Pred vypredaným domácim hľadiskom Piešťany podľahli Dukle Trenčín 1:3

Začiatok hokejového zápasu poznačil vlastný gól domácich, ktorý si strelil Urban.

Hokejisti Popradu deklasovali Banskú Bystricu 8:0

Z domácich hráčov zažiarila dvojica Klouda a Tomas, ktorí strelili po dva góly.

Ružomberok si uchmatol z Vionu bod po bezgólovej remíze

Stretnutiu 12. kola futbalovej CL predchádzala milá udalosť, keď domácemu trénerovi Jurajovi Jarábkovi blahoželali k životnému jubileu 50 rokov.,aktualizované

Futbalisti Košíc doma opäť nezaváhali, Trnavu porazili 1:0

O jediný gól zápasu sa postaral Škutka z rohového kopu. ,aktualizované

Pečovský dostal trest od FIFA na jeden zápas

Slovenský futbalista Viktor Pečovský dostal trest za červenú kartu v septembrovom kvalifikačnom zápase s Litvou. V súboji z Lichtenštajnskom už bude k dispozícii.

Krasokorčuliari Kavagutiová a Smirnov otvoria olympijskú arénu v Soči

Iceberg Skating Palace s kapacitou 12.000 miest, ktoré bude hostiť súťaže v krasokorčuľovaní vo februári 2014, je prvé dejisko, ktoré sa podarilo dokončiť v čiernomorskom olympijskom rezorte.

Futbalistu Krajníka z Prešova suspendovali na tri zápasy

Disciplinárna komisia SFZ suspendovala obrancu Tatrana Prešov Krajníka za vylúčenie v zápase s Trnavou, keď držal súpera za dres v gólovej príležitosti.

Bývalý futbalový útočník Dieter Müller leží po infarkte v kóme

Müller je jeden z najúspešnejších útočníkov v histórii nemeckej bundesligy. V roku 1977 a 1978 bol najlepším strelcom nemeckej ligy.

Ferrari chce vylepšiť svoje monoposty

Šéf tímu Stefano Domenicali povedal, že objavili spôsob, akým by monopost Fernanda Alonsa pracoval správne a naplno.

Chára nastúpi na prvý zápas v sobotu proti Petrohradu

Informuje o tom oficiálna stránka súťaže. Držiteľ Stanleyho pohára s Bostonom má v NHL za sebou 1007 zápasov s bilanciou 469 bodov (137+322).

Vedenie Mercedesu hovorilo so Schumacherom o ďalšej spolupráci

Zatiaľ nepadlo žiadne rozhodnutie, ale všetko je možné, povedal Haug na adresu sedemnásobného majstra sveta.

Lednický dementoval Stochove údajné vyjadrenia pre Izvestiju

Milan Lednický rázne dementuje, že by poskytol ruskému portálu Izvestija akýkoľvek rozhovor.

Weber najrýchlejší v druhom voľnom tréningu pred VC Japonska

Piaty čas zajazdil 7-násobný majster sveta Nemec Michael Schumacher (Mercedes), ktorý v Suzuke ohlásil svoj definitívny koniec kariéry po skončení tejto sezóny. ,aktualizované

Boxer Orlando Cruz sa verejne priznal k homosexualite

Cruz priznal, že sa mu uľavilo, aj keď zo začiatku mal určité výhrady.

Videoton zdolal Sporting Lisabon, Sparta Praha zničila Bilbao v EL

Futbalisti Interu Miláno a Rubinu Kazaň sú aj po štvrtkových zápasoch druhého kola skupinovej fázy Európskej ligy 2012/2013 bez prehry.

NHL oficiálne oznámila zrušenie prvých 2 týždňov základnej časti

Základná časť NHL mala pôvodne odštartovať 11. októbra. Naposledy sa pre výluku nehralo v celej sezóne 2004/2005.,aktualizované

Slovenská hokejová 20 prehrala s Piešťanmi tesne 3:4

Zverenci trénera Ernesta Bokroša podali výborný výkon v 2. tretine, keď dokázali zmazať trojgólové manko nováčika súťaže a vyrovnali na 3:3.

Dacjuk zariadil triumf CSKA nad Spartakom 2:1, skóroval aj Ružička

Ružička sa presadil v 52. minúte, keď vyrovnal na 1:1 a duel poslal do predĺženia, avšak po góle Dacjuka sa z výhry radovali napokon hostia.