Vůjtek je spokojný s výkonmi brankárov, treba ešte vyladiť defenzívu

Hráči teraz budú mať dva dni voľno, môžu si tak s rodinami užiť sviatky.

MS15: Káder možno doplní Čiliak, končí Gríger

Koncom budúceho týždňa by už malo byť jasnejšie, koľko hráčov z NHL by mohlo prísť posilniť národný tím na šampionát.

Naša reprezentácia v prípravnom zápase úspešne zdolala Švédsko 3:1

Švédi na posledné minúty odvolali brankára, ale powerplay im nevyšla a Gríger si osladil debut v národnom drese gólom do prázdnej bránky.,aktualizované

MS15: S Meszárošom a Pánikom príletí 21.apríla možno už aj Kopecký

Keďže Pánikove Toronto a Meszárošove Buffalo sú dlhodobo mimo hry o play off, účasť na šampionáte prisľúbili už skôr.

Slovenská 18-tka zdolala v príprave Česko 2:1 po nájazdoch

Odveta s Českom je na programe v pondelok 6. apríla v Břeclavi.

Po Višňovskom sa o Mastertonovu trofej uchádza aj Tomáš Kopecký

Útočník Floridy si v uplynulom roku prešiel jedným z najťažších období počas svojej desaťročnej kariéry v NHL.

Česi v príprave proti Slovensku aj s obrancom Kempným

Brno skončilo svoje účinkovanie v tomto ročníku extraligy v semifinále.

Brankár Miller opäť trénuje s Vancouverom, mal by stihnúť play off

Miller sa zranil 22. februára v zápase s New Yorkom Islanders.

Hossa prispel asistenciou k výhre Chicaga v Buffale

Víťazný padol 56 sekúnd pred koncom po akcii Hossu s Brandonom Saadom. ,aktualizované

Americké hokejistky deklasovali Rusky, vo finále MS proti Kanade

Z kategórie vypadli Nemky, ktoré aj v druhom zápase o záchranu prehrali s Japonskom, tentokrát 1:2 po predĺžení.,aktualizované

Baranka o ideálnom zložení nášho tímu: Máme hviezdy aj robotníkov

Slovenskí hokejisti majú za sebou úvodný duel v príprave na májové majstrovstvá sveta v Prahe a Ostrave proti Švédsku. ,aktualizované

Slovan chce opäť do Česka; Šéf extraligy: Je to na majiteľoch klubov

Majitelia extraligových klubov sa 13. apríla zídu na stretnutí, kde budú debatovať o možnosti rozšíriť súťaž od budúcej sezóny aj na územie Slovenska.

Svoju šiestu asistenciu v sezóne si pripísal Tomáš Kopecký z Floridy.,aktualizované

Druhé finálové stretnutie ponúklo obrovskú drámu, hrdinom Košíc Bicek

Východniari stratili na domácom ľade trojgólové vedenie.

ONLINE z boja o titul medzi HC Košice a HC 05 Banská Bystrica

Východniari stratili na domácom ľade trojgólové vedenie.,aktualizované

ONLINE: Slováci nešťastne prehrali prvý prípravný zápas so Švédmi 3:4

Reprezentanti odštartovali v Trenčíne sériu prípravných zápasov pred šampionátom v Česku.,aktualizované

Slovenskí hokejisti začali prípravu na MS prehrou so Švédskom 3:4

Zverenci trénera Vladimíra Vůjteka nastúpia proti Tre Kronor opäť v sobotu o 17.00 h v Bratislave.,aktualizované

Hokejový obranca Harant predĺžil o rok zmluvu s Karlovými Varmi

Okrem nášho hokejistu si vedenie karlovarského klubu poistilo služby aj ďalších dvoch skúsených zadákov Radima Bičánka a Vladimíra Sičáka.

Hokejisti na úvod prípravy proti Švédom, sledujte ONLINE od 16.30 hod.

Zápas sa odohrá na zimnom štadióne Pavla Demitru v Trenčíne. ,aktualizované

Višňovský je nominovaný na Mastertonovu trofej za oddanosť hokeju

Mastertonovu trofej udeľujú v profilige od sezóny 1967/68.

Sekerovo zranenie by mohlo byť vážnejšie

Slovenský hokejista utrpel zranenie v dolnej časti tela v druhej tretine pondelkového duelu proti Chicagu, ktorý nedohral.

Darilo sa aj Philadelphii, ktorá si poradila s Pittsburghom 4:1, jediný presný zásah "tučniakov" zaznamenal v 4. minúte Sidney Crosby.,aktualizované

Nitrianski hokejisti sa rozlúčili so sezónou, prebrali si medaily

Hokejisti HK Nitra sa dnes rozlúčili s hokejovou sezónou Tipsport extraligy na autogramiáde a poďakovali sa svojim fanúšikom v nitrianskom PKO.

Košičania vstúpili do finále výhrou, Hylák vychytal nulu

V sérii hranej na štyri víťazné stretnutia sa ujali vedenia 1:0.,aktualizované

ONLINE: Košice s prehľadom zvládli úvodný zápas finálovej série

Banská Bystrica v Steel Aréne domáceho brankára Hyláka neprekonala.,aktualizované

Slovan podľa rakúskych médií nevstúpi do EBEL, Krajči to poprel

Ako informoval portál hockey-news. info, po dlhotrvajúcich rokovaniach sa jeden z najúspešnejších slovenských klubov napokon v utorok mal dohodnúť s predstaviteľmi KHL na zotrvaní v ruskej súťaži.

Play off extraligy: Primátori finalistov stávkou podporia mládežníkov

TASR informovala prostredníctvom tlačovej správy hovorkyňa mesta Košice Linda Šnajdárová.

Finále extraligy: Bystrica o prvý titul, Košice môžu vyrovnať Slovan

Úvodné buly je dnes o 17.00 hod. na ľade obhajcu titulu. Sledujte tento zápas ONLINE na Teraz.sk.

O triumfe Bruins rozhodol minútu pred koncom Milan Lucic, slovenský obranca Zdeno Chára si pripísal na konto plusku.,aktualizované

Bývalého hráča NHL zatkli vo Švédsku za brutálny útok počas rozcvičky

Vo Švédsku označili tento zákerný akt za vôbec najhorší v dejinách hokejovej ligy.

Hudáček chce chytať na šampionáte, cíti, že by mohol prísť jeho čas

Júliusovi Hudáčkovi skončili klubové povinnosti v pondelok 23. marca.

Novosibirsk zdolal Kazaň a znížil stav finále Východnej konferencie

Hokejisti Novosibirsku tak znížili stav série na 1:2.

Švédi v dvojzápase proti nám so 17 hráčmi z SHL, zatiaľ len s 3 z KHL

"Tre kronor" nastúpia proti zverencom Vladimíra Vůjteka v rámci Euro Hockey Challenge najskôr vo štvrtok v Trenčíne.

Košice očakávajú proti Bystrici fyzicky náročné finále

Finále extraligovej play off odštartuje v stredu 1. apríla v košickej Steel aréne.

Sekera nedohral duel v Chicagu, Kings sú momentálne mimo play off

Slovenský bek po zápase povedal, že pri nešťastnom momente na neho niekto spadol a necítil sa potom dobre.,aktualizované

Martin Marinčin sa jednou asistenciou podieľal na víťazstve Edmontonu nad Coloradom 4:1.,aktualizované

"Naposledy som niečo podobné skúsil v roku 1994 a vidíte, že stále to funguje," povedal vysmiaty Jágr. ,aktualizované

Detroit však napriek gólu Tomáša Tatara prehral na ľade New Yorku Islanders 4:5. Hosťom nepomohla ani gólová prihrávka Tomáša Jurča.,aktualizované

Sklamaný Školiak vyzdvihol sériu: Reklama na hokej ako hrom

V semifinálovej sérii nazbieral tridsaťšesťročný útočník päť kanadských bodov (1+4), hoci v siedmom dueli napriek niekoľkým dobrým príležitostiam nebodoval ani raz.