NHL: Nashville získal Granlunda a Simmondsa

Dvadsaťšesťročný Granlund sa sťahuje v NHL prvýkrát, za Minnesotu hral od roku 2013.

NHL: Ottawu opúšťa aj najproduktívnejší hráč tímu Stone

Po tom, čo sa Stone nedokázal dohodnúť so Senators na predĺžení kontraktu, stal sa jedným z najžiadanejších hráčov spomedzi adeptov na zmenu dresu.

NHL: Columbus ulovil obrancu McQuaida z NY Rangers

Tridsaťdvaročný McQuaid prišiel k Rangers z Bostonu, s ktorým získal v roku 2011 Stanleyho pohár.

NHL: Brassard putuje z Floridy do Colorada

Ak Brassard predĺži zmluvu s Avalanche, klub z Denveru nezíska voľbu v 6. kole draftu.

NHL: Jurčo z Floridy do Caroliny, začne na farme v Charlotte

Jurčo v drese rezervného tímu panterov Springfield Thunderbirds nazbieral v 14 tohtosezónnych dueloch v AHL desať bodov za štyri góly a šesť asistencií.

NHL: Hviezdami týždňa sa stali Varlamov, Barkov a Bobrovskij

Prvou hviezdou týždňa sa stal 30-ročný Varlamov, ktorý zaknihoval tri víťazstva v troch dueloch s priemerom 1,34 gólu na zápas a úspešnosťou zákrokov 96,4%.

NHL: Winnipeg získal Hayesa z NY Rangers

V prebiehajúcom ročníku odohral za tím z Manhattanu 51 zápasov s bilanciou 14 gólov a 28 asistencií.

NHL: Lundqvist po výmene Zuccarella neudržal slzy: Bol to priateľ

Za tím z New Yorku odohral Zuccarello 509 zápasov v základnej časti a nazbieral v nich 352 bodov (113+239), v play off získal 31 bodov (11+20) v 60 dueloch.

NHL: Štatistiky Slovákov v základnej časti, produktivitu vedie Tatar

Pozrite si štatistiky hokejistov.

NHL: Arizona v zostave s Pánikom zdolala Winnipeg

Washingtonu Capitals zvíťazili nad New Yorkom Rangers 6:5 po predĺžení. O zisku dvoch bodov pre obhajcov Stanleyho pohára rozhodol Jevgenij Kuznecov.,aktualizované

NHL: Zuccarello sa zranil pri debute za Dallas a bude mesiac mimo hry

Stars prišli aj o ďalšieho útočníka Jamieho Benna pre zranenie v hornej časti tela. Jeho indispozícia však nie je vážna a mal by chýbať iba niekoľko dní.

NHL: Detroit vymenil Nyquista do San Jose za draftové voľby

Dvadsaťdeväťročnému krídelníkovi po sezóne vyprší zmluva a ak nepodpíše novú, stane sa neobmedzeným voľným hráčom.

NHL: Montour z Anaheimu do Buffala za Guhleho a výber v 1. kole draftu

Dvadsaťštyriročný Montour nazbieral v doterajšom priebehu sezóny v 62 dueloch 25 bodov za 5 gólov a 20 asistencií.

NHL: Washington zdolal New York Rangers 6:5 po predĺžení

O zisku dvoch bodov pre obhajcov Stanleyho pohára rozhodol Jevgenij Kuznecov.

Po Ducheneovi putoval do Columbusu aj Dzingel, do Ottawy Duclair

Blue Jackets sú na treťom mieste Metropolitnej divízie, o dva body za druhým Washingtonom. Ottawa si Dzingela vybrala až v siedmom kole draftu 2011.

Tatarov gól Montrealu nestačil, Sekera bodoval prvýkrát v sezóne

Philadelphia si v derby pod holým nebom poradila s Pittsburghom 4:3 po predĺžení. Buffalo zvíťazilo nad Washingtonom 5:2.,aktualizované

Washington získal z Detroitu obrancu Jensena, opačným smerom Bowey

Jensen odohral v sezóne 60 zápasov s bilanciou dva góly a 13 asistencií. S Capitals sa už dohodol na podpise novej štvorročnej zmluve v hodnote 10 miliónov amerických dolárov.

McDavid dostal trest na 2 zápasy za faul na Leddyho

Trest udelili McDavidovi za faul na obrancu New York Islanders Nicka Leddyho, pri ktorom súpera udrel do hlavy.

Laine ukončil sériu bez gólu, Columbus si poradil s Ottawou

Štrnásť zápasov gólovo mlčal útočník Winnipegu Patrik Laine. Strelecké suchoty ukončil na ľade Vegas Golden Knights, keď skóroval hneď dvakrát. Aj jeho zásluhou zvíťazili tryskáče 6:3.

Ottawa vymenila Duchenea do Columbusu

Obe akvizície Ottawy patria k mladým talentom.

NHL: Tatar strelil 20. gól v sezóne, St. Louis prehralo

St. Louis prišlo o 11-zápasovú šnúru víťazstiev. O jej pretrhnutie sa postarali hráči Dallasu, ktorí zdolali bluesmanov 5:2.,aktualizované

NHL: Boston opäť povolal Cehlárika, na farme bol len deň

Dvadsaťtriročný slovenský útočník vynechal predchádzajúce dva zápasy NHL pre zranenie v dolnej časti tela, ktoré utrpel v sobotňajšom stretnutí s Los Angeles.

NHL: Boston poslal Cehlárika na farmu do Providence

Dvadasťtriročný útočník vynechal predchádzajúce dva zápasy NHL pre zranenie v dolnej časti tela, ktoré utrpel v sobotňajšom stretnutí s Los Angeles.

NHL: Boston s Halákom a Chárom zdolal Vegas po samostatných nájazdoch

Bruins uspeli v siedmom stretnutí za sebou.,aktualizované

NHL: Coyle z Minnesoty putuje do Bostonu za Donata a výber v drafte

Coyle bol v hľadáčiku Bruins celú sezónu na pozíciu tretieho centra.

NHL: Tatar rozhodol o triumfe Montrealu, Černák bol treťou hviezdou

Dvadsaťosemročný krídelník sa presadil v 54. minúte a zaznamenal už 19. presný zásah v prebiehajúcej sezóne, dokopy má na konte 44 bodov.,aktualizované

NHL: Thornton po 8 rokoch s hetrikom, Chára dal gól

Ruský kanonier Nikita Kučerov si vylepšil štatistiky o päť kanadských bodov, keď k dvom gólom pridal tri asistencie.,aktualizované

NHL: Hviezdami týždňa sa stali Kučerov, Tarasenko a Crosby

Prvou hviezdou sa stal Kučerov, ktorý v troch víťazných dueloch nazbieral 10 bodov (3+7).

NHL: Individuálne štatistiky: Na čele bodovania je Kučerov

Pozrite si individuálne štatistky v základnej časti zámorskej hokejovej NHL .,aktualizované

NHL: Tatar dvakrát asistoval, Montreal však prehral na ľade Floridy

Hokejisti Pittsburghu Penguins zvíťazili nad New Yorkom Rangers.,aktualizované

NHL: Anaheim vyradil dres Niedermayera s číslom 27

K slávnostnému vyveseniu Niedermayerovho dresu pod strop haly Honda Center prišlo v noci na pondelok pred zápasom s Washingtonom, v ktorom Anaheim zvíťazil 5:2.

Jaroš pomohol dvomi asistenciami k triumfu Ottawy, v akcii aj Cehlárik

Dvaja Slováci nastúpili proti sebe v Tampe. ,aktualizované

NHL: Pittsburgh nestačil na Calgary, Philadelphia zdolala Detroit

Hokejisti Calgary sa po sérii štyroch prehier vrátili na víťaznú vlnu.

Skromný Halák po 46. shutoute kariéry: Vždy je to o výkone celého tímu

Halák sa v historickom rebríčku vyrovnal ruskej legende Nikolajovi Chabibulinovi. ,aktualizované

NHL: Sekera si predĺži kondičný pobyt na farme, odohrá ďalšie 2 zápasy

Do kádra klubu NHL Edmonton Oilers by sa mohol vrátiť v budúcotýždňovom súboji proti Arizone Coyotes.

Suverénny líder súťaže z Tampy Bay deklasoval doma Dallas 6:0, v drese Lightning chýbal pre zranenie v dolnej časti tela slovenský obranca Erik Černák.,aktualizované

NHL: Pittsburgh zdolal Edmonton, Anaheim zvíťazil nad Vancouvrom

Penguins si upevnili ôsme miesto vo Východnej konferencii.,aktualizované

NHL: Malkin dostal trest na jeden zápas, nezahrá si proti Edmontonu

Útočníka Pittsburghu potrestali za potýčku s Michaelom Rafflom v pondelkovom stretnutí s Philadelphiou.

NHL: Cehlárik prispel gólom k triumfu Bostonu nad Chicagom

Ottawa v zostave s Christiánom Jarošom prehrala s Carolinou.,aktualizované

NHL: Pastrňák si pri páde zranil palec, Bostonu bude chýbať

Pastrňák v aktuálnej sezóne odohral 56 zápasov, v ktorých strelil 31 gólov a pridal 35 asistencií.