Sobota 18. máj 2024Meniny má Viola

Chelsea deklasovala West Ham 5:0 v 36. kole Premier League

Futbalista Chelsea Londýn Nicolas Jackson beží s loptou v zápase 36. kola Premier League FC Chelsea - West Ham United v Londýne v nedeľu 5. mája 2024. Foto: TASR/AP

Štvrtá Aston Villa prehrala v Brightone 0:1, o triumfe domácich rozhodol v 87. minúte útočník Joao Pedro. Brazílčan pritom len dve minúty pred zásahom nepremenil pokutový kop.

Londýn 5. mája (TASR) - Futbalisti FC Chelsea deklasovali v sobotnom dueli 36. kola Premier League hráčov West Hamu 5:0. Dvoma gólmi k tomu dopomohol senegalský útočník Nicolas Jackson. "The Blues" sa tak v tabuľke posunuli na siedme miesto pred Manchester United, na šiestu priečku zabezpečujúcu účasť v Európskej konferenčnej lige im chýbajú dva body.