu vyhrali na ľade Torpeda Nižnij Novgorod 5:3 a v semifinálovej sérii Západnej konferencie vedú 3:1 na zápasy.

Malkin bude Pittsburghu chýbať šesť až osem týždňov

Hviezdny ruský útočník si zranil ľavú ruku v piatkovom zápase proti Columbusu Blue Jackets.

Boston zdolal Islanders, Buffalo uspelo nad Carolinou po predĺžení

K výhre Bostonu prispel dvoma gólmi David Pastrňák. ,aktualizované

Košice zdolali Martin. V druhom zápase nezaváhala ani Nitra

Oba tímy v sérii hranej na štyri víťazné zápasy vedú 2:0.,aktualizované

KHL: Ufa vyhrala nad Omskom, Magnitogorsk uspel v Novosibirsku

V konferenčnom semifinále Ufa vedie nad favorizovaným Omskom 2:1 na zápasy.

Pánik strávil na ľade takmer 10 minút a zaknihoval jeden plusový bod.,aktualizované

Tipsport liga: Košice zdolali Martin v 1. zápase štvrťfinále play off

Druhý zápas série je na programe v sobotu 12. marca.,aktualizované

KHL: SKA Petrohrad podľahol Dinamu Moskva 0:4 v semifinále play off

Dinamo Moskva v sérii play off Západnej konferencie KHL vedie 2:1.

NHL: Hossa opäť v zostave Chicaga, nastúpi v piatok v Dallase

Skúsený krídelník nastúpi v piatkovom zápase, ktorý bude priamym súbojom o pozíciu lídra Západnej konferencie zámorskej NHL.

VEĽKÝ PREHĽAD zápasov pred štartom štvrťfinále play off Tipsport Ligy

Prvé zápasy play off najvyššej slovenskej hokejovej súťaže 2015/2016 odštartujú v piatok 11. marca.

Fanúšikovia Žiliny nevycestujú na štvrťfinálové duely do Nitry

Prvé štvrťfinálové stretnutie Nitry a Žiliny je na programe v piatok 11. marca o 17.00 h.

Kapitán Colorada Avalanche dostal za krosček trojzápasový dištanc

Švédsky útočník v tretej tretine zasiahol súpera hokejkou do oblasti krku. Za svoj zákrok nedostal v zápase žiaden trest od rozhodcov, no posvietila si naň ligová disciplinárka.

Zomrel legendárny obranca a člen Siene slávy NHL Bill Gadsby

S Detroitom sa v rokoch 1963, 1964 a 1966 dostal až do finále Stanleyho pohára.

Davos, Lugano a Bern postúpili do semifinále play off švajčiarskej NLA

Úradujúcemu majstrovi stále chýba slovenský bek Ján Brejčák, ktorému sa po operácii sezóna pravdepodobne skončila.

Marko Daňo strelil svoj premiérový gól v drese Winnipegu a druhý v prebiehajúcej sezóne.,aktualizované

Subban po zrážke so spoluhráčom opúšťal ľad na nosidlách

K nešťastnej zrážke prišlo necelé tri minúty pred koncom zápasu, keď v nekontrolovateľnom páde narazil do Subbana tímový kolega Jemelin.

Örebru nevyšiel vstup do play off SHL, s HV 71 prehral 2:3

Slovenský brankár Július Hudáček kryl 19 striel hostí.,aktualizované

Hokej: Špirko oddialil koniec sezóny pre Kometu Brno

Vo štvrtkovom treťom dueli predkola vyraďovacej fázy strelil po asistencii Petra Tršku víťazný gól, ktorým zabezpečil triumf 3:2 nad Chomutovom.

Hokej: Záborský je druhým najlepším kanonierom fínskej Liiga

Hokejisti IFK Helsinki ukončili základnú časť najvyššej fínskej súťaže Liiga víťazne. Na ľade tímu SaiPa Lappeenranta triumfovali 3:1 a potvrdili pozíciu víťaza dlhodobej fázy.

Vedenie NHL suspendovalo Nurseho za bitku s Polákom na tri zápasy

Defenzívny kolega slovenského reprezentanta Andreja Sekeru si dres Edmontonu neoblečie v dueloch proti Minnesote, Arizone a Nashvillu.

KHL: Meszároš potiahol Sibir za víťazstvom gólom a asistenciou

Hokejisti Sibiru Novosibirsk vyrovnali stav semifinálovej série 2. kola play off KHL s Metallurgom Magnitogorsk na 1:1,aktualizované

V zostave hostí chýbal pre zranenie brankár Jaroslav Halák.,aktualizované

Nové Zámky uspeli v Bardejove a získali titul v prvej lige

Skalica, ktorá nenastúpila na tri zápasy TL a vylúčili ju z ligy, automaticky zostúpila do druhej najvyššej súťaže.

KHL: Moskovské CSKA zdolalo Nižnij Novgorod a vyrovnalo stav série

Lídrom ofenzívy domácich bol kanadský legionár Geoff Platt, autor dvoch gólov a asistencie.

NHL: Návrat Hossu do zostavy Chicaga sa odkladá, v stredu hrať nebude

Skúsený krídelník sa mal vrátiť do kolotoča duelov zámorskej NHL v stredu na ľade St. Louis, ale ako informoval portál Rotoworld, Hossa proti Blues nenastúpi.

Po prvom kole hlasovania o Zlatú hokejku v Česku je na čele Jágr

Uzávierka druhého kola hlasovania v prestížnej ankete bude po majstrovstvách sveta v Rusku 25. mája, tretia a zároveň finálna fáza, do ktorej vstúpi najlepšia desiatka, sa skončí 13. júna.

Do nešťastného momentu mal na konte 31 zákrokov a pred sebou vidinu dvojstého zámorského triumfu v kariére.,aktualizované

Hossa sa vráti do akcie proti St. Louis vo formácii s Toewsom a Laddom

Na súťažné stretnutie nenastúpil od 13. februára.

Hokej: Hudáčkovci zažiarili v poslednom kole švédskej ligy

K triumfu Örebro HK 3:1 na ľade MODO Hockey prispel Libor dvomi gólmi a asistenciou, Július zaznamenal 35 zásahov.

Hokej: Chomutov zdolal Brno, Ölvecký dal Čiliakovi gól spoza bránky

Piráti Chomutov sa v predkole play off českej hokejovej extraligy ujali v sérii s Kometou Brno vedenia 2:0.,aktualizované

Hokej: Hovorka dal dva góly, Štajnoch dvakrát asistoval

Hokejisti HC Vítkovice Steel vyhrali v 1. kole o udržanie sa v českej extralige nad Karlovými Varmi 3:0.

Hokej: Záborský prispel gólom k debaklu nad Pori

Slovenský hokejový útočník pomohol vo fínskej lige jedným gólom k vysokému víťazstvu IFK Helsinki nad Ässät Pori 7:0.

Meszárošov gól Sibiru nestačil, Magnitogorsku podľahol 1:3

V druhom zápase tej istej fázy Východnej konferencie Salavat Julajev Ufa zvíťazil na ľade Avangardu Omsk 3:2 po predĺžení. ,aktualizované

Zvolenu odpočítali 3 body za neoprávnený štart hráča,dvojice to nemení

Klubu HKM Zvolen potrestali za štart mladého útočníka Jakuba Žilku bez zmluvy v štyroch prípadoch.,aktualizované

Nový slovenský hokejový majster dostane Pohár Vladimíra Dzurillu

Vynovenú trofej pokrstila ľadovou triešťou manželka hokejovej legendy Zlatica Dzurillová.,aktualizované

Chárovci majú dvojnásobnú radosť, do rodiny im pribudli dvojičky

Svoje 39. narodeniny tak oslávil o niečo skôr.,aktualizované

NHL: Jágr prekonal rekord Howea, Slováci nebodovali

V drese hostí sa zo zisku dvoch bodov tešil aj kapitán Bruins Zdeno Chára.,aktualizované

Bardejov smrtiacou pätminútovkou zrušil novozámocké oslavy

Na rozdiel od predošlých sezón si obaja finalisti zabezpečili účasť v baráži.

KHL: Kovaľčuk sa vrátil do zostavy SKA, Petrohrad zdolal Dinamo 3:2

Najvýraznejšiu zásluhu na výhre obhajcu Gagarinovho pohára mal útočník Jevgenij Dadonov, ktorý sa blysol dvomi gólmi a pridal k nim aj jednu asistenciu.

Tipsport Liga: Martin do play off, Piešťany čaká baráž

Martinčania potrebovali k postupovej definitíve získať v nedeľu na ľade Popradu bod, ak sa nechceli spoliehať na pomoc Trenčína, ktorý hostil doma Piešťany.