Na 42 zápasov z celkového počtu 64 zatiaľ prišlo spolu 431.000 divákov.

MS 2017: Panarin lídrom produktivity, Matoušek je druhý najtrestanejší

V prvej dvadsiatke najproduktívnejších hráčov sa nenachádza žiadny slovenský hokejista.

Bývalý hokejista SR Oto Haščák: Zaostávame, zle sa na to pozerá

Legendárny slovenský hokejista sledoval uplynulé dva zápasy slovenského tímu v kolínskej A-skupine MS a z pozície hokejového odborníka pomenoval slovenské nedostatky.

Dáni nám v nedeľu na MS nepomohli, hrozba vypadnutia je stále reálna

Ak Taliani dnes v riadnom hracom čase zdolajú Dánov a Slováci vo svojom záverečnom skupinovom zápase so Švédskom nezískajú ani bod, skončia zverenci Zdena Cígera v A-skupine na siedmom mieste.

Švédi sa proti nám pripravia na štvrťfinále, my sa rozlúčime s MS

Mužstvá sa doteraz stretli v 33 vzájomných zápasoch, v ktorých je skóre 102:75 priaznivejšie pre Švédov. Tí vyhrali 20 stretnutí, tri sa skončili remízou a v 10-tich vyhral slovenský tím.

Fíni vyhrali nad Švajčiarskom 3:2 pp v B-skupine, rozhodol Filppula

Fíni sa dočkali zaslúženého vyrovnania v 48. min. zásluhou Rantanena, ktorý úspešne tečoval strelu V. Lajunena.

Dáni nepomohli Slovákom, podľahli Švédsku 2:4 v A-skupine

Akýkoľvek bodový zisk Dánov by pre Slovensko znamenal istotu záchrany.

Cíger priznal ťažké chvíle: Neprajem nikomu stáť na striedačke

Vyzerá to tak, že sa z nás všetci stanú fanúšikovia Dánska, uviedol tréner slovenskej hokejovej reprezentácie po náročnom dueli s USA.

Slováci po prehratom zápase s USA hľadali slová len ťažko

Slovenskí hokejisti by si v prípade bodového zisku proti USA definitívne zabezpečili zotrvanie v A-kategórii, čo sa im však nepodarilo.,aktualizované

Česko vyhralo nad Francúzskom 5:2 v B-skupine

Kľúčový moment prišiel v druhej tretine za stavu 1:1, keď Sacha Treille svoju šancu nevyužil a na druhej strane skóroval Michal Řepík.,aktualizované

Slovensko podľahlo USA 1:6, náš tím je naďalej bez istoty záchrany

Slovenský tím odohrá svoj záverečný zápas na šampionáte v utorok o 12.15 proti Švédsku.,aktualizované

ONLINE: Slováci si bodovo nepolepšili, USA skórovali až šesťkrát

Ani druhý víkendový duel Slovensku bodovo nepomohol, s USA sme prehrali 1:6.,aktualizované

Jánošík dostal dodatočný trest na jeden zápas, proti USA chýbal

Slovenského obrancu ho suspendovali za zákrok v predošlom dueli proti Rusku (0:6).

MS17: Slováci chcú proti USA potvrdiť záchranu, návod ukázali Lotyši

Prípadný bodový zisk v zápase s USA by slovenskému tímu veľmi pomohol. Záchrane Slovákov medzi elitou síce napomohla výhra Nemecka nad Talianskom, no zverenci Zdena Cígera stále nemajú istotu.,aktualizované

MS17: Sobota bola rekordným dňom z pohľadu návštevnosti

Duel Rusko - Slovensko si osobne pozrelo 18.591 divákov.

MS17:Panarin proti Slovákom chýbal pre menšie zranenie,bude v poriadku

V sobotu opustil tím "zbornej" Sergej Mozjakin, ktorý odcestoval domov do Ruska.

Hokejisti Švajčiarska predviedli dokonalý obrat, ktorý započali v tretej tretine a dokončili ho víťazným gólom v predĺžení.,aktualizované

V A-skupine sa bodovo vyrovnali štvrtým Lotyšom, no tí majú o zápas menej.,aktualizované

Cíger po prehre 0:6 s favoritom: Buďme realisti, Rusi sú inde

Slovenských hokejistov čaká už v nedeľu tím USA, proti ktorému si Cígerova družina verí viac. ,aktualizované

Zranený Mozjakin si na šampionáte už nezahrá, odcestoval domov

Mozjakin nedohral pondelňajší duel Ruska proti Nemecku, keď ho nešetrným spôsobom fauloval Patrick Hager.

Slovinsko podľahlo Bielorusku 2:5 v B-skupine, rozhodla 2. tretina

Slovinci sa v tretej tretine ešte snažili skorigovať stav, mali šance, trafili aj žŕdku, no gól sa im už streliť nepodarilo.,aktualizované

Slovensko nestačilo na Rusov, prehralo 0:6

Zverenci trénera Zdena Cígera majú na konte štyri body a patrí im siedma priečka v A-skupine.,aktualizované

ONLINE: Slováci nedokázali prekonať ruský tím, prehrali sme 0:6

Slovenskí hokejisti nastúpili v piatom zápase na tohtoročných MS proti reprezentácii Ruska. Teraz.sk vám prináša z tohto duelu ONLINE. ,aktualizované

Fínsko vyhralo nad Nórskom 3:2 pp v B-skupine, rozhodol Hännikäinen

Fíni sa najbližšie stretnú v nedeľu o 20.15 h so Švajčiarskom. Nóri si zahrajú v pondelok o 16.15 h proti Kanade.,aktualizované

Po dokonalom obrate USA zvíťazili nad Lotyšskom 3:5 v A skupine

Víťazný gól strelil v 57. minúte strelou zápästím Andrew Copp, výsledok potom pečatil do prázdnej bránky Dylan Larkin. ,aktualizované

MS17: Brankár Hudáček pred duelom s Ruskom: Každý bod by bol zlatý

Rusi sú jediným, zatiaľ nezdolaným tímom A-skupiny a turnajom kráčajú suverénne. ,aktualizované

NHL: Ovečkin dohral sezónu s viacerými zraneniami, účasť na MS nepridá

Hviezdneho útočníka trápili problémy s kolenom a stehenným svalom.

Premiéra Staňu na MS 17, Rusom musel vysvetľovať zlé výsledky Slovákov

Bývalý brankár, ktorý musel ukončiť kariéru predčasne pre zdravotné problémy, absolvuje na mieste spolukomentátora premiéru na MS. Všímať si bude najmä výkony bývalých kolegov.

MS17: Janus v Litvínove zmluvu nepredĺžil, chce skúsiť niečo iné

Momentálne je na jeho tretích majstrovstvách sveta v Kolíne a Paríži, kde čaká na šancu z pozície slovenskej trojky.

MS17: Slováci chcú zopakovať vlaňajší triumf, USA vylepšiť si pozíciu

Slovenský tím bude mať za sebou náročný zápas s Ruskom a nič ľahké ho nečaká ani proti mladým Američanom.

MS 2017: Nezdolaní Rusi o potvrdenie 1.priečky, Slováci chcú prekvapiť

Slováci vstúpia do zápasu s Ruskom v sobotu od 16.15 h. Na konte zatiaľ majú iba 4 body, ktoré získali za výhru nad Talianskom 3:2 po predĺžení a prehry s Dánskom a Nemeckom po nájazdoch.

Hokej-MS17: Dánsko - Nemecko 3:2 pp, v A skupine, hrdinom brankár Dahm

Najbližší duel odohrajú Nemci v sobotu o 20.15 proti Taliansku, Dáni nastúpia o deň neskôr v rovnakom čase v severskom derby proti Švédsku.,aktualizované

Hokej-MS17: Francúzsko - Bielorusko 4:3 sn, rozhodol S. da Costa

Francúzi najbližšie nastúpia v nedeľu o 16.15 h proti Česku. Bielorusi nemajú na regeneráciu ani 18 hodín, už v sobotu o 16.15 h ich čaká kľúčový zápas z hľadiska boja o záchranu proti Slovinsku.,aktualizované

Takto pózovali naši hokejisti počas oficiálneho fotenia

Po dvoch dňoch oddychu čaká v sobotu našich výber Ruska.

Pred novinárov predstúpil ako správny patriot v národnom drese s menom a číslom Libora Hudáčka.,aktualizované

Dvadsaťosemročný útočník nastúpil na šampionáte v troch zápasoch, v ktorých si pripísal jeden kanadský bod za asistenciu a dva mínusové body. ,aktualizované

Švédsko si zgustlo na Taliansku. Vyhralo vysoko 8:1

Švédi tak zvládli dva zápasy v priebehu necelých 24 hodín, keď po Lotyšoch zdolali aj Talianov. ,aktualizované

Česi vybavili Slovincov za 12 minút. Vyhrali o štyri góly

Českí hokejisti v tabuľke parížskej B-skupiny sa posunuli na druhé miesto. ,aktualizované

Šance SR na úspech stúpli: Rusi nastúpia proti nám bez veľkej hviezdy

Ruský útočník nedohral pondelňajší duel Ruska proti Nemecku, keď ho nešetrným spôsobom poslal k zemi Patrick Hager.