Gáborík s dvoma gólmi,Handzuš rozhodol v nájazdoch, Chára s jubileom

Zdeno Chára sa stal len štvrtým rodákom spod Tatier, ktorému sa podarilo dosiahnuť túto métu.

,aktualizované

Volejbalista Vigor Bovolenta skolaboval počas zápasu a hneď zomrel

Bývalý taliansky volejbalový reprezentan skolaboval v sobotu večer na hracej ploche počas duelu Serie B2 medzi jeho klubom Volley Forli a domácim Lube Macerata.

Legendu NHL Jeana Beliveaua po mŕtvici prepustili z nemocnice

Obľúbenec fanúšikov Habs, ktorý s Montrealom získal 10-krát Stanleyho pohár, dostal od priaznivcov množstvo pozdravov.

Basketbalisti Chicaga natiahli šnúru výhier na štyri

Bulls dosiahli už 40. víťazstvo v sezóne a sú lídrami celej súťaže.

Formula možno bude v priebehu dvoch-troch rokov aj v Thajsku

Organizovanie pretekov F1 v Thajsku podporuje najmä majiteľ spoločnosti Red Bull Dietrich Mateschitz.

Brazílsky futbalista sa nemal sťažovať, nemecký ovčiak ho pohrýzol

Útočník Caxias Vanderleia potreboval ošetrenie a duel v Rio Grande do Sul na takmer 10 minút prerušili.

Chelsea remizovala s Tottenham Hotspur, Škrteľov Liverpool prehral

Deľbu bodov na Stamford Bridge nedokázali využiť futbalisti FC Liverpoolu, ktorí nečakane prehrali na Anfield Road.

V Gabrinus lige Sparta vedie pred Libercom už len o bod

Liberec na štadióne U Nisy zdolal Behomenians 1905 rozdielom triedy .

Guédého premiérový gól v bundeslige, Freiburg sa odpútal od baráže

Karim Guédé, ktorý do tímu Slováka Erika Jendrišeka prišiel v zimnej prestávke zo Slovana Bratislava, odohral doteraz v bundeslige 142 minút.

Pardubice - Liberec 3:5, v prvom kole semifinále playoff českej ligy

Druhý duel je na programe v nedeľu opäť v Pardubiciach.

Hokejistom Košíc sa aktivita vyplatila, opäť porazili Zvolen

V sérii hranej na štyri víťazné stretnutia košickí hokejisti vyhrávajú 2:0, keď naplno využili výhodu domáceho prostredia.

Hoci Košice pozorne bránili, napriek tomu so Žilinou prehrali

Žiline sa podarilo presadiť v 38. minúte, keď výborný center Nunesa z ľavej strany trafil ešte krajšie Novák, lopta sa odrazila od žrde za chrbát bezmocného Tofiloského.

FK Senica hrala nerozhodne s 1. FC Tatran Prešov

Už v úvode zápasu sa domácemu družstvu zranil kapitán Gajdošík.

Zlaté Moravce napriek hetriku Hodeka prehrali s MFK Ružomberok

V bláznivom zápase sa napokon zo zisku troch bodov radovali hostia.

Tomi KID má za sebou maratón a zápis do Slovenskej knihy rekordov

V júnovom zápase v Bratislave v hre bude medzinárodný titul jednej zo štyroch najuznávanejších organizácií.

Tenista Martin Kližan slávil v Marakeši víťazný double

Z Marakeša si slovenský tenista odnáša prémiu 4300 eur, do rebríčka ATP Entry si pripíše 80 bodov.

Česká rýchlokorčuliarka Martina Sábliková deviatykrát majsterkou sveta

V Heerenveene získala Sábliková aj svetový primát na 3000 m.

Hádzanári Prešova cez Magdeburg v Pohári EHF neprešli

Spoločne s Prešovom sa skončilo aj celé slovenské účinkovanie v pohárovej Európe.

Čeľabinsk vyradil Kazaň, vo finále Východnej konferencie proti Omsku

Čeľabinsk sa vo finále Východnej konfrencie stretne s Avangardom Omsk.

Triatlon-MS-zimné: Tomáš Jurkovič vo Fínsku v elite muži na 7. mieste

Tomáš Jurkovič svojím umiestením si v krajine Tisícich jazier vylepšil svoje doterajšie maximum na MS, ktorým bolo dvakrát 11. miesto na šampionátoch 2008 a 2010.