Adam Žampa sa stal majstrom Slovenska v obrovskom slalome

Na šampionáte s medzinárodnou účasťou triumfoval slovenský lyžiar Adam Žampa jasne s náskokom 1,33 s pred Čechom Martinom Vráblikom.

Slovenský amatérsky boxer Michal Zátorský získal vo Vilniuse zlato

Ešte len 17-ročný Zátorský z klubu BCS Nitra nadviazal na februárový úspech z Debrecínu, kde na silne obsadenom turnaji Bocskai Memorial obsadil druhé miesto.

Barbora Kantorová je majsterkou Slovenska v obrovskom slalome

Slovenská lyžiarka Barbora Kantorová porazila Češku Martinu Dubovskú na šampionáte v obrovskom slalome.

Bývalý prezident FIFA Havelange skončil v nemocnici

Koncom minulého roka Havelange rezignoval na post v Medzinárodnom olympijskom výbore (MOV) zo zdravotných dôvodov.

Španielsky Villarreal vymenil trénera José Molinu za Angela Lotinu

"Klub sa dohodol s Miguelom Angelom Lotinom na pôsobení pri mužstve na poste trénera až do konca aktuálne sezóny," uvádza sa v oficiálnom stanovisku na webe Villarrealu.

Heartha Berlín si odskákala poltucet gólov od Bayernu Mníchov

V stredu čaká Bayern zápas Nemeckého pohára proti Borussi Mönchengladbach, ktorej zverenci trénera Juppa Heynckesa majú čo odplácať.

Real Madrid remízoval s Malagou, Valencia zdolala Bilbao

Santi Cazorla gólom z priameho kopu v odpovedal na presný zásah Karima Benzemu z 35. minúty.

Hossa prispel k víťazstvu Chicaga, Philadelphia ukončila šnúru Pens

Anaheim s Ľubomírom Višňovským podľahol na domácom ľade Nashvillu 1:3, slovenského zadáka však vyhlásili za tretiu hviezdu duelu.,aktualizované

Ani Marek Hamšík nepomohol Neapolu vyhrať, skončil remízou s Udinese

Kapitán slovenskej reprezentácie Marek Hamšík nastúpil v drese hostí v 54. minúte za nepriaznivého stavu 0:2, o vyrovnanie sa postaral v záverečných desiatich minútach dvoma gólmi Edinson Cavani.

Rebríček ATP vedie Djokovič, Lacko je 66., Kližan predbehol Becka

Američan John Isner sa vďaka postupu do finále v Indian Wells dostal prvýkrát do Top.

Azarenková vedie v tenisovom v rebríčku, Cibulková 18., Hantuchová 19.

Magdaléne Rybárikovej v ženskom svetovom rebríčku WTA patrí 92. pozícia.

Basketbalista Dwyane Wade pomohol k víťazstvu Miami nad Orlandom

Až predĺženie rozhodlo o triumfe Los Angeles Clippers nad Detroitom.

Roger Federer po štvrtý raz víťazom turnaja ATP v Indian Wells

Vo finále si ako nasadená trojka poradil s jedenástkou pavúka domácim Američanom Johnom Isnerom v dvoch setoch.

Philadelphia zdolala Pittsburgh 3:2 pp

V predĺžení len jednu sekundu pred jeho koncom rozhodol o výhre Flyers Scott Hartnell. výsledok: Philadelphia - Pittsburgh 3:2 pp lgUSA-Hokej-NHL-výsledok.

Po Skalici skončil svoju púť za titulom aj Poprad, vyradil ho Trenčín

Popradskí hokejisti skončili vo štvrťfinále play-off hokejovej Tipsport extraligy. Nestačili na Trenčín, ktorý ich zdolal 4:2 na zápasy.

Lazio prehralo v Catanii, Hamšíkov Neapol môže poskočiť na 3. miesto

Siene po sérii troch víťazstiev v rade uštedrila prehru 0:2 zachraňujúca sa Novara.,aktualizované

Manchester United deklasoval Wolverhampton 5:0

Zverenci trénera Alexa Fergusona rozhodli o svojom triumfe už v prvom polčase, v ktorom zaťažili konto súpera tromi gólmi.,aktualizované

Prvenstvo vo finále SP v behu na lyžiach získala Nórka Björgenová

Nórka Marit Björgenová získala celkové prvenstvo v seriáli Svetového pohára v behu na lyžiach.,aktualizované

Švajčiar Cologna víťazom aj na 15 km voľne

Už istý majiteľ trofeje pre celkového víťaza SP a trojnásobný držiteľ veľkého krištáľového glóbusu triumfoval aj v nedeľných pretekoch na 15 km voľne v čase 39:59,9 min.

Kuzminova skončila 4. v pretekoch s hromadným štartom

Na 12,5 km trati ju v ruskom Chanty-Mansijsku od víťaznej Bielorusky Darji Domračevovej delilo 45,3 sekundy.