Sochu Zidanovej hlavičky do pŕs Materazziho vystavili v Paríži

Päť metrov vysokú bronzovú sochu vystavili pred najväčším múzeom moderného umenia v Európe Centre Pompidou v Paríži.

Na jar vyzve Vladimira Klička jeden z dvojice Povetkin - Rahman

Rus Povetkin zatiaľ v profesionálnom ringu neprehral ani jeden súboj a má vynikajúcu bilanciu 24-0. Rahman je však oveľa skúsenejší.

Lukáš Lacko vypadol v 1. kole turnaja v Kuala Lumpur s F. Lopezom

Slovák využil v zápase iba jednu zo šiestich brejkových možností.

Tréner Dávid nominoval proti Chorvátom a Maďarom aj Ivana Kucharíka

V nominácii figuruje šesť hádzanárov z domácej najvyššej súťaže, zvyšok z 18-členného kádra sú hráči hrajúci v zahraničí. Zápas v reprezentačnom drese by mohol byť premiérou pre Ivana Kucharíka.

Švédsky obranca Hedman sa počas výluky v NHL upísal Barysu Astana

Dvadsaťjedenročný hráč Tampa Bay tak výrazne posilní mužstvo kazašského tímu.

Bolta prenasledovali fotografi, utiekol im

Bolta videli prekvapení novinári uháňať smerom k pristavenému autu, ktoré ho odviezlo do hotela.

Scolari sa vráti na scénu v roku 2013, snom je viesť Brazíliu na MS

Scolari však nešpecifikoval, či prijme ponuku klubu, alebo si opäť sadne na lavičku národného tímu.

Šéf slovenského hokeja Igor Nemeček sa stal členom exekutívy IIHF

Medzinárodnej hokejovej federácii bude aj ďalšie štyri roky šéfovať Švajčiar René Fasel.

Cibulková sa rozlúčila s Tokiom v osemfinále

Vyradila ju Samatha Stosurová po výsledku 6:4, 7:5

Vedenie NHL a Hráčska asociácia si opäť sadnú za rokovací stôl

Bude to prvé rokovanie oboch strán od 12. septembra, keď si majitelia a hráči vymenili posledné návrhy.

Slovan Bratislava porazil ViOn Zlaté Moravce v 3. kole Slovnaft Cup-u

Slovan mal raketový vstup do zápasu a v 6. minúte sa ujal vedenia po hlavičke Gorosita, ktorý si najvyššie vyskočil na Milinkovičov center a od brvna sa odrazila lopta za bránkovú čiaru.,aktualizované

Hokejisti Žiliny porazili súperov z Popradu 4:3

Popradčania absolútne nezvládli úvod tretieho dejstva.,aktualizované

HK Nitra zdolal MHC Mountfield vo 5:4 v predĺžení

V 4. minúte predĺženia nepremenil domáci Kováčik trestné strieľanie, no vzápätí si to vynahradil, keď tečoval strelu Stümpela za Šurekov chrbát - 5:4.

Nováčik súťaže, hokejisti ŠHK 37 Piešťany prehral s HKM Zvolen 3:4

Rozhodujúci gól v tretej tretine strelili hostia, ktorí dokázali tiež využiť presilovku o dvoch hráčov.

Hokejisti Dukly Trenčín prehrali s HC Košice 1:2

V 50. minúte pokračoval nápor Dukly, vyrovnávajúci gól však nepadol a zmena nastala na opačnej strane, keď Pašek vsietil druhý gól Košíc.

V osemfinále Slovnaft Cupu sa presadili favoriti

Štvrťfinále Slovnaft Cupu sa už bude hrať systémom doma - vonku. Prvé zápasy sú na programe 23. a 24. októbra, odvety 6. a 7. novembra.,aktualizované

Hokejisti B. Bystrice prehrali so Skalicou HK 36 Skalica 1:2

Na hokejkách Skaličanov sa prejavovalo s ubúdajúcimi minútami čoraz viac rutiny. Chýbal im síce zranený Pálffy, no keď ustáli horúce momenty v obrane, občas 'baranov' aj vycvičili.

A. Siomin bude počas výluky hrať zadarmo za Sokol Krasnojarsk

Pre špičkového útočníka Caroliny Hurricanes je česť obliekať dres Sokola. Na zápasy v jeho rodisku tak príde aj Siominova rodina a priatelia.

Obranca Vida si cestou na zápas otvoril pivo, stálo ho 100-tisíc eur

Obranca Dinama Záhreb Domagoj Vida nedodržal morálku mužstva. Predstavitelia Dinama potrestali Vidovo správanie vysokou pokutou.

Martin Kližan oslávil triumf z Petrohradu, na večeru si dal sushi

Slovenská tenisová jednotka po zisku titulu na turnaji ATP v ruskom Petrohrade veľmi neoslavovala. V nasledujúcich dňoch bude Kližan oddychovať a zo zdravotných dôvodov vynechá turnaj v Kuala Lumpure.