Hokej

Laco vychytal Astane víťazstvo, Dinamo Riga s druhou prehrou

Celý duel piatkového zápasu KHL tímov Barysu Astana proti Neftechimikom Nižnekamsk úspešne odchytal slovenský brankár Ján Laco.,aktualizované

Liberec vyhral, Radivojevič zaznamenal jeden z najrýchlejších gólov

Slovenský hokejista v drese Liberca strelil gól už po deviatich sekundách hry proti Zlínu.

Pohár nádeje sa hrať nebude, KHL ju zrušila

Pohár nádeje zabezpečil, aby sa hokejistom neskončila sezóna už v polovici februára a reprezentanti zostali v hernom tempe až do začiatku prípravy na MS.

M. Hossa je 80. hráčom v zámorí na méte 1000 bodov: Je to pre mňa česť

Bilancia slovenského hokejistu v dlhodobej súťaži zámorskej profiligy najnovšie predstavuje okrúhlych tisíc bodov za 466 gólov a 534 asistencií.,aktualizované

Hokejová 18-ka chce uspieť na Turnaji štyroch krajín v Trnave

V prvej sezónnej akcii sa slovenská osemnástka predstavila na Memoriáli Ivana Hlinku, kde podľahla Švédsku, Švajčiarsku, Kanade aj Rusku.

Slovan prišiel o Nagya, proti Chabarovsku nenastúpi

Dĺžka jeho absencie nie je zatiaľ známa.

Slovan doma prehral so Sibirom Novosibirsk 2:3, Nagy nedohral

V závere nepomohla ani hra šiestich proti štyrom. Úvod zápasu poznačila hromadná bitka a strata Laca Nagya, ako aj vylúčenie Sersena dokonca.,aktualizované

Hokejisti HK Orange 20 prehrali so Žilinou 1:3

V záverečnej časti hry poistil triumf Žiliny Kanko.

V nominácii Slovákov do Nemecka zmena, T. Sýkora mení Skokana

Dávid Skokan má zranené koleno a aj napriek tomu, že zrejme ešte odohrá za Hradec Králové víkendové zápasy českej extraligy, bude musieť podstúpiť liečbu.

Slovenské bodové suchoty v NHL, Detroit víťazne, Edmonton prehral

Nepresadil sa ani hviezdny Alexander Ovečkin, ktorý nebodoval už v jeho piatom zápase za sebou, čo je v tomto ukazovateli jeho najhoršia séria v kariére.,aktualizované

Legendárny Howe po mŕtvici vykazuje známky zlepšenia

Osemdesiatšesťročný člen Siene slávy zámorskej NHL sa zotavuje u svojej dcéry v Texase.

Vůjtek prezradil nomináciu na Nemecký pohár, berie šesť nováčikov

Slováci sa v bavorskej metropole predstavia bez hráčov z tímu slovenského účastníka KHL Slovan Bratislava.,aktualizované

Višňovský asistoval, New York Islanders však prehrali s Winnipegom 3:4

Brankár "ostrovanov" Jaroslav Halák kryl 26 striel. Nedarilo sa ani ďalším Slovákom, ktorí nastúpili v nočných zápasoch.,aktualizované

Vstupenky na MS 2015 v hokeji sa začnú predávať 4. novembra

Ceny vstupeniek na podujatie, ktoré sa uskutoční v termíne od 1. do 17. mája 2015, sa pohybujú od 6,90 eur do 323,60 eur.

NHL: Howe utrpel mŕtvicu, ťažko ovláda pravú časť tela

Hokejová legenda Gordie Howe strávil celú svoju kariéru v drese Detroitu Red Wings. Má 86 rokov.

Brankár Slovana Backlund má novú masku v klubových farbách aj s orlom

"Backs" masku odpremiéruje v najbližších domácich zápasoch.

Žilina vyhrala nad Banskou Bystricou, rozhodli až nájazdy

Hrdinom zápasu sa stal Kristek, ktorý premenil rozhodujúci samostatný nájazd.

Skalica sa nepoučila, z Popradu odchádza s vysokou prehrou

O osude stretnutia rozhodla záverečná tretina, v ktorej domáci hokejisti strelili štyri góly.

V susedskom derby Trenčín porazil Piešťany, Konrád s čistým kontom

O výhre vojakov rozhodla záverečná dvadsaťminútovka.

V šlágri kola Košice potvrdili úlohu lídra, Zvolen porazili 4:1

V bráne Košíc sa predstavil opäť Hylák, ktorý inkasoval len jediný raz.,aktualizované

Graňák trénuje na Slovensku s reprezentačnou 20-tkou

Po doliečení nepríjemných zranení sa tak už naplno zaradil do tréningového procesu.

Edmonton zdolal Montreal, Marinčin strávil na ľade vyše 17 minút

Slovenský obranca v drese "olejárov" Martin Marinčin strávil na ľade 17:45 minút a pripísal si do štatistík jeden plusový bod, dve trestné minúty a strelu na bránku.,aktualizované

Slovan zbrojí v útoku, získal Tomáša Rachůnka

Český útočník doteraz pôsobil v Metallurgu Novokuzneck.

Bývala priateľka žaluje Varlamova za domáce násilie

Varlamov údajne v období od novembra 2012 do októbra 2013 v opitom stave viackrát napadol svoju ex-priateľku a v záchvate zúrivosti ju bil a kopal.

Marcel Hossa prispel asistenciou k triumfu Dinama Rigy

Admiral Vladivostok vedený trénerom Dušanom Gregorom vybojoval už štvrtý triumf v rade, keď zdolal Atlant Mytišči na jeho klzisku 3:2 po predĺžení.,aktualizované

Najlepším hráčom týždňa v KHL je ... LACO NAGY

Hokejista Slovana Bratislava Ladislav Nagy sa stal najlepším útočníkom ôsmeho hracieho týždňa v Kontinentálnej hokejovej lige.,aktualizované

Handzuš sa o Slovane rozhodne v najbližších dňoch

Slovenský center je momentálne bez klubu. V prípade, že bude hrať v, tak jedine za HC Slovan Bratislava.

Projekt školskej hokejovej ligy podporujú i hviezdy z NHL

Na spolupracujúcich školách ponúka hokej a hokejbal alternatívu trávenia voľného času detí a mládeže. ,aktualizované

Ďalši knockout rozhodcu na hráča, Foligna vyniesli z ľadu na nosidlách

Foligno bojoval pri striedačkách o puk s domácim Jeffom Carterom, ten ho pritlačil na mantinel tak nešťastne, že útočník Columbusu vrazil hlavou do lakťa čiarového arbitra.

Hossa asistoval pri víťaznom góle Chicaga, Daňo sa vrátil opäť na ľad

Daňo sa počas vyše 15 minút hry zapísal do štatistík jednou strelou. V zostave Kings naďalej absentoval zranený Marián Gáborík. ,aktualizované

Martinská smola pokračuje, Galamboš si zlomil sánku

Galamboša nešťastne trafil do oblasti tváre letiaci puk.

V Ottawe si pred zápasom NHL uctili pamiatku zosnulých vojakov

Emócie lomcovali nielen divákmi, ale aj samotnými hokejistami.

Višňovský gólom a asistenciou prispel k triumfu Islanders nad Dallasom

Toronto prehralo s Bostonom, jediný gól domácich zaznamenal Richard Pánik, pre ktorého to bol prvý presný zásah v sezóne. ,aktualizované

Európska univerzitná hokejová liga vstúpi do 2. sezóny, chváli ju Filc

Prvý zápas sezóny EUHL je na programe už v pondelok 27. októbra na Zimnom štadióne V. Dzurillu, kde sa o 17.00 stretne Slavia STU Bratislava s Univerzitou Tomáša Baťu v Zlíne.

Na zápase Jugry s Dinamom Minsk to poriadne iskrilo, napokon sa bili takmer všetci, čo boli práve na ľade. Samozrejme, okrem rozhodcov.

Andrej Sekera asistoval, Carolina však prehrala v Edmontone

Svoj prvý gól v profilige zaznamenal 18-ročný nemecký útočník Leon Draisaitl.,aktualizované

Barani si zo Záhoria odvážajú tri body, Skalicu porazili 2:1

Všetky tri góly padli v prvej dvadsaťminútovke.

Brankár Čiliak si pripísal kuriózny gól v českej extralige

Bol to už druhý gól slovenského gólmana v kariére.

Žilina sa doma opäť dočkala výhry, Piešťany zdolala 6:2

Žilina čakala na výhru na domácom ľade od prvého zápasu sezóny s dvadsiatkou.

Slovan nepozná porážku ani v treťom zápase v rade, Ladu porazil 6:3

Za Slovan skórovali Sersen, Netík, Starosta, Nagy a dvakrát Bartovič. Strelci Lady boli Šarov, Bočarov a Belovsov. Pozrite si video!,aktualizované