Rossimu hrozí ročný trest za doping

Rossi sa narodil v USA, ale v rokoch 2008-2014 reprezentoval Taliansko.

Isco sa podrobí operácii zapáleného slepého čreva

Isco vynechá aj reprezentačné akcie, Španielom bude chýbať v prípravnom zápase vo Walese a v zápase Ligy národov proti Anglicku.

Časovku žien na MS v cyklistike ovládli Holanďanky, Jaseková bola 48.

Jediná slovenská reprezentantka na trati Tatiana Jaseková (BIKEPRO SK) obsadila 48. miesto so stratou 6:48,99 minúty na víťazku.

Marseille bude tri týždne bez zraneného kamerunského útočníka Njieho

Marseille prehrou s Lyonom zavŕšilo nevydarený týždeň, tri dni predtým neuspelo na Stade Velodrome proti Eintrachtu Frankfurt (1:2) v úvodnom zápase skupinovej fázy Európskej ligy UEFA 2018/2019.

Na MS v džude zlato pre Japonku Hamadovú a Kórejčana Cho

Vo finále hmotnosti do 78 kg musela Japonka Šori Hamadová lámať odpor Holanďanky Guusje Steenhuisovej až do 5:23 min predĺženia.

Lacko skrečoval v 1. kole turnaja ATP v Šen-čene

Mackenzie McDonald (USA) - Lukáš LACKO (SR) 5:7, 6:0, 5:0 - skreč LACKO

Sagan sa s Bora-Hansgrohe dohodol na predĺžení zmluvy do 2021

Súčasný kontrakt vyprší 28-ročnému Slovákovi až na konci budúcej sezóny, no vedenie tímu si už v predstihu zaistilo jeho služby na ďalšie obdobie.

Tréner Sloveniek do 19 rokov Jelšic nominoval na kvalifikáciu ME 2019

Do druhej fázy postúpia prvé dva tímy z dvanástich skupín a dvaja najlepší z tretích miest. V nej sa pripoja k Španielkám a Francúzkam.

Talian Giovinazzi bude dvojka Sauberu v novej sezóne Formuly 1

V roku 2019 bude prvý pilot Sauberu fínsky veterán Kimi Räikkönen. Taliansko bude mať svojho reprezentanta v kolotoči efjednotky po osemročnej odmlke.

Slávia EU získala druhú Američanku, tím posilnila blokárka O'Neillová

O'Neillová sa v Slávii stretne so svojou krajankou, 23-ročnou nahrávačkou Taylor Nelsonovou, ktorá pribudla do kádra Bratislavčaniek v auguste.

MS v cyklistike: Časovku juniorov vyhral Evenepoel, Foltán skončil 56.

Druhý skončil Austrálčan Lucas Plapp, tretie miesto obsadil Talian Andrea Piccolo.

Futbalistky SR odohrajú v októbri dva prípravné zápasy s Českom

Reprezentačný tréner žien Peter Kopúň na ne nominoval 22-členný káder.

Za podplácanie podal prokurátor návrh dohody so šiestimi Ukrajincami

Stíhaní sú za podplácanie hráčov futbalového družstva prostredníctvom inej osoby, za to, aby svojím správaním ovplyvnili priebeh a výsledok zápasu II. ligy, ktorý sa mal uskutočniť v tomto roku.,aktualizované

V Tepliciach zmenili trénera: Skončil Šmejkal, nahradil ho Hejkal

Klubové vedenie odvolalo aj doterajšieho športového riaditeľa Jakuba Dovalila, ktorého vystriedal Štěpán Vachoušek.

Na štarte 95. ročníka MMM aj olympijskí víťazi zo Slovenska a Česka

Na 95. ročníku MMM si účastníci pripomenú aj príbeh bájneho Feidippida, ktorý podľa legendy zvestoval v roku 490 p.n.l. správu o víťazstve Aténčanov nad Peržanmi.

NHL: Theodore sa dohodol s Vegas na 7-ročnom kontrakte

Dvadsaťtriročný obranca zarobí ročne v priemere 5,2 milióna amerických dolárov.

Plzeň po slabom výkone prehrala v Jablonci, Hrošovský: Hrali sme zle

Na vedúcu Slaviu Praha strácajú plzenskí futbalisti tri body, na druhú Spartu dva.

Šikyňa opäť zlepšil slovenské maximum: Spokojnosť napriek rezervám

Po víťazstve v kvalifikácii obsadil v pretekoch 3. a 6. miesto, čím získal do záverečného hodnotenia 35 bodov.

Vodnopólisti Hornets Košice myslia na finále a stabilizáciu klubu

Obhajca prvenstva ŠK Hornets Košice bude mať opäť vysoké ambície a latku nechce podliezať ani v dlhodobej extraligovej sezóne.

Tréner Interu Miláno L. Spalletti dostal dištanc za oslavu gólu

Vedenie Serie A ho potrestalo dištancom na jeden zápas za oslavu gólu v 94. minúte sobotného súboja na pôde Sampdorie Janov, v ktorom Inter uspel 1:0.