< sekcia Kultúra

Počas koncertu skolaboval country spevák Tim McGraw

Na archívnej snímke zo 17. novembra 2017 známy americký country spevák Tim McGraw vystupuje v programe Today televíznej stanice NBC v New Yorku. McGraw skolaboval v nedeľu večer 11. marca 2018 na pódiu počas vystúpenia v írskom Dubline. Informovala o tom v pondelok agentúra AP s odvolaním sa na časopis Rolling Stone. Foto: TASR/AP

McGrawov agent vydal vyhlásenie, že o speváka sa postarali na mieste zdravotníci a bude v poriadku.

Dublin 12. marca (TASR) - Známy americký country spevák Tim McGraw skolaboval v nedeľu večer na pódiu počas vystúpenia v írskom Dubline. Informovala o tom v pondelok agentúra AP s odvolaním sa na časopis Rolling Stone.

Divákov vydesil, keď si zrazu kľakol na kolená a sadol. "Bol úplne dehydrovaný. Ospravedlňujem sa, ale ja som rozhodla, že sa nemôže vrátiť na pódium," uviedla jeho manželka, speváčka Faith Hillová, vo videu na fanúšikovskej stránke na Instagrame.

McGrawov agent vydal vyhlásenie, že o speváka sa postarali na mieste zdravotníci a bude v poriadku.

Päťdesiatročný McGraw, ktorý predal na celom svete desiatky miliónov albumov, koncertoval v piatok v anglickom Londýne a v sobotu v škótskom Glasgowe v rámci trojdňového country festivalu C2C v troch mestách.

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.