AKO MALÉ DETI: P.K. Subban obvinil Bellemarea, že ho pohrýzol do prsta

Bellemare sa voči tomuto obvineniu bráni a tvrdí, že protihráč zranenie nafilmoval.

NHL: Anaheim prišiel do konca sezóny o Kašeho

Dvadsaťtriročný útočník sa v stredu podrobí operácii ramena.

NHL: Marinčin asistoval pri výhre nad Washingtonom, bodoval aj Tatar

V drese Arizony odohral Richard Pánik takmer 17 minút, nebodoval a zapísal si jednu strelu.,aktualizované

NHL: Oilers prepustili generálneho manažéra Chiarelliho

P. Chiarelli bol vo svojej funkcii tri a pol roka.

NHL: Pánik prispel dvomi asistenciami k výhre Arizony

Dvadsaťsedemročný krídelník si pripísal 10. a 11. asistenciu v sezóne, celkovo má na konte 21 bodov (10+11) v 46 dueloch.,aktualizované

NHL: Koskinen podpísal s Edmontonom novú trojročnú zmluvu

Tridsaťročný Koskinen prišiel do Edmontonu vlani z ruského Petrohradu.

NHL: Floride sa darí, zdolala San Jose

Hokejisti Floridy Panthers dosiahli tretí triumf po sebe.,aktualizované

NHL: Teräväinen predĺžil o päť rokov zmluvu s Carolinou

Počas tohto obdobia si prilepší o 27 miliónov amerických dolárov, priemerne zarobí 5,4 milióna ročne.

NHL: Hviezdami uplynulého týždňa sa stali Lehner, Zibanejad a Kane

Brankár Lehner mal počas hodnoteného obdobia 65 úspešných zákrokov. V troch zápasoch vychytal tri víťazstvá, pričom v jednom udržal čisté konto.

NHL: Islanders sa nesú na víťaznej vlne, vydarený návrat Petterssona

Chicago zvíťazilo na vlastnom ľade nad Washingtonom Capitals 8:5. ,aktualizované

Toews a Kane potiahli Chicago k výhre nad Washingtonom

Domácich potiahol k úspechu kapitán Jonathan Toews, ktorý strelil hetrik a pridal aj dve asistencie.

Boston poslal Cehlárika na farmu

Boston ho povolal do prvého tímu 15. januára a Cehlárik svoj tohtoročný debut v NHL okorenil dvomi gólmi do siete Philadelphie.

NHL: Tatarova asistencia Montrealu nestačila, Habs prehrali s Flyers

Tampa Bay doma zvíťazila nad San Jose 6:3, v jej drese slovenský obranca Erik Černák nebodoval, odohral 19:32 minúty a zapísal si jeden plusový bod.,aktualizované

Tatar prispel dvomi gólmi k triumfu Montrealu

Pánikova Arizona prehrala.,aktualizované

NHL: Calgary si uctí exkapitána Iginlu, vyradí z používania číslo 12

Iginla, ktorý kariéru oficiálne ukončil 30. júla 2018, odohral za Calgary 16 sezón v profilige. Celkovo v drese Flames nastúpil v 1219 zápasoch, v ktorých strelil 525 gólov a pridal 570 asistencií.

NHL: Cehlárik s Chárom prispeli k triumfu Bostonu nad St. Louis

Tampa Bay v zostave s Erikom Černákom prehrala s Torontom 2:4.,aktualizované

NHL: Byron s Montrealu dostal za faul trojzápasovú suspendáciu

Ten mu vedenie profiligy udelilo za faul na obrancu Floridy MacKenzieho Weegara.

NHL: Svetový pohár v roku 2020 nebude

Naposledy sa Svetový pohár konal v roku 2016 v Toronte. Na scénu sa vrátil po 12 rokoch. Teraz situáciu komplikujú rokovania o novej kolektívnej zmluve.

NHL: Del Zotto z Vancouveru do Anaheimu, opačným smerom putuje Schenn

Dvadsaťosemročný Del Zotto nazbieral v tejto sezóne v drese Canucks 4 body za gól a tri asistencie.

NHL: Bostonu nestačili dva góly Cehlárika

Arizona Coyotes si poradila so San Jose Sharks 6:3 aj vďaka presnému zásahu Richarda Pánika.,aktualizované

NHL: Cehlárik je pripravený na sezónny debut

V NHL odohral Cehlárik doposiaľ 17 zápasov s bilanciou 1+3.

Malkin prispel na pomoc obetiam v Magnitogorsku 4 miliónmi rubľov

Tridsaťdvaročný center tiež prezradil, že všetci jeho spoluhráči z Pittsburghu Penguins finančne prispeli do fondu pre obete v Magnitogorsku.

NHL: Tatar asistoval pri víťazstve Montrealu

Suverénny líder súťaže z Tampy Bay uspel na ľade Dallasu 2:0. V zostave Lightning tentoraz chýbal Erik Černák, slovenský obranca bol iba zdravý náhradník.,aktualizované

NHL: Edmonton získal cez waiver z Bostonu útočníka Cavea

Dvadsaťštyriročný center odohral v tejto sezóne v drese medveďov 20 zápasov, strelil v nich jeden gól a pridal štyri asistencie. Na farme v Providence v AHL zaznamenal 18 bodov v 15-tich dueloch.

NHL: Montreal s Tatarom zdolal Chárov Boston

Tatar odohral za hostí 14:37 min., na súperovu bránku vyslal dve strely. ,aktualizované

NHL: Josh Gorges ukončil kariéru

Tridsaťštyriročný bek ju odštartoval v profilige v sezóne 2005/06 za San Jose Sharks, odkiaľ o rok prestúpil do Montrealu.

NHL: Hráčmi týždňa sa stali Giordano, Binnington a Guentzel

Giordano si pripísal v štyroch zápasoch osem bodov, keď dal tri góly a zaznamenal päť asistencií. V dueli proti Arizone (7:1) nastúpil na svoj 800. súboj v profilige, v ktorom mal bilanciu 2+1.

NHL: Dallas získal Cogliana z Anaheimu, opačným smerom putoval Shore

Cogliano odohral v prebiehajúcej sezóne 46 zápasov, dal tri góly a pridal osem asistencií. Dvadsaťštyriročný Shore nastúpil v 42 stretnutiach.

NHL: Individuálne štatistiky: Na čele bodovania je Kučerov

Pozrite si individuálne štatistiky v základnej časti NHL.

NHL: Štatistiky Slovákov v základnej časti, produktivitu vedie Tatar

Pozrite si štatistiky Slovákov v NHL.

NHL: Tampa Bay a Arizona s vysokou prehrou, Černák a Pánik nebodovali

Arizona podľahla na ľade Calgary Flames vysoko 1:7. ,aktualizované

NHL: Chára prispel asistenciou k víťazstvu Bostonu v Toronte

Pre kapitána Bruins to bola druhá asistencia v sezóne, po 26 odohraných zápasoch má na konte päť bodov (3+2). ,aktualizované

NHL: Brankár DeSmith sa na tri roky upísal Pittsburghu

Dvadsaťsedemročný Američan sa mal stať 1. júla nechráneným voľným hráčom.

NHL: Chicago vymenilo do Tampy Bay Čecha Jana Ruttu

Dvadsaťosemročný Rutta odohral v aktuálnej sezóne v NHL 23 zápasov s bilanciou 6 bodov za 2 góly a 4 asistencie, ku ktorým pridal 4 body z 8 zápasov v drese Rockford IceHogs v AHL.

NHL: Hokejisti Pittsburghu Penguins triumfovali na ľade Anaheimu

Pozrite si aktuálne výsledky zápasov NHL.,aktualizované

NHL: Nash po pätnástich sezónach v profilige ukončil kariéru

Dôvodom sú zdravotné problémy.

Arizona zvíťazila na ľade Vancouveru 4:3.,aktualizované

NHL: Boston s Halákom a Chárom prehral s Capitals, úradoval Ovečkin

Halák vykryl 18 striel, Chára strávil na ľade takmer 20 minút a na konto si pripísal mínusový bod.

NHL: Ottawa s Jarošom uspela v Anaheime, zastavila sériu prehier

Nashville uspel v Chicagu 4:3 po predĺžení a slávil tretí triumf za sebou. Víťazstvo Predators zariadil v 60. sekunde extračasu svojím druhým gólom v zápase švédsky útočník Filip Forsberg.,aktualizované

NHL: Tatar prispel dvoma asistenciami k triumfu Montrealu v Detroite

Boston doma zvíťazil nad Minnesotou 4:0, slovenský obranca Bruins Zdeno Chára bol na ľade vyše 22 minút.,aktualizované