Streda 17. apríl 2024Meniny má Rudolf
< sekcia

Weissov Espanyol otočil skóre a zdolal Santander

Pri výhre bol aj slovenský reprezentačný stredopoliar Vladimír Weiss ml., ktorý sa dostal na ihrisko v 41. minúte.

Barcelona 20. marca (TASR) - Futbalisti Espanyolu Barcelona vyhrali v pondelkovom dohrávanom zápase španielskej Primera Division nad Racingom santander 3:1.

Espanyol prehrával od 12. minúty 0:1, ale do prestávky otočil skóre vo svoj prospech a gólovú poistku dal 10 minút pred koncom mexický legionár Hector Alfredo.

Barcelonský tím je na 6. mieste, na štvrtú miesto, ktoré zaručuje miesto v predkole Ligy majstrov stráca už len 2 body. Racing je naopak v problémoch, keď je 18. v 20-člennej španielskej najvyššej súťaži.