Utorok 16. apríl 2024Meniny má Dana a Danica

Lucic dostal pokutu 5000 dolárov za bodnutie DeKeysera medzi nohy

Zákrok Lucica na DeKeysera Foto: Youtube

K incidentu došlo v závere druhej tretiny za stavu 0:0, pričom priamo v stretnutí nedostal Lucic od rozhodcov žiadny trest.

New York 20. apríla (TASR) - Disciplinárna komisia zámorskej hokejovej NHL udelila útočníkovi Bostonu Milanovi Lucicovi pokutu 5000 dolárov. Krídelník "medveďov" v priebehu úvodného zápasu série 1. kola play off s Detroitom bodol hokejkou obrancu Red Wings Dannyho DeKreysera do oblasti slabín.

K incidentu došlo v závere druhej tretiny za stavu 0:0, pričom priamo v stretnutí nedostal Lucic od rozhodcov žiadny trest. Silový útočník patrí medzi kľúčových hráčov Bostonu, spoluhráč Zdena Cháru a Andreja Meszároša v základnej časti odohral 80 zápasov, v ktorých nazbieral 59 bodov. Informovala o tom kanadská televízna stanica TSN na svojom webovom portále.