Na džudistickom turnaji Grand Prix v Cancúne 5. Poliak, 7. Žilka

Martin Poliak v hmotnosti do 66 kg vybojoval až päť súbojov.

Do Švédska už bez Kozáka, proti štvrťfinalistom MS o stopnutie prehier

Štvrťfinalista MS v Rusku preverí futbalistov SR v utorok 16. októbra v modernej Friends Arene, lavičke hostí bude šéfovať doterajší asistent Štefan Tarkovič.

NHL: New Jersey zdolalo San Jose 3:2

Winnipeg bez slovenského útočníka Marka Daňa odštartoval šesťzápasovú sériu domácich zápasov vydretým víťazstvom 3:1 nad Carolinou.,aktualizované

VÝZVA AKO HROM: Nurmagomedov chce bojovať s Mayweatherom

Nurmagomedov vyzval Mayweathera na súboj cez sociálnu sieť.

NERÁTAJÚ S NÍM: Winnipeg zapísal Daňa na listinu nechránených hráčov

Pokiaľ si ho do 24 hodín nestiahne iný tím, budú ho môcť tryskáče poslať na farmu do Manitoby (AHL).

TO MUSELO BOLIEŤ: Del Potro si zlomil jabĺčko a čaká ho dlhá pauza

Argentínsky tenista sa zranil pri páde počas súboja 3. kola na turnaji v Šanghaji.

Netanjahu varoval hnutie Hamas pred krokom, ktorý bude bolieť

Izraelský minister obrany Avigdor Lieberman v nedeľu povedal, že nastal čas udrieť na Hamas tak mocne, ako to len bude možné.

LIGA NÁRODOV: Poliaci prehrali s Talianskom a zostúpili z A-divízie

Zápas medzi Rumunskom a Srbskom sa skončil nerozhodne.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Zvolen zdolal v šlágri Košice

V súboji dvoch tímov zo spodnej časti tabuľky vyhrala Detva doma nad Žilinou tesne 2:1. Druhý maďarský zástupca DVTK Miškovec nestačil na Nitru, ktorá otočila skóre a zvíťazila 3:1.

Slovan na víťaznej vlne, zdolal aj Červenú Hviezdu Kchun-lun

O víťazstve domácich rozhodol v 43. sekunde predĺženia Rudolf Červený. ,aktualizované

Reprezentačný tréner futbalistov SR Ján Kozák rezignoval

Slováci pod Kozákovým vedením odohrali 54 zápasov, v ktorých 29-krát vyhrali, 10-krát remizovali a 15-krát prehrali s celkovým skóre 80:48. ,aktualizované

Dejiskom prvého Winter Classic bude Banská Bystrica

Organizátori zápasu pod holým nebom sa inšpirovali podobnými akciami v Európe i v NHL.

Kozák údajne rezignoval na funkciu trénera Slovenska

Dôvodom k náhlemu rozhodnutiu údajne mali byť problémy vnútri mužstva.

Tzigane du Berlais s džokejom Faltejskom víťazom Veľkej pardubickej

Pre 35-ročného Faltejska to bol už piaty triumf v Pardubiciach.,aktualizované

Gombos nepostúpil do hlavnej súťaže ATP v Štokholme

V nedeľnom stretnutí 1. kola kvalifikácie podľahol Nemcovi Matthiasovi Bachingerovi.

Mníchovský maratón vyhral domáci Strassner

Druhé miesto obsadil Američan T-Roy Brown so stratou 3:39 minúty na víťaza.

Španiel Prades Reverte vyhral preteky Okolo Turecka

Slovák Juraj Sagan (Bora-Hansgrohe) obsadil v nedeľu so stratou 2:15 minúty 111. miesto, celkovo skončil 98. (+13:01).

Boxerista Crawford obhájil titul WBO vo welterovej váhe

Tridsaťjedenročný Crawford si zlepšil bilanciu na 34 víťazstiev (25 pred časovým limitom) bez jedinej prehry.

Tenistka Šramková nepostúpila v Luxemburgu do hlavnej súťaže dvojhry

V nedeľnom stretnutí 2. kola kvalifikácie prehrala s Češkou Terezou Smitkovou nasadenou ako ôsmou 6:4, 3:6, 2:6.