Ani Marek Hamšík nepomohol Neapolu vyhrať, skončil remízou s Udinese

Futbalista SSC Neapol Edison Cavani sa teší so spoluhráčmi zo strelenia gólu do siete domáceho Udinese v zápase 28. kola talianskej Serie A v Udine 1Foto: TASR/AP Photo/Paolo Giovannini

Kapitán slovenskej reprezentácie Marek Hamšík nastúpil v drese hostí v 54. minúte za nepriaznivého stavu 0:2, o vyrovnanie sa postaral v záverečných desiatich minútach dvoma gólmi Edinson Cavani.

Rím 19. marca (TASR) - Futbalisti SSC Neapol remizovali v nedeľňajšom zápase 28. kola talianskej Serie A na ihrisku Udinese 2:2 a nevyužili tak šancu poskočiť na tretie miesto v tabuľke.

Partenopei mohli v tabuľke predbehnúť Lazio, ktoré nečakane prehralo na ihrisku Catanie 0:1 po góle Nicolu Legrottagliu. V bránke domácich nedostal príležitosť Tomáš Košický, ktorý sedel len na lavičke náhradníkov.

Siene po sérii troch víťazstiev v rade uštedrila prehru 0:2 zachraňujúca sa Novara, ktorá však napriek plnému bodovému zisku zostáva v pásme zostupu. V prvom nedeľňajšom zápase zvíťazili futbalisti Cagliari nad Cesenou 3:0. Hostia, figurujúci na poslednom mieste tabuľky, dohrávali bez dvoch vylúčených hráčov a dva góly inkasovali z pokutových kopov.

Udinese 2-2 Napoliby goalsarena2012-3