NHL: NY Rangers zdolal Carolinu, St. Louis vyhralo na ľade New Jersey

Poskočili tak na druhú priečku tabuľky.,aktualizované

Debut v novej sezóne NHL by po operácii členka mohol absolvovať už proti San Jose Sharks.

Chicago môže Keitha z listiny dlhodobo zranených hráčov aktivovať v sobotu.

Price sa tento týždeň ešte do bránky nevráti

V utorok to povedal tréner Canadiens Michel Therrien.

NHL: Lidström, Fiodorov, Pronger a Housley vstúpili do Siene slávy

Niekdajší ruský útočník Sergej Fiodorov nastúpil v profilige na 1248 zápasov, v ktorých nazbieral 1179 kanadských bodov.

Coyotes zastavili víťaznú sériu Anaheimu, v predĺžení rozhodol Bödker

Hostia prehrávali už 0:2, no aj vďaka dvom gólom nováčika Maxa Domiho otočili skóre na 3:2. ,aktualizované

Komisár NHL zvažuje účasť hráčov na zimnej olympiáde v Pjongčangu

Bettman dodal, že vedenie ligy musí zvážiť aj potenciálny prínos a záväzok účasti hráčov na olympiáde v Pekingu v roku 2022.

Slovákom sa v NHL darilo, Sekera si otvoril strelecký účet

Nedarilo sa Jaroslavovi Halákovi, ktorý sa opäť postavil do bránky NY Islanders. ,aktualizované

Americký útočník NHL Jack Eichel obdivuje slovenského kanoniera Bondru

Druhý muž draftu 2015 strelil vo svojich prvých 14-tich zápasoch v drese Buffala Sabres 5 gólov a zaznamenal 2 asistencie. Na ľade dostáva veľa priestoru a v každom zápase ho je vidieť.

Kapitán WashingtonuCapitals Alexander Ovečkin rozhodol o víťazstve nad Torontom 3:2. So 483 gólmi vyrovnal Ovečkin najlepšieho ruského kanoniera NHL všetkých čias Sergeja Fiodorova.,aktualizované

Babcock by chcel zväčšiť bránky. Crosby s Fleurym nesúhlasia

Babcock si myslí, že zväčšenie bránok by do ligy prinieslo viac gólov.

Montreal si upevnil pozíciu na čele Východnej konferencie i celej súťaže, keď na domácom ľade zdolal Boston Bruins s kapitánom Zdenom Chárom 4:2.,aktualizované

O triumfe šablí rozhodol fínsky obranca Rasmus Ristolainen, ktorý predtým v presilovke strelil aj druhý gól svojho tímu a bol hrdinom zápasu. ,aktualizované

Do Siene slávy NHL uvedú v pondelok ďalších členov

Členmi prestížnej Siene slávy zámorskej NHL sa po víkende stanú aj bývalí hráči: švédsky obranca Nicklas Lidström, ruský útočník Sergej Fiodorov a kanadský obranca Chris Pronger.

Slovenský útočník Tomáš Tatar prispel jednou asistenciou v nočnom zápase zámorskej NHL k triumfu jeho Detroitu na ľade Toronta 2:1 po predĺžení. ,aktualizované

Prinášame výsledky a zostrihy najlepších akcií nočných zápasov NHL. ,aktualizované

Hossov spoluhráč Kane nebude čeliť žalobe za znásilnenie

Vo štvrtok to potvrdili úrady v meste Erie.

Toronto v zostave s obrancom Martinom Marinčinom podľahlo doma Winnipegu 2:4.,aktualizované

Gáborík sa dostáva do šancí, no chýbajú góly: Musím sa zlepšiť

Hoci je krídelník Los Angeles Kings na ľade aktívny a často sa dostáva do dobrých príležitostí, v 12 zápasoch prebiehajúcej sezóny si pripísal na konto iba jeden gól a asistenciu.

Boston prišiel najmenej na pol roka o Kellyho, zlomil si stehennú kosť

Kelly si spôsobil zranenie sám, bez cudzieho zavinenia, iba 100 sekúnd po začiatku stretnutia.

V deväťzápasovom programe v noci na stredu sa predstavili dokopy piati Slováci, bodovovali z nich dvaja. ,aktualizované

McDavid bude Oilers dlhšie chýbať, údajne má zlomenú kľúčnu kosť

Hviezdny nováčik si v nočnom zápase NHL proti Philadelphii Flyers poranil ľavú ruku a podľa trénera Todda McLellana ho čaká dlhšia pauza.

Návrat zraneného Hossu sa odkladá, nenastúpi ani proti Blues

Slovenský krídelník sa zranil na ľade Minnesoty Wild z piatka na sobotu, keď odstúpil v druhej tretine.

Kopitar pre zranenie nedohral zápas v St. Louis

Zranenie spôsobil Kopitarovi útočník Blues Ryan Reaves, ktorý ho udrel rukou do tváre v čase, keď okolo neho Slovinec korčuľoval.

Jágra čaká návrat do zostavy Floridy proti Anaheimu: Cítim sa fajn

Štyridsaťtriročný krídelník od začiatku sezóny dokazuje, že je stále platným hráčom a na Floride dokonca tímovým lídrom.

Marián Hossa je zranený. Jeho spoluhráč z ofenzívy Marko Daňo odohral v zápase vyše 11 minút a na súperovho brankára vyslal jednu strelu.,aktualizované

NHL a KHL vyhlásili najlepších hráčov mesiaca október

Najlepším nováčikom mesiaca sa v KHL stal obranca Amuru Chabarovsk Arťom Zub, v NHL patrí ocenenie útočníkovi Edmontonu Oilers Connorovi McDavidovi.

NHL: Hossa sa možno vráti v stredu, Daňo nastúpi proti LA

Talentovaný reprezentant sa stal "čiernym jastrabom" v lete tohto roku, a to v rámci výmeny s Columbusom.,aktualizované

Držiteľ Stanley Cupu Kane sa pravdepodobne vyhne žalobe za znásilnenie

Američan čelil od leta obvineniu za znásilnenie, ktorého sa mal dopustiť počas večierka v jeho buffalskom dome.

O triumfe hostí rozhodli v tretej tretine Matt Moulson a Sam Reinhart. ,aktualizované

Kapitán Bruins Zdeno Chára si pripísal na konto asistenciu. ,aktualizované

NHL: Halák po návrate nezabránil prehre Islanders na ľade New Jersey

V stretnutí kryl 15 zo 17 striel súpera s úspešnosťou 88,2 percenta. V nájazdoch ho prekonali dvaja "diabli", pričom víťazný gól si pripísal Mike Cammalleri.

NHL: Zranený Hiller bude chýbať

Švajčiar Jonas Hiller utrpel v stredajšom zápase NHL s Ottawou zranenie v dolnej časti tela, keď doplatil na kolíziu s útočníkom Senators Bobbym Ryanom.

Chára v NHL hviezdil, otvoril si strelecký účet a pridal aj asistenciu

Cháru zároveň vyhlásili za druhú hviezdu stretnutia.,aktualizované

Halák by mohol byť po chorobe k dispozícii už v sobotu

V noci na piatok v dueli proti Caroline absentoval pre chorobu.

Obranca Parayko je novým rekordérom St. Louis Blues

V dueli proti Anaheimu vyslal na bránku súpera desať striel, čo sa žiadnemu nováčikovi v klubovej histórii St. Louis doteraz nepodarilo.

Obranca Schultz bude Edmontonu chýbať dva až štyri týždne

Spoluhráč slovenského zadáka Andreja Sekeru má problémy s chrbtom.

NHL: Musíme strieľať viac gólov, poukázal Hossa

V uplynulých dvoch dueloch na domácom ľade Blackhawks nestrelili v riadnom čase ani jeden gól.