Kohlová ide do A-finále K1 na 200 m, Zaťko s Beňom do B-finále K2

Matej Rusnák skončil v B-finále C1 na 1000 m na MS v Duisburgu v prudkom lejaku tretí, celkovo obsadil dvanástu priečku.,aktualizované

K trofeji nám chýbalo päť sekúnd, hovorí sklamaný brankár Petr Čech

Lenže Bayern Mníchov stihol v závere predĺženia vyrovnať na 2:2 a v penaltovom rozstrele londýnsky tím zdolal 5:4. ,aktualizované

Slovan získal výraznú posilu do obrany, vicemajstra sveta Kutláka

Nová akvizícia predstaví na ľade už v nedeľňajšom zápase proti švédskemu HV71 Jönköping v Piešťanoch.,aktualizované

Hewitt šokujúco vyradil Del Potra v 2. kole US Open

Do tretieho kola nepostúpil ani Somdev Devvarman, ktorý v úvodnom kole vyradil Slováka Lukáša Lacka.

Obhajkyňa trofeje S. Williamsová ide bez problémov do osemfinále

V ďalšom stretnutí čaká na Američanku jej 20-ročná krajanka Stephensenová, ktorá vyradila Serenu Williamsovú vo štvrťfinále na tohtoročnom Australian Open.

Hantuchová s Hingisovou vypadli vo štvorhre na US Open

V úvodnom kole prehrali s talianskou dvojicou Sara Erraniová, Roberta Vinciová v dvoch setoch 3:6 a 5:7.

Bayern zdolal oslabenú Chelsea až po jedenástkach a získal Superpohár

Jediným neúspešným exekútorom bol hráč Chelsea Lukaku.,aktualizované

Senica zdolala Žilinu 2:1, doma je stále bez prehry

Náskok pred druhým Slovanom Bratislava v tabuľke Senica navýšila na rozdiel štyroch bodov. ,aktualizované

Do 3. kola na US Open postupuje aj turnajová jednotka Srb Djokovič

Djokovič zdolal Nemca Benjamina Beckera 3:0 na sety.

Slovan v Skalici zdolal Linköping 4:2

Slovanisti si tak upevnili vedúcu pozíciu v Južnej divízii European Trophy.,aktualizované

Slováci opäť nedali Fínom šancu a vyhrali 3:0

V sobotu sa s tým istým súperom stretnú zverenci trénera Štefana Chrtianskeho opäť.

Džudista Milan Randl na MS neuspel, prehral s Iliadisom na ippon

Pre slovenského borca trvali majstrovstvá sveta v dejisku OH 2016 len 153 sekúnd.

AS Trenčín povedie v sobotu proti Ružomberku Martin Ševela

Hlavný kormidelník Ľuboš Nosický bude v sobotu na lavičke AS Trenčín chýbať.

Rybáriková s Kingovou postúpili do 2. kola štvorhry na US Open

V druhom kole sa stretnú s rusko-slovinskou dvojkou Nadia Petrovová a Katarina Srebotniková.

Slovenka Tatiana Janíčková sa stala prvýkrát majsterkou sveta

Devätnásťročná cyklotrialistka vyhrala v tomto roku už štyri série svetového pohára a na svojom konte má taktiež množstvo ďalších medailových úspechov.

Na EURO 2020 bude kandidovať Mníchov, nie Berlín

Európsky šampionát sa v roku 2020 uskutoční v trinástich krajinách.

Vo finále MS na 500 m 4 slovenské lode, Vlček s Tarrom víťazne

Vlček s Tarrom na päťstovke nadviazali na úspešné vystúpenie z kilometra.

Austrálsky cyklista Daniel McConnell sa na tréningu zrazil s opicami

McConnell zabojuje o titul svetového šampióna v sobotu.

Guédého Freiburg v skupine EL aj s Libercom

Do jarného 16-finále EL sa prebojujú dva najlepšie tímy z každej z dvanástich skupín. K 24 postupujúcim klubom sa pridá osem mužstiev, ktoré obsadia 3. priečky v skupinách Ligy majstrov.

Dravecký odchádza do Švajčiarska, dohodol sa s HC Ajoie na 2 mesiace

Slovenský hokejový útočník pricestuje do Ajoie v pondelok, už o deň neskôr by mal absolvovať prvý prípravný zápas v novom drese proti Chaux-de-Fonds.