Gáborík prispel gólom k triumfu Los Angeles

Bodoval aj obranca Andrej Sekera.,aktualizované

Hokejisti New Jersey Devils zdolali Rangers 2:1

Víťazný gól strelil v 64. minúte Stempniak.

Pozrite si výsledky zápasov 13. kola slovenskej hokejovej Tipsport ligy.

Slovan sa najbližšie stretne v pondelok 19. októbra opäť na domácom ľade s Avtomobilistom Jekaterinburg.,aktualizované

Záborský dal gól pri výhre IFK Helsinki

Podarilo sa mu to v najvyššej fínskej súťaže na ľade Pelicans Lahti 4:3 po predĺžení.

Slovenský reprezentant Martin Réway má 20 rokov a trénerom dokáže poriadne zamotať hlavu. Už vie, aké to je viesť bodovanie v českej hokejovej lige.

V šlágri kola Zvolen zdolal Duklu Trenčín 2:1

Vojaci veľa akcií zmarili drobnými nepresnosťami a chybami a pripravili sa tak o možnosť čo najrýchlejšie zrovnať skóre.,aktualizované

Hokejový Slovan získal kanadského útočníka Parého

Opačným smerom, do konkurenčného tímu KHL Traktoru Čeljabinsk putuje obranca Filip Novák.

Piešťany nestačili na Banskú Bystricu 1:3

Tlak hosťujúcich „baranov“ stačil na ďalšie víťazstvo.

Poprad zdolal Skalicu v predĺžení 4:3

Rozhodla až pokračujúca presilovka Popradu. Krotákova prihrávka našla voľného Hvilu, ktorý sa po druhý raz v zápase nemýlil.

Hokejisti Košíc zdolali Nitru 3:2

V eufórii hrajúci východniari získali ďalšie víťazstvo.

Hokejisti Žiliny podľahli Martinu 3:6

Všetky nádeje na dobrý výsledok, ktoré "vlci" vložili do poslednej tretiny, sa rozplynuli už po piatich minútach.

Útočník Slovana Dávid Skokan posilní Poprad

Odchovanec popradského hokeja je kmeňovým hráčom Slovana a v tíme účastníka Tipsport Ligy odohrá dva zápasy.

Pokovič skončil na lavičke Dinama Minsk

Minsk je v tabuľke Západnej konferencie na 10. mieste, na konte má 27 bodov po 19 zápasoch.

Slovan získal z Čeľabinsku kanadského útočníka Parého, pustil Nováka

Paré sa so Slovanom dohodol na kontrakte do konca prebiehajúcej sezóny.

Jágr režíroval triumf Floridy, Montreal historicky najlepšie štartoval

V zápasoch NHL nebodoval Hossa ani Sekera.,aktualizované

Šimíček sa po konci v Košiciach stal novým trénerom Skalice

Štyridsaťtriročný bývalý center má za sebou bohatú hráčsku kariéru.

Hokej: Servette Ženeva zdolala Langnau 4:0

V jedinom štvrtkovom zápase švajčiarskej hokejovej ligy zvíťazil Servette Ženeva nad Langnau 4:0. výsledok: Servette Ženeva - Langnau 4:0 lgŠvajčiarsko-Hokej-liga-výsledok

Hokej: Hudáček skóroval, no jeho Örebro podľahlo Växjö 2:3

Gól slovenského hokejistu Libora Hudáčka nestačil tímu Örebro, ktorý vo štvrtkovom zápase švédskej ligy prehral doma s Växjö 2:3 po predĺžení.

KHL: CSKA Moskva zdolala Novokuzneck 1:0

Viťaz Moskovská oblasť podľahol Avtomobilistu Jekaterinburg 1:2.

HKM Zvolen zdolal HK Orange 20 8:0

V tretej tretine ešte domáci navýšili skóre a zaslúžene vysoko triumfovali.

Gabriel Spilar ukončil pôsobenie vo fínskom klube Vassan Sport

Podľa jeho agenta prišlo k ukončeniu spolupráce z iniciatívy samotného hráča.

Oremus sa stal novým trénerom Karlovych Varov

Doterajší tréner Energie Karel Mlejnek bude pôsobiť ako Oremusov asistent.

Skalica sa dohodla na ukončení spolupráce s trénerom Stloukalom

Podľa informácií na oficiálnom webe Záhorákov dočasne prevzal kormidlo doterajší asistent Michal Ružička, ktorý viedol už štvrtkový dopoludňajší tréning.

Fín hral v rokoch 1998 - 2007 za Nashville, od 2007 do 2014 za Philadelphiu a kariéru ukončil v Chicagu.

Černáka povolali na farmu LA Kings

Osemnásťročného zadáka si vybrali králi v júnovom drafte ako celkovo 43. hráča.

Ovečkin zaspal na tréning, a preto nehral proti San Jose

Namiesto 8:30 ráno si vraj dal čas budenia na 8:30 večer.

Chára prispel dvomi asistenciami k výhre Bostonu na ľade Colorada

Pre Bruins je to prvé víťazstvo v novej sezóne. ,aktualizované

Hokej: Třinec zdolal Plzeň 5:1

V predohrávanom zápase 11. kola českej hokejovej ligy zvíťazil v stredu Třinec nad Plzňou 5:1 aj s prispením gólu a asistencie slovenského útočníka Vladimíra Draveckého.

KHL: Barys podľahol Chabarovsku 2:3, Laco kryl 19 striel

V domácej bránke sa opäť predstavil slovenský hokejový reprezentant Ján Laco.

Štrbáka prepustili z HC Košice: Ani nevyslovili moje meno, iba číslo

Štyridsaťročný obranca po prepustení z Košíc už neuvažuje o ďalšom pokračovaní v kariére.

Nové zloženie realizačného tímu v stredu oznámili Cíger spoločne s generálnym manažérom Róbertom Švehlom. ,aktualizované