NHL

Bodové štatistiky si nevylepšili ani obrancovia Zdeno Chára s Andrejom Sekerom. ,aktualizované

Tomáš Tatar by sa po chorobe mal vrátiť už proti Buffalu

Slovenský krídelník vynechal v noci na štvrtok prvý zápas prebiehajúcej sezóny, keď pre chorobu nenastúpil proti St. Louis Blues.

NHL: Brankár Price bude mimo hry ďalšie štyri týždne

Montrealu sa bez svojho najlepšieho hráča nedarí. Pred jeho zranením trónil na čele Atlantickej divízie, aktuálne bojuje o tzv. voľnú kartu pre nasadenie do play off.

Pánik vynechá duel s Tampou pre kuriózny dôvod

Hokejisti Chicaga zabojujú v dueli s Tampou o trinástu výhru v rade.

Chára navštívil zranenú hokejistku, priniesol jej originálny darček

Kapitán Bostonu Bruins využil voľno v nabitom programe NHL a Laingovú navštívil v nemocnici Massachusetts General.,aktualizované

NHL: Anaheim získal Garbutta z Chicaga výmenou za Sekáča

Tridsaťročný Kanaďan odohral v prebiehajúcej sezóne za "jastrabov" 43 zápasov a nazbieral šesť bodov (2+4).

Slovenský útočník domácich Tomáš Jurčo odohral takmer 10 minút.,aktualizované

Brankár Ward má otras mozgu. Carolina ho dala na listinu zranených

Ward naposledy nastúpil minulý piatok v zápase proti Vancouveru Canucks, v ktorom Hurricanes prehrali 2:3 po predĺžení a prišli o trojzápasovú víťaznú sériu.

Z víťazstva sa tešil aj Boston, ktorý na ľade Montrealu triumfoval rovnako 4:1. ,aktualizované

Kontroverzný kapitán Scott pôjde na Zápas hviezd aj z farmy

Tridsaťtriročného bitkára, ktorý v 285 zápasov NHL strelil iba 5 gólov, si fanúšikovia prekvapujúco zvolili za kapitána výberu Pacifickej divízie.

Zomrel Rudy Migay, bývalý útočník Toronta so slovenskými koreňmi

Bývalý útočník odohral za Maple Leafs desať sezón v zámorskej NHL, počas ktorých nastúpil na 418 zápasov so ziskom 59 gólov a 92 asistencií.

NHL: White sa vyhol ďalšiemu trestu za zákrok na Jurča

Dvadsaťsedemročný White už v 3. minúte duelu nešetrne zasiahol Jurča ramenom do hlavy dávno po tom, čo slovenský krídelník vystrelil na súperovu bránku.

NHL: Zranený Henrik Sedin sa vráti až po Zápase hviezd

Švédsky center sa zranil v dueli na ľade New Yorku Islanders, keď ho na mantinel pri striedačke Canucks narazil útočník Michail Grabovskij.

Slovenský obranca Andrej Sekera odohral v drese hostí 19:14 min., pripísal si dva strelecké pokusy, odsedel jeden menší trest a zaznamenal jednu mínusku.,aktualizované

NHL: Krejčí sa vrátil do tréningového procesu Bostonu

V prebiehajúcej sezóne odohral spoluhráč slovenského obrancu Zdena Cháru 35 zápasov, v ktorých dal 11 gólov a zaznamenal 33 bodov.

NHL: Hviezdami týždňa Kane, Bennett a Kopitar

Kane nazbieral v štyroch zápasoch sedem kanadských bodov (4+3) a pomohol Blackhawks k štyrom víťazstvám.

Brankár Jaroslav Halák kryl 25 z 26 striel súperových hráčov, no jeho New York Islanders prehral doma s Vancouverom 1:2 po nájazdoch.,aktualizované

NHL: Boston zdolal Toronto 3:2, Chára s asistenciou

Kapitán Bruins sa podieľal na góle domácich, keď jeho nahodený puk usmernil do bránky Patrice Bergeron.,aktualizované

Kopitar podpísal osemročný kontrakt s NHL Los Angeles

Dvadsaťosemročný center strávil celú doterajšiu kariéru profilige v drese Kings.

Víťazná šnúra Philadelphie sa skončila, Rangers podľahla po nájazdoch

ngers triumfovali zásluhou víťazného zakončenia Matsa Zuccarella.

NHL: Chára skóroval, desiatu výhru v rade Chicaga režíroval Kane

Triumfovalo tiež Chicago Blackhawks v Toronte.,aktualizované

NHL: Pánik zaznamenal prvý bod v drese Chicaga

Brankár Jaroslav Halák má za sebou vydarený večer keď kryl 23 z 24 striel súperových hráčov a úspešnosť jeho zákrokov sa vyšplhala na 97,1 percenta.,aktualizované

NHL: Arizona poslala kapitána Zápasu hviezd na farmu

Coyotes poslali Scotta do Springfieldu, aby spravili miesto na súpiske pre obrancu Kevina Connautona.

NHL: Boston opäť prehral, Chára s tromi mínuskami, Bennett dal 4 góly

Slovenský obranca Zdeno Chára bol na ľade pri všetkých góloch domácich a do štatistík si zapísal nelichotivé tri mínusky.,aktualizované

NHL: Farnham si za zákrok na Jaškina nezahrá štyri zápasy

Nepríjemný moment sa odohral v polovici tretej tretiny, Farnham dostal za napadnutie vyšší trest.

Hokejista Patrik Eliáš sa podrobil operácii kolena

Čech doteraz v ročníku 2015/2016 nastúpil za Devils na 13 zápasov s bilanciou gól a štyri asistencie.

Pánik zažil víťazný debut, Hossa hviezdil, Fleury dostal kuriózny gól

Slovenský hokejista Marián Hossa dvoma asistenciami pomohol k výhre Chicaga doma nad Nashvillom 3:2.,aktualizované

Tréner Quenneville predĺžil zmluvu s Chicagom do konca sezóny 2019/20

Päťdesiatsedemročný kouč vedie Blackhawks od 16. októbra 2008.

Regehr podpísal zmluvu a ukončil kariéru v drese Calgary

V Calgary Flames odohral 11 z 15 sezón v profilige.

Hendricks si za zákrok na Ekblada nezahrá tri zápasy

Incident sa udial v čase 2:12 tretej tretiny, keď Hendricks v plnej rýchlosti narazil 19-ročného obrancu a spôsobil mu zranenie hornej časti tela.

Tridsaťosemročný bek bodoval v treťom zápase v rade, pričom vo všetkých zaznamenal po jednej asistencii. ,aktualizované

NHL: Hviezdami týždňa sa stali Ovečkin, Mrázek a Barrie

Ovečkin strelil v štyroch zápasoch päť gólov a bol najlepším kanonierom týždňa.

Udalosťou noci bol jubilejný 500. gól ruského ostrostrelca Alexandra Ovečkina. ,aktualizované

Washington vyhral v New Yorku nad Rangers po predĺžení.,aktualizované

Marián Hossa odohral za Blackhawks 18:57 minúty, vyslal na súperovu bránku štyri strely a pripísal si dva plusové body. ,aktualizované

Opäť sa darilo aj Floride, ktorá vyhrala v Ottawe 3:2.,aktualizované

Chicago zdolalo Pittsburgh aj na domácom ľade, opäť žiaril Panarin

vadsaťštyriročný krídelník dvoma presnými zásahmi rozhodol aj deň predtým duel na ľade Penguins.,aktualizované

Mike Richards dostal novú šancu, podpísal zmluvu s Washingtonom

Richards vyhral Stanleyho pohár s Los Angeles Kings v rokoch 2012 a 2014, ale v júni s ním králi zrušili kontrakt.