Hokej

Brankára Košarišťana strieda v Piešťanoch Adam Nagy

Košarišťanovi sa u havranov skončilo hosťovanie a na základe dohody klubov sa vracia späť do Banskej Bystrice.

Slovan splnil cieľ, Sersen pred duelmi s CSKA Moskva: Vždy je šanca

Prvé dve stretnutia vyraďovačky sa uskutočnia v Moskve 21. a 23. februára, Slovan privíta CSKA na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu 25. a 27. februára.

Obrovská pocta pre Brodeura, dostal bronzovú sochu a vyradenie 30-tky

Slávnostné akty rozdelilo vedenie New Jersey do štyroch dní, vyradenie dresu s číslom 30 bude na programe v najbližšom domácom dueli proti Edmontonu.

Tatarovu formáciu s dvomi kvalitnými kanoniermi, ním a Nyquistom, pochválil aj kouč Jeff Blashill.,aktualizované

Winnipegu bude proti St. Louis chýbať suspendovaný Stafford

Stafforda v zápase vylúčili na 2+2 minúty.

Postup do vyraďovačky spečatili v pondelok večer, keď v záverečnom domácom zápase v základnej časti zdolali Dinamo Riga 3:2 po predĺžení.,aktualizované

NHL: Hviezdami týždňa Crosby, Karlsson a Trocheck

Crosby bol v týždni najproduktívnejším hráčom, keď strelil 5 gólov a zaznamenal 8 bodov.

Stümpel skončil v Nitre: Pre dobro v kabíne pôjdem niekam inam

Štyridsaťtriročný center sa od sezóny 2012/2013 stal výraznou oporou nitrianskeho tímu.

V nominácii Olympijského výberu dve zmeny, prišli Štajnoch a Rehák

Pred odchodom do Rakúska má Olympijský výber na programe dve tréningové jednotky.,aktualizované

Hokejoví fanúšikovia môžu hodnotiť kvalitu štadiónov, najlepšie Košice

Cez nezávislý systém hodnotilo kvalitu služieb a zákazníckeho servisu už viac než 14-tisíc Slovákov.

KHL: Slovan si spríjemnil predzápasový program divadlom

Výborne sa tak naladili na skompletizovanie postupu do play off, na ktoré im v pondelok stačí získať jeden bod.

Stümpelova budúcnosť v Nitre je otázna, Košické série sú minulosťou

Ak sa skúsený veterán rozhodne ukončiť kariéru, Nitrania mu zorganizujú adekvátnu rozlúčku.

Hetrikom a jednou asistenciou sa zaskvel útočník ostrovanov Okposo.,aktualizované

V českej hokejovej lige bodovali viacerí Slováci

Líder tabuľky Liberec zvíťazil so šťastím nad Mladou Boleslavou 5:4 po predĺžení.

Vo štvrťfinále I. ligy Prešov s Topoľčanmi, Nové Zámky vs Senica

Ani v sezóne 2015/2016 nedokončili základnú časť druhej najvyššej domácej súťaže všetky tímy, na konci januára odstúpil pre problémy so zimným štadiónom MHK Humenné.

Hokejová liga dnes pokračovala zápasmi 46. kola. ,aktualizované

KHL: Minsk otočil duel, Slovan potrebuje na účasť v play off len bod

Ak sa chcelo Dinamo Minsk udržať v hre o vyraďovačku, s Jokeritom muselo získať minimálne dva body.

Úspešná noc Slovákov v NHL: Gólovo sa presadili Tatar, Jurčo a Hossa

Zápas nevyšiel brankárovi ostrovanov Jaroslavovi Halákovi, ktorý dostal z 13 striel 4 góly a po Tatarovom zásahu v 31. minúte striedal. ,aktualizované

NHL: Tampa s tretím triumfom v sérii, Pittsburgh zdolala 6:3

Hokejisti Tampy Bay zároveň prerušili víťaznú šnúru tučniakov, ktorá trvala štyri zápasy. ,aktualizované

Tréner Brna Hadamczik po prehre s Litvínovom podal demisiu

V drese úspešnejších hostí si pripísal gól a asistenciu slovenský obranca Karol Sloboda, ďalšiu pridal Peter Čerešňák.,aktualizované

Banská Bystrica prehrala so Zvolenom, Martin porazil Poprad

Hokejisti HC'05 iClinic Banská Bystrica podľahli rivalom z HKM Zvolen 2:6. V ďalšom zápase zdolali hokejisti MHC Martin Poprad 5:3.,aktualizované

KHL: Ufa zdolala CSKA Moskva 1:0 v piatkovom zápase

V piatkovom zápase hokejovej KHL zvíťazila Ufa nad moskevským CSKA vďaka presnému zásahu Denisa Chlystova.,aktualizované

Andrej Sekera si vo víťaznom dueli Edmontonu na ľade Ottawy pripísal šiesty gól v prebiehajúcom ročníku.,aktualizované

Zmeny v reprezentačnom výbere: Zraneného Réwaya nahradí v áčku Dej

Réway sa na turnaj do Žiliny tešil, no pre zdravotné problémy musel svoju účasť na podujatí odrieknuť.

Pittsburgh bude na najbližšom tripe bez Malkina, Fehr mesiac mimo hry

Absencie oboch hráčov potvrdil kouč Mike Sullivan.

Július Hudáček kryl 26 striel, jeho Örebro doma zdolalo Växjö 3:2

Najvyššia švédska súťaž SHL mala na programe zápasy ďalšieho kola.

Záborský dvoma gólmi prispel k triumfu IFK Helsinki vo fínskej lige

Helsinki zvíťazili na ľade Pelicans Lahti 5:2.

Lintner o situácii v Skalici: Precedens, ktorý sa ešte neudial

Skaličania sú na pokraji krachu, čo dokumentuje aj súčasný dlžobný stav. ,aktualizované

Vo veku 95 rokov zomrel legendárny americký hokejový tréner Jack Riley

Ako hráč sa zúčastnil na OH 1948 vo švajčiarskom St. Moritzi.

Slovan zdolal Amur po nájazdoch, v hre o play-off je ešte deväť bodov

Zverenci trénera Miloša Říhu v Chabarovsku dvakrát viedli, na góly Tomáša Kundrátka a Šťastného však zakaždým našli domáci odpoveď. ,aktualizované

Ručinský bude manažérom ČR na Svetovom pohári, ponuku dostal aj Vůjtek

Asistentmi hlavného trénera Josefa Jandača budú Jiří Kalous, Václav Prospal a Jaroslav Špaček.

Wideman v priebehu druhej tretiny stretnutia, ktoré sa hralo 27. januára, dostal pri mantineli tvrdý bodyček a otrasený cestou na striedačku zrazil krosčekom na ľad čiarového rozhodcu.

Montreal nestačil doma na Buffalo a po výsledku 2:4 si pripísal na svoje konto štvrtú prehru za sebou.,aktualizované

Slovenský hokejista Detroitu Red Wings Tomáš Tatar v novom propagačnom videu ukázal šikovné narábanie s pukom.

Dušan Pašek končí s kariérou, zápas v Košiciach bude posledný

Bratislavský rodák si po ukončení kariéry plánuje dokončiť magisterské štúdium a zdokonaliť sa v cudzích jazykoch.

Pavol Remžík sa stal novým predsedom Disciplinárnej komisie SZĽH

Vrábel pracoval v Disciplinárnej komisii SZĽH od augusta 2015.

Skúsený bek po stretnutí uviedol, že po hite od protihráča mal bolesti, kolízii s arbitrom sa nedokázal vyhnúť a konal neúmyselne.

Sparta zdolala Zlín 4:3 po nájazdoch, skóroval aj Kudrna

Asistenciu si pripísal obranca Juraj Mikúš.

KHL: Meszárošov gól Sibiru nestačil, Barys s Lacom prehral v Soči

Dinamo Minsk prehralo v Čeľabinsku, na Slovan stále stráca sedem bodov.,aktualizované