NHL

NHL: Pittsburgh rozstrieľal Ottawu, v sérii vedie 3:2 na zápasy

Hokejisti Pittsburghu Penguins triumfovali v nedeľnom piatom stretnutí finále play off Východnej konferencie NHL na domácom ľade nad Ottawou Senators vysoko 7:0.,aktualizované

Getzlaf urazil rozhodcu, zaplatí mastnú pokutu

Kapitán Ducks mal šťastie, že nedostal aj zápasový trest.

NHL: Nashville je krok od postupu do svojho prvého finále

Nashville môže postup do prvého finále v klubovej histórii potvrdiť v noci na utorok o 2.00 SELČ na domácom ľade.

NHL: Nashville prišiel pred piatym zápasom proti Anaheimu o Johansena

Johansen sa zranil vo štvrtom zápase série s Ducks, v ktorom Predators prehrali 2:3 po predĺžení, následne podstúpil operáciu ľavého stehna.

NHL: Pittsburgh vyhral v Ottawe a vyrovnal stav série

Brankár Penguins po zápase priznal, že naskočiť do rozbehnutého play off nebolo jednoduché.

NHL: Anaheim uspel v Nashville a vyrovnal stav finále konferencie

Séria sa teraz vráti do Kalifornie, piaty zápas sa odohrá v noci zo soboty na nedeľu od 1.15 h SELČ. ,aktualizované

NHL: Ottawa rozdrvila Pittsburgh a v konferenčnom finále je na koni

Štvrtý duel sa odohrá v noci z piatka na sobotu od 2.00 h SELČ opäť na kanadskom ľade.,aktualizované

Rust, Hornqvist a Schultz budú Pittsburghu chýbať v zápase číslo tri

Tréner obhajcu Stanleyho pohára Mike Sullivan potvrdil, že duo útočníkov Rust - Hornqvist aj obranca Schultz majú zranenia v hornej časti tela a hrať nebudú.

NHL: Nashville zdolal Anaheim 2:1 a rovnakým pomerom vedie v sérii

O osude stretnutia rozhodol Roman Josi, ktorý prekonal brankára Ducks Johna Gibsona 2 minúty a 43 sekúnd pred koncom riadneho hracieho času.,aktualizované

Sekera bude so zraneným kolenom chýbať Edmontonu 6 až 9 mesiacov

Tridsaťročný zadák sa zranil v piatom zápase druhého kola play off NHL po tom, ako ho na mantinel tvrdo narazil kapitán Anaheimu Ducks Ryan Getzlaf.

NHL: Pittsburgh zdolal Ottawu a vyrovnal sériu na 1:1

Tretí duel série je na programe v noci na štvrtok v Ottawe.,aktualizované

Švéd Ejdsell podpísal nováčikovský kontrakt s Nashvillom

Dvadsaťjedenročný center sa v tejto sezóne stal najproduktívnejším hráčom druhej švédskej ligy v drese BIK Karlskoga

NHL: Anaheim otočil zápas s Nashvillom a vyrovnal sériu

Výrazný podiel na víťazstve domáceho tímu mal kapitán Ryan Getzlaf, autor troch asistencií.,aktualizované

Do rýchleho brejku sa v 65. minúte dostal Ryan a svoj únik zakončil perfektnou bekhendovou strelou. Ottawa má v predĺženiach v tohtoročnom play off bilanciu 6-1.

NHL: Nashville sa ujal vedenia v sérii, Thompson: Bude to dlhá cesta

O triumfe hostí rozhodol v desiatej minúte nadstaveného času James Neal.

NHL: Ovečkin dohral sezónu s viacerými zraneniami, účasť na MS nepridá

Hviezdneho útočníka trápili problémy s kolenom a stehenným svalom.

Bishop sa upísal Dallasu. Koľko dostane za šesť rokov?

Dvojnásobný finalista Vezinovej trofeje pre top brankára súťaže začal túto sezónu v Tampe Bay.

Pánik má novú zmluvu: Na akom kontrakte sa dohodol s Chicagom?

Dvadsaťšesťročný Pánik sa s 22 gólmi zaradil na štvrté miesto tímových tabuliek, 15. októbra 2016 dosiahol svoj premiérový hetrik v NHL.,aktualizované

NHL: Pittsburgh vyradil Washington, Crosby chválil Fleuryho

Obhajca trofeje z Pittsburghu triumfoval v rozhodujúcom siedmom zápase semifinále play off Východnej konferencie na ľade Washingtonu Capitals 2:0 a sériu vyhral 4:3 na zápasy.,aktualizované

NHL: Kings vymenili Bishopa, podpísali štvorročnú zmluvu s Pearsonom

Bishopa získali LA Kings koncom februára z Tampy Bay výmenou za slovenského brankára Petra Budaja a talentovaného obrancu Erika Černáka.

NHL: Ottawa po 10 rokoch v top štvorke, Anderson:Rozhodol tímový výkon

V noci na stredu zvíťazili v šiestom zápase konferenčného semifinále na ľade New Yorku Rangers 4:2 a rovnakým pomerom triumfovali aj v celej sérii.,aktualizované

NHL: Devils rokujú s agentom Kovaľčuka o návrate hviezdy do profiligy

Kovaľčuk odišiel z NHL pred štyrmi rokmi a rozhodol sa pokračovať v kariére v rodnom Rusku.

Prezident IIHF René Fasel sa nevzdáva účasti hráčov z NHL za ZOH 2018

Vedenie NHL pred mesiacom oznámilo, že nepreruší počas ZOH 2018 program a nepustí hráčov na olympijský turnaj.

Tarasenko Rusov na MS neposilní, musí ísť na operáciu

Ruský útočník nastúpil počas vyraďovacej časti NHL na všetkých jedenásť stretnutí a mal v nich bilanciu tri góly a tri asistencie.

Nashville si zmluvne poistil služby Švéda Petterssona

Pettersson bol v uplynulej sezóne deviatym najproduktívnejším hráčom švédskej SHL.

NHL: Washington si vynútil siedmy zápas, Sullivan:Premárnili sme šancu

Vyrovnali stav série 2. kola play off na 3:3.,aktualizované

Edmonton do konca série bez zraneného Sekeru, na MS nepríde

S účasťou Sekeru rátal aj reprezentačný tréner Slovenska Zdeno Cíger.

NHL: Washington zdolal Pittsburgh

Hokejisti Washingtonu Capitals znížili stav série na 2:3 na zápasy.

NHL: Hurricanes urobili z Darlinga novú brankársku jednotku

Dvadsaťosemročný Američan odchytal v tejto sezóne ako náhradník Coreyho Crawforda 32 duelov s úspešnosťou zákrokov 92,4 percenta a priemerom 2,38 inkasovaného gólu na zápas

NHL: Edmonton premárnil náskok, prehral v Anaheime

Hokejistov Anaheimu Ducks delí už iba jedno víťazstvo od postupu do finále play off Západnej konferencie NHL.,aktualizované

MS17: Krejčí neposilní českú reprezentáciu na šampionáte

Po zranení kolena v play off NHL mu kluboví lekári zámorského klubu Boston Bruins štart na svetovom šampionáte nepovolili.

NHL: Golden Knights získali za deväť miliónov dolárov do tímu Šipačova

Ruský reprezentant prichádza do súťaže z tímu účastníka KHL SKA Petrohrad. Šipačov má za sebou mimoriadne produktívnu sezónu.

NHL: Rangers zdolali Ottawu a vyrovnali stav série

Duel Východnej konferencie NHL, ktorý v závere poznačilo množstvo vylúčení, nedohral pre zranenie domáci obranca Erik Karlsson.,aktualizované

NHL: Edmonton so Sekerom podľahol Anaheimu po predĺžení

Oilers neudržali dvojgólový náskok, v druhej tretine inkasovali trikrát, napokon však dostali zápas do predĺženia vďaka gólu Drakea Caggiulu 102 sekúnd pred koncom tretej tretiny,aktualizované

MS17: Vo francúzskej nominácii traja hráči z NHL i brankár Huet

Tréner Henderson oznámil záverečnú nomináciu po generálke s Bieloruskom.

NHL: Penguins bude hrať bez Crosbyho. Po otrase mozgu potrebuje čas

Elitný center má s podobnými zraneniami bohatú históriu a Penguins zvolili opatrný prístup. Po víkende sa podrobí ďalším vyšetreniam a lekári potom rozhodnú o jeho prípadnom štarte v ďalších zápasoch.

NHL: Ted Lindsay Award získa jeden z tria Burns, Crosby a McDavid

Dvadsaťdeväťročný Crosby bol so 44 gólmi najlepším kanonierom v základnej časti a s 89 bodmi druhým najproduktívnejším hráčom súťaže.

Zajcev zostáva v Toronte, za sedem rokov dostane 31,5 milióna dolárov

Zajcev odohral vo svojej nováčikovskej sezóne v NHL za Maple Leafs všetkých 82 zápasov základnej časti.