KHL: Hudáček nezabránil prehre Spartaka Moskva v Jekaterinburgu

Brankár Čerepovca Slovák Július Hudáček. Foto: TASR/Pavel Neubauer

Spartak Moskva s Júliusom Hudáčkom prehral s Avtomobilistom Jekaterinburg 1:4. Slovenského brankára prekonal v 27. minúte Alexej Vasilevskij.

Moskva 10. decembra (TASR) - Hokejisti Amuru Chabarovsk zvíťazili v pondelňajšom zápase KHL na domácom ľade nad Barysom Astana 2:1.

Spartak Moskva s Júliusom Hudáčkom prehral s Avtomobilistom Jekaterinburg 1:4. Slovenského brankára prekonal v 27. minúte Alexej Vasilevskij, ktorý poslal od modrej prízemnú strelu k žrdi. Moskovčania síce v 35. minúte vyrovnali, no už o minútu neskôr namieril medzi betóny Hudáčka Francis Paré. Dvojgólový rozdiel zabezpečil domácim strelou z tesnej blízkosti do odkrytej bránky Arťom Garejev. Dve minúty pred koncom stihol slovenský gólman zblokovať delovku Michaila Mamkina, no na dorážku Nigela Dawesa bol už prikrátky.