Tenis

Djokovič je na čele rebríčka ATP, Kližan si udržal 43. miesto

Pred Španielom Rafaelom Nadalom má srbský tenista naďalej 565-bodový náskok, tretí je Švajčiar Roger Federer. ,aktualizované

Nišikori zdolal Federera na Turnaji majstrov v Londýne

Druhý set bol veľmi vyrovnaný. Súperi si svoje podanie nepustili, ani jeden z nich si nevypracoval dokonca žiadny brejkbal. Set dospel až do tajbrejku, v ktorom uspel Anderson. ,aktualizované

FED CUP: Česká hrdinka Siniaková: Skvelé publikum ma dotlačilo k výhre

Kateřina Siniaková sa tak v zápase s USA razom stala českou jednotkou a svoju šancu chytila pevne za pačesy.

V prvom zápase na ATP Turnaji majstrov zdolal Anderson Thiema

Set dospel až do tajbrejku, v ktorom uspel Anderson a pripísal si prvé víťazstvo na záverečnom turnaji sezóny.,aktualizované

Tenis-PSO: Kazašský kvalifikant Bublik víťazom dvojhry

Pre dvadsaťjedenročného rodáka z Ruska je to tretia singlová trofej na ATP Challenger Tour. V roku 2017 nenašiel premožiteľa na turnajoch v mexickej Cuernavace a v americkom Aptose.

TENIS-FED: Češky sú už šiestykrát víťazkami Pohára federácie

Pre zverenky kapitána Petra Pálu je to už šiesty fedcupový titul v priebehu uplynulých ôsmich rokov. Češky v prestížnej tímovej súťaži nenašli premožiteľky ani v rokoch 2016, 2015, 2014, 2012 a 2011.,aktualizované

Peugeot Slovak Open: Zelenay s Molčanovom víťazmi štvorhry

Pre Zelenaya je to už tretí deblový titul z Medzinárodných majstrovstiev Slovenska.,aktualizované

FED CUP: Strýcová a Siniaková vyhrali, ČR vedie vo finále nad USA 2:0

Vo vyrovnanom úvodnom sete stratili obe hráčky svoje podanie dvakrát, v tajbrejku bola úspešná Keninová.,aktualizované

Šafářová sa po januárovom Australian Open rozlúči s kariérou

Bývalá piata hráčka svetového rebríčka sa pre tento krok rozhodla najmä pre dlhotrvajúce zdravotné problémy.

Tréner Cahill ukončil úspešnú spoluprácu s Halepovou

Austrálčan Cahill pracoval s Halepovou štyri roky. V minulosti viedol aj Lleytona Hewitta a Andreho Agassiho.

Zelenay a Molčanov do finále štvorhry Peugeot Slovak Open

Prvými finalistamu štvorhry na bratislavskom tenisovom challengeri Peugeot Slovak Open sa v piatok stal indicko-bieloruský pár Ramkumar Ramanathan, Andrej Vasilevskij. ,aktualizované

Nadal sa zotavuje po operácii, exhibičný duel s Djokovičom zrušili

Dvaja rebríčkovo najvyššie postavení hráči sveta sa mali stretnúť v exhibičnom stretnutí 22. decembra v saudskoarabskom meste Džidda. ,aktualizované

Peugeot Slovak Open: Bachinger zdolal Donskoja a je v semifinále

V úvodnom stretnutí piatkového štvrťfinále zdolal ruského tenistu v dvoch setoch.,aktualizované

FED CUP: České tenistky vstúpia do finále bez svojej najväčšej hviezdy

V pozícii domácej jednotky sa v sobotu predstaví Kateřina Siniaková, dvojkou bude Barbara Strýcová, ktorá sa lúči s reprezentačnou kariérou.

Marián Vajda získal ocenenie pre Trénera roka ATP

N. Djokovič si vyslúžil cenu Comeback roka.,aktualizované

Peugeot Slovak Open: Lacko titul neobháji, vypadol s Gerasimovom

V 2. kole ako nasadená dvojka Donskoj zdolal rakúskeho kvalifikanta Jurija Rodionova po trojsetovej bitke 6:7 (4), 6:4, 7:ž (5). ,aktualizované

Peugeot Slovak Open: Molčan prehral v 1. kole dvojhry s Novakom

Napriek sľubnému úvodu prehral s rakúskym tenistom 0:2 na sety.,aktualizované

FED CUP: Kvitovú trápi pred finále proti USA zvýšená teplota

Dvojnásobná wimbledonská šampiónka v stredu netrénovala a vynechala aj predzápasovú tlačovú konferenciu.

Peugeot Slovak Open: Martin s Poláškom postúpili do 2. kola štvorhry

V 1. kole zdolali bielorusko-rakúsky pár Aleksandr Bury, Tristan-Samuel Weissborn 4:6, 6:3 a 10:5 v tzv. supertajbrejku.,aktualizované

DAVIS CUP: Slováci privítajú Kanadu podľa očakávania na antuke

Slovenskí tenisti si zahrajú vo svetovej skupine po 13-ročnej prestávke. S Kanaďanmi majú priaznivú bilanciu 1:0. V septembri 1997 zvíťazili v Montreale 4:1.