New York Rangers porazil Washington, Colorado vyhralo nad Winnipegom

O víťazstve Rangers rozhodol v 37. minúte K'Andre Miller, ktorý zvýšil na priebežných 4:2.,aktualizované

Arsenal s rekordným triumfom nad Chelsea, Pochettino: Boli sme zlí

"Gunners" prekonali viac ako 90-ročný rekordný triumf nad týmto súperom z novembra 1930 (5:1).

Minnesota vedie 2:0 na zápasy, Dallas a Indiana vyrovnali na 1:1

Dallas dokázal v druhom zápase na palubovke LA Clippers zvíťaziť tesne o tri body 96:93 a vyrovnať sériu na 1:1. ,aktualizované

Jokičov brat Strahinja čelí vyšetrovaniu, mal udrieť fanúšika

K incidentu malo prísť bezprostredne po víťazstve, o ktorom rozhodol v poslednej sekunde kôš Jamala Murraya.

Juventus postúpil do finále napriek prehre 1:2 v odvete na pôde Lazia

Oba góly za domácich strelil Taty Castellanos a jeho tím držal do 83. minúty dvojgólové vedenie, ktoré by znamenalo predĺženie.

Nitra je krok od rozprávkového konca. Rapáč: Školia nás z efektivity

Spišiaci neustáli úvodný nápor domácich a tí viedli už po 66 sekundách zásluhou Sahira Gilla.

Arsenal v londýnskom derby deklasoval Chelsea 5:0

Arsenal sa ujal vedenia už v 4. minúte, keď po akcii Declana Ricea skóroval belgický krídelník Leandro Trossard.

Fíni vyhrali v prípravnom zápase na ľade Švédska

Švédi budú na šampionáte súpermi Slovákov v základnej B-skupine.,aktualizované

Triebeľová a Kubalová postúpili do semifinále a majú istý bronz

Triebeľovú čaká vo štvrtkovom semifinále Busenaz Sürmeneliová z Turecka.

Nitra vyhrala aj v treťom finále a je krok od zisku titulu

Hostia v prostrednej časti výrazne zvýšili aktivitu, viackrát domácich zavreli v pásme, no recept na Kašíka nenašli. ,aktualizované

Komárno a Spišskí Rytieri postúpili do semifinále

Medzi najlepšiu štvorku postúpili aj Spišskí Rytieri, ktorí zdolali Iskru Svit 99:72.

Schmiedlová postúpila do 2. kola turnaja v Madride, čaká ju Jabeurová

V úvodnom kole vyradila Američanku Sofiu Keninovú 6:2, 6:4.

UEFA nominovala videorozhodcu, ktorého kritizoval Nottingham

Na majstrovstvách Európy, kde je za mesiac na programe 51 zápasov, bude 20 videorozhodcov.

Prológ Okolo Romandie vyhral Zijlaard pred Scottom a Alaphilippom

Pre Zijlaarda je triumf premiérový v kariére, jeho tím má v tejto sezóne na konte štyri a len dve vo World Tour.

NHL: Meiera čaká operácia ramena, k dispozícii bude v septembri

Dvadsaťsedemročný hokejista prišiel do tímu vo februári 2023 zo San Jose Sharks a v 90 stretnutiach základnej časti mal 66 bodov (37+29).

Cehlárik sa teší na zápasy proti Čechom: Som plný energie

Hráči z NHL by mali nastúpiť v zápase v Žiline proti Poľsku, teda v Cehlárikovom rodnom meste.

Giroud podpísal zmluvu s Los Angeles FC, v zámorí začne v auguste

Giroud začal svoju kariéru v Grenoble zviditeľnil sa v roku 2012, keď získal s Montpellierom titul v Ligue 1. Neskôr pôsobil v Arsenale i Chelsea, s ktorou v sezóne 2020/21 triumfoval v Lige majstrov.

Tréner Emery predĺžil kontrakt s Aston Villou do roku 2027

Päťdesiatdvaročný kormidelník nahradil začiatkom minulej sezóny na lavičke Stevena Gerrarda.

Voráček blízko k ukončeniu kariéry: Na 99 percent už nebudem hrať

V akcii bol naposledy v novembri 2022, keď nastúpil za Colmubus na ľade Colorada (3:6) a pripísal si asistenciu.

Slovákov čaká dvojzápas s Českom, Ramsay privítal aj Hrivíka

Proti Čechom sa Slováci predstavia aj so štvoricou Marek Hrivík, Peter Cehlárik, Andrej Kudrna a Matúš Sukeľ.

Newcastle do konca prebiehajúcej sezóny bez Willocka a Mileyho

Willocka trápi zrnenie Achillovej šľachy, 17-ročný Miley má problémy s chrbtom.

Behaj lesmi ožije novinkou pre bežcov s deťmi

Bežecká séria Behaj lesmi a hlavný partner podujatia, lekárne Dr. Max, prinášajú aj v tomto roku niekoľko atraktívnych noviniek.

Strelkyňa Rehák-Štefečeková vyhrala trap na podujatí v Dauhe

Ďalší slovenskí reprezentanti do finále nepostúpili, Jana Špotáková obsadila 27. miesto so ziskom 113 bodov, Emma Kortišová nazbierala 111 bodov a patrila jej 35. pozícia.,aktualizované

Sedemnásťročný šachista Gukeš sa stal najmladším kandidátom na titul

V závere roka nastúpi proti obhajcovi titulu, ktorým je Číňan Ting Li-žen.

UEFA by mala dať súhlas 26-členným kádrom na EURO 2024

Na európskom šampionáte sa predstavia aj Slováci. V E-skupine nastúpia proti Ukrajine, Belgicku a Rumunsku.

Chodci Černý s Burzalovou idú do Paríža, Benčík: Vyšla nám taktika

Aktuálne snúbenecký pár skončil celkovo na 21. mieste, v olympijskej kvalifikácii na 19., čo stačilo na zisk miestenky, ktorú získalo 22 dvojíc.

Pardavý povedie český prvoligový Zlín

Hlavný kormidelník z minulej sezóny Jan Srdínko zaujem pozíciu športového manažéra.

Na EURO 2024 bude ako hlavný rozhodca pískať aj Kružliak

Dôveru od Európskej futbalovej únie (UEFA) dostal ako hlavný rozhodca Ivan Kružliak a asistenti Branislav Hancko s Jánom Pozorom.

Klein postúpil na turnaji Masters 1000 v Madride do hlavnej súťaže

Vo finálovom druhom kole kvalifikácie vyradil piateho nasadeného Thiaga Agustina Tiranteho z Argentíny 6:3, 6:3.

Hejková s USK po 301 dueloch prehrala: Hrali na hranici ragby

Takmer jedenásť rokov a 301 zápasov trvala nezdolateľnosť basketbalistiek ZVVZ USK Praha, ktoré vedie slovenská trénera Natália Hejková, v českej Chance Ženskej basketbalovej lige (ŽBL).

Inter získal 20. taliansky titul, Inzaghi: Zásluha mnohých ľudí

Oslavy mali o to sladšiu príchuť, že definitívu scudetta získali po triumfe proti mestskému rivalovi AC, ktorého v pondelok na San Sire zdolali 2:1.

Český brankár Kantor prestúpil z Nových Zámkov do Zvolena

Tridsaťdvaročný Kantor ochytal za "býkov" celkom 103 extraligových stretnutí, v ktorých si udržal viac než 92-percentnú úspešnosť zákrokov a zaznamenal tri čisté kontá.

Hyman dal prvý hetrik v play off, Henrique sa zapísal do histórie

Zach Hyman strelil svoj prvý hetrik v play off a pridal k nemu aj asistenciu.

Cleveland, New York Knicks i Denver vedú 2:0 na zápasy

V drese Denveru dosiahlo až päť hráčov dvojciferný počet bodov.,aktualizované

Švajčiarsko na MS posilnia minimálne štyria hráči z NHL

Pozvánku prijali brankár Akira Schmid, obranca Jonas Siegenthaler a útočníci Nico Hischier s Philippom Kurashevom.

Slovákov na MS posilnia 5 hráči z NHL, prídu Tatar, Slafkovský i Nemec

Budúci týždeň sa do prípravy národného tímu zapoja obranca Šimon Nemec a kvarteto útočníkov Tomáš Tatar, Juraj Slafkovský, Martin Pospíšil a Pavol Regenda.,aktualizované

McDavid potiahol Oilers 5 asistenciami: Vydarený štart

Hrdinom Toronta bol najlepší kanonier (69 gólov) zo základnej časti Matthews. ,aktualizované

Thajsko má záujem hostiť Veľkú cenu v uliciach Bangkoku

Časový rámec nešpecifikovali.

Trénerom Buffala sa stal Ruff, nahradil Granata

Ruff už viedol Sabres medzi rokmi 1997 a 2013 (15 sezón).,aktualizované

Inter zdolal v milánskom derby AC a získal 20. titul v Serie A

"Nerazzurri" majú na čele tabuľky päť kôl pred koncom súťaže nedostihnuteľný 17-bodový náskok.,aktualizované