Slováci budú na MS 2019 hrať v Košiciach:Toto sú ich súperi

Svetový šampionát sa bude konať od 10. do 26. mája 2019, pôvodný termín mal byť o týždeň skôr. ,aktualizované

Čepelová nebude štartovať v Paríži, má zranený lakeť

Zatiaľ netuší, či bude môcť štartovať v kvalifikácii na tretie podujatie veľkej štvorky na tráve vo Wimbledone.

Kane bude kapitánom Anglicka na futbalových MS v Rusku

Harry Kane strelil v uplynulej sezóne Premier League 30 gólov.

NHL: Fenton je nový generálny manažér Minnesoty Wild

Dvanásť sezón bol asistentom generálneho manažéra Davida Poilea a pomohol formovať mužstvo, ktoré to vlani dotiahlo až do finále Stanleyho pohára.

Pellegrini sa vrátil do Premier League, podpísal kontrakt s West Hamom

Pellegrini získal anglický titul a dvakrát Ligový pohár počas svojho pôsobenia v Manchestri City v rokoch 2013 až 2016.

Kapitáni súperov Peru listom podporili štart Guerrera na MS v Rusku

Športový arbitrážny súd (CAS) pred týždňom rozhodol o dlhšom treste pre Guerrera za pozitívny dopingový nález.

NBA: Cleveland zdolal Boston a vyrovnal stav série na 2:2

V drese domácich zažiaril líder LeBron James so 44 bodmi, za hostí nastrieľal Jaylen Brown 25 bodov.,aktualizované

NHL: Washington zdolal Tampu Bay a vynútil si siedmy zápas

Slovenský brankár Peter Budaj ani obranca Erik Černák nedostali šancu v zostave Lightning.,aktualizované

Futbalisti SD Huesca sa premiérovo prebojovali do španielskej La Ligy

Účasť v La Lige si definitívne vybojovali pondelňajším triumfom 2:0 na ihrisku Luga, po ktorom si upevnili vedúcu priečku v druhej lige.

Ibrahimovič uštedril v MLS súperovi facku a videl červenú kartu

Ibrahimovič neuniesol, keď mu kanadský stredopoliar Montrealu Michael Petrasso v súboji bez lopty pristúpil nohu a v skratovej reakcii ho zozadu zasiahol dlaňou do tváre.

NHL: Rybár podpísal s Detroitom jednoročný nováčikovský kontrakt

Dvadsaťštyriročný brankár odchytal uplynulé dve sezóny v českej extralige v drese Hradca Králové, naposledy pomohol tímu k postupu do semifinále play off. ,aktualizované

Hokejista Studenič rozhodol o triumfe Hamiltonu nad Swift Current

Devätnásťročný útočník zaznamenal víťazný gól dve minúty pred koncom tretej tretiny.

Wolfsburg vyhral v odvete baráže nad Kielom a udržal sa v Bundeslige

Jediný gól stretnutia zaznamenal štvrťhodinu pred koncom hlavou obranca hostí Robin Knoche.

Plavkyňa Smithová podala trestné oznámenie na plaveckú federáciu USA

Dôvodom je údajné krytie trénera Seana Hutchinsona, ktorý mal plavkyňu sexuálne zneužívať od jej trinástich rokov.

Icardi sa nezmestil do užšej nominácie Argentíny na MS vo futbale

V konečnom 23-člennom výbere je, naopak, zakončovateľ Manchestru City Sergio Agüero, ktorý nehral od marca pre zranenie kolena.

TIPSPORT LIGA: Útočník Viktor Fekiač sa vrátil do Detvy

Zvolenský odchovanec už v Detve pôsobil vo viacerých etapách svojej kariéry.

Cibulková postúpila do 2. kola turnaja WTA v Štrasburgu

V prvom kole porazila Chloe Pacquetovú.

Lech Poznaň odohrá úvodné zápasy budúcej sezóny bez fanúšikov

Dôvodom je vyčínanie fanúšikov na poslednom domácom zápase poľskej ligy.

Ruský obranca Jakovlev sa stal novou posilou New Jersey Devils

Jakovlev bol členom tímu Olympijských športovcov z Ruska, ktorí získali na zimných olympijských hrách v Pjongčangu 2018 zlaté medaily.