NHL

Pánik bol účastníkom autonehody

Vyviazol bez zranení

NHL:Tatar s asistenciou, rozbehnutý Pittsburgh zvalcoval aj Washington

Zabrali tradičné opory Penguins, Jevgenij Malkin pomohol k víťazstvu štyrmi bodmi (2+2), Phil Kessel pridal dva góly a asistenciu a Sidney Crosby zaznamenal dve asistencie.

,aktualizované

NHL: Boston poslal Cehlárika späť na farmu do Providence

Dvadsaťdvaročný krídelník tak pobudol v prvom tíme iba krátko, za Boston stihol odohrať len jeden zápas, v ktorom dostal šancu na približne desať minút.

NHL: Hráčmi mesiaca január sa stali Malkin, Bergeron a Bernier

Malkin odohral v sledovanom období dvanásť zápasov a 19 bodov, o rok starší Bergeron dosiahol v januárových dueloch 17 bodov. Bernier dosiahol v jedenástich zápasoch v januári osem víťazstiev.

NHL: Colorado sa musí dva až štyri týždne zaobísť bez MacKinnona

Druhý najproduktívnejší hráč prebiehajúcej sezóny utrpel bližšie nešpecifikované zranenie v hornej časti tela.

NHL: Boston s Chárom a Cehlárikom zdolal St. Louis, Vegas s rekordom

Hokejisti Vegas Golden Knights vyhrali na ľade Winnipegu a pripísali si už 34. víťazstvo vo svojej premiérovej profiligovej sezóne.

Slovenský útočník strávil na ľade 15:25 minút a do štatistík si pripísal aj jednu strelu na bránku a jeden hit.

NHL: Boston povolal Cehlárika do prvého tímu

Dvadsaťdvaročný krídelník odohral v prebiehajúcej sezóne v profilige päť duelov a zaznamenal jeden gól a jednu asistenciu.

Jurčov krajan Jaroslav Halák chytal v bránke New Yorku Islanders pri domácej prehre 1:4 s Floridou.

NHL: Chára na sociálnej sieti podporil spoluhráča Marchanda

Brada Marchanda počas víkendového zápasu hviezd niekoľkí fanúšikovia vypískali, Chára mu však zložil poklonu.

NHL: Jágr sa vráti do Kladna, klub už vybavuje všetky formality

O konci slávnej Jágrovej kariéry v NHL sa hovorilo už dlhšie, pretože 45-ročného krídelníka obmedzujú zranenia.

J. Jágra si nevybral z listiny nechránených hráčov žiadny klub

Najpravdepodobnejší sa tak zdá Jágrov návrat do rodného Kladna.

Hráčmi týždňa v NHL sa stali Boeser, Eichel a Lehner

Boeser strelil v sledovanom období dva góly, keď prispel k víťazstvu svojho tímu nad Los Angeles Kings 6:2.

Winnipeg prišiel o Troubu, pre zranenie vynechá 6-8 týždňov

Dvadsaťtriročný Američan sa zranil počas predĺženia piatkového zápasu s Anaheimom.

NHL: V All Star zápasoch triumfoval tím Pacifickej divízie

Najužitočnejším hráčom večera sa stal člen víťazného tímu Brock Boeser. V histórii Zápasov hviezd získal túto cenu ako prvý nováčik.

Calgary dalo Jágra na listinu nechránených hráčov.Zahrá si ešte v NHL?

Do pondelňajšieho poludnia po ňom môže siahnuť ktorýkoľvek klub v profilige.

V NHL by sa mohol objaviť ďalší nový tím. Kto plánuje podať prihlášku?

Najskôr vstúpi do NHL v sezóne 2020/2021, pretože v roku 2020 plánujú v meste zrekonštruovať starú Key arénu.

NHL: Najtvrdšiu strelu má Ovečkin, McDavid najrýchlejším korčuliarom

Celkovo sa súťažilo v šiestich disciplínach, z toho dve boli nové. Víťaz každej zinkasoval 25.000 dolárov.

Zápas All Star NHL sa bude v roku 2019 hrať v San Jose

San Jose už hostilo túto exhibíciu v roku 1997. Bettman tiež krátko poinformoval o príprave programu zápasov mimo hraníc USA a Kanady v budúcej sezóne.

Werenski nahradí v Zápase hviezd NHL chorého Jonesa

Werenski je s 11 gólmi druhý najlepší strelec spomedzi obrancov profiligy, o jeden gól viac dal P.K. Subban z Nashville Predators.